Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Nevernik II »

Rabba wrote: Sat Apr 20, 2024 6:06 pm
Nevernik II wrote: Sat Apr 20, 2024 5:58 pm Mislim da idu prva četiri tima + osvajač kupa.
Osvajač kupa ide u LE.

Ako neko od prva četiri tima osvoji kup onda ide i peti na tabeli.
Mada nisam 100% siguran :D
Srbija će u sezoni 2025/26 imati 4 mesta u evropskim takmičenjima. 3 iz lige, 1 iz kupa.

Jedno mesto vodi u ligu šampiona, jedno u kup UEFA i dva u ligu konferencije.
Ali ovo je sezona 24/25 :D

To valjda zbog odličnih rezultata ove sezone polako gubimo mesto u budućnosti.
Takodje mislim da ko osvoji kup ide direktno u grupnu fazu LE, ali ni za to nisam 100% siguran :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Nevernik II wrote: Sat Apr 20, 2024 6:14 pm Ali ovo je sezona 24/25 :D

To valjda zbog odličnih rezultata ove sezone polako gubimo mesto u budućnosti.
Takodje mislim da ko osvoji kup ide direktno u grupnu fazu LE, ali ni za to nisam 100% siguran :D
Tako je, ali u sezoni 24/25 se boriš za igranje u Evropi u sezoni 25/26. Znači, šampion iz sledeće sezone ide u LŠ u sezoni 25/26, drugi i treći u LK a osvajač kupa u LE. Ako šampion uzme i kup, onda se LE mesto prenosi na drugoplasiranog, a dva mesta za LK postaju treće i četvrto.

Što se ovogodišnjeg osvajača kupa tiče, osvajač kupa ide u plejof lige evrope sledeće godine.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nevernik II
Posts: 451
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Nevernik II »

Kapiram ja to Rabba, samo mislim da kad je pitao za sledeću sezonu 1892 je mislio na 24//25. Da sazna šta treba uradimo do kraja ove sezone da bi igrali Evropu.

Ja sam pisao da mislim da ove godine možemo i kao peti u Evropu.
User avatar
rykerfcv
Posts: 765
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Nevernik II wrote: Sat Apr 20, 2024 6:39 pm Kapiram ja to Rabba, samo mislim da kad je pitao za sledeću sezonu 1892 je mislio na 24//25. Da sazna šta treba uradimo do kraja ove sezone da bi igrali Evropu.

Ja sam pisao da mislim da ove godine možemo i kao peti u Evropu.
Као пети идемо у Европу у случају ако близанци освоје куп.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Izvini Nevernik, onda sam uleteo brže od Miča Bjukenona... Za sledeću sezonu ste u pravu.

Prva dva idu u LŠ, treći ide u drugu rundu kvalifikacija za LE, osvajač kupa ide u Plejof LE, a četvrtoplasirani ide u drugu rundu kvalifikacija za LK.

Mi iz Evrope trenutno možemo da ispadnemo i kao peti, ako recimo Čuka završi četvrta a Kragujevac uzme Kup.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

Prvenstvo je i zvanično rešeno danas, pa ako sad potrošene cigane nakon dva meča sa grobljem ne ulovimo na spavanju, nikad nećemo (govorim ovo čisto da naglasim situaciju, znam da nećemo).
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 993
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Мислим да због начина добијеног дербија, генерално целог првенства, па чак и до утакмице из првог дела сезоне где смо први пут против циганије играли фудбал и где су се бранили од ко зна колико пута јефтинијег тима мислим да нам је свима јасно да се ми ту ништа не питамо, већ неко тотално трећи, па и четврти, пети,... Ал опет ћемо отићи, опет ћемо потрошити пола дана и са задовољством јебати матер и циганима и шљаму из нашег града што навијају за најљигавији клуб у нашој држави.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

Ali kako iskusno odrade grobare na foru u svakoj izbornoj godini, do izbora crni ubedljivo vode na tabeli a posle izbora stvari dolaze na svoje mesto penalima u 100. minutu utakmice. Pa neka i sledeci put glasaju za prvog huligana Srbije.
Dabogda sledeci "veciti derbi" da kometa opizdi usred stadiona i zbrise sa lica zemlje i jedne i druge! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
rykerfcv
Posts: 765
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

grobari izgleda da nece igrati kup protiv cigana.
Znaci crveno-belo finale u najavi.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

rykerfcv wrote: Sat Apr 20, 2024 9:09 pm grobari izgleda da nece igrati kup protiv cigana
Ma vazi da nece igrati hahahah
Vec vidim nastavak ovog cirkusa - rat saopstenjima, partizan koji ide na noge ovima i volsebno dobija tu utakmicu za finale. I vuk sit, i ovce sa obe strane brda na broju.
VošaNS
Posts: 769
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by VošaNS »

Današnji derbi je pokazatelj kakvo je stanje srpskog fudbala, u prevodu 0. partizan će izaći u sredu na teren i "regularno" dobiti utakmicu zbog mira u kući.
Savcic Luka
Posts: 350
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Savcic Luka »

VošaNS wrote: Sat Apr 20, 2024 10:43 pm Današnji derbi je pokazatelj kakvo je stanje srpskog fudbala, u prevodu 0. partizan će izaći u sredu na teren i "regularno" dobiti utakmicu zbog mira u kući.
Ne verujem da će se to desiti. Idu cigani u finale kupa.
CRD FCV
Posts: 1638
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Остало је 18 бодова до краја и цигани беже црнима 13. Ако победе нас и црни не победе ТСЦ одоше им на минимум +15 а толико бодова у оптицају остаје након тог кола и њима је титула загарантована па је могу на том мечу прославити.

Е сад да ли ће они ићи на ту рачуницу па нама узети сва три бода пошто пото или ће ићи на сигурнију и да дижу пехар код куће два кола пред крај, што би оставило могућност да они оладе са намештањем/договарењем и дозволе нам да се изборимо за бод.
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Vraća se grobarima za 2011., a vratiće se jednog dana i ciganima za svo zlo…


Pogledah upravo golove Kragujevčana. Ili je golman Čukaričkog rupetina, ili je napravio dil.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1947
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Milan wrote: Sun Apr 21, 2024 1:57 am Vraća se grobarima za 2011., a vratiće se jednog dana i ciganima za svo zlo…


Pogledah upravo golove Kragujevčana. Ili je golman Čukaričkog rupetina, ili je napravio dil.
Дил. :D
Из двојке у кеца и 7 плус. :shock:
Post Reply