Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Radoye »

Indirektno vezano i za nas:

https://www.subotica.info/2018/04/10/vl ... fk-spartak" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by novosadjanin »

Da li jos neki fudbalski klub iz nase lige, od preostalih 13, ima navijacki forum poput ovog naseg? Dakle forum o fudbalskom klubu a ne o navijackoj grupi. Npr sada igramo protiv Napretka i zanima me njihovo vidjenje predstojeceg meca, da li postoji tako nesto? Bilo bi fino imati na jednom mestu spisak svih tih linkova, ako postoje...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by ernesto »

Znam za Backin i Radnickog iz Nisa!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by naseljekolumbija »

Изгледа да се циркус наставља. Пенал за Раднички и два црвена картона за Чукарички у размаку од 20 минута!? И наравно преокренули су резултат
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Stexman »

Dal je moguce da iko u ovoj zemlji misli da rezultati radnickog ove sezone normalni? Ovo postaje zalosno da niko ne reaguje iz pravosudja, uefe, fife...p.mater***...
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by vdn slaninar »

To sto radi uprava Radnickog spada u organizovani kriminal,u senci titovih blizanaca rade 10 puta gore stvari,od simpaticnog kluba napravili su klub za gadjenje.A ona njihova seljacina od trenera je gori od grofa,kompletirali su se(inace spominjao nas je na konferenciji kad su izgubili u Krusevcu,tipa naleteli su na mnogo ozbiljniju ekipu od nas).
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by gospodinFKV »

Dno dna.

Momci, znam da citate ovaj forum. Protiv tog sljama samo u kost. Svakako cete podobijati brdo kartona, ali se nemojte jeftino prodavati. Za svaki crveni karton koji dobijete, neka bude start za cetiri crvena! Ako treba, i u lozi neko s dve noge da uleti onom mizernom izgovoru za coveka. Kad im je vec rezervisana Evropa, nek je s petlicima igraju!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by novosadjanin »

Kada budemo igrali protiv Radnickog, uprava mora 5 dana ranije da trazi da utakmicu sudi Mazic i da se uzivo prenosi na areni!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by churguzijanac »

naseljekolumbija wrote:Изгледа да се циркус наставља. Пенал за Раднички и два црвена картона за Чукарички у размаку од 20 минута!? И наравно преокренули су резултат
Bio penal za povlacenje u 16 metara, a i Puskaric zasluzio crvendaca za nameran faul sa ledja.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Душан »

churguzijanac wrote:
naseljekolumbija wrote:Изгледа да се циркус наставља. Пенал за Раднички и два црвена картона за Чукарички у размаку од 20 минута!? И наравно преокренули су резултат
Bio penal za povlacenje u 16 metara, a i Puskaric zasluzio crvendaca za nameran faul sa ledja.
Пенал је чист као суза ако се падање преко лопте карактерише као прекршај. Да ли би и играч Радничког добио црвени за онакав старт? Оно је за жути а никако за црвени.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Turija »

Kako god bilo, ali mi se cini da nama odgovara rezultat te utakmice.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Rabba »

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... bal/292613" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako ono ide, Kosane vrati se kući? Ne bih ja rekao da on ovo ovde doživljava kućom...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by churguzijanac »

Ne mislim da stajem na stranu radnickog, posto delim misljenje vecine forumasa da su gori od blizanaca.Objektivno,Puskaricev nameran faul sa ledja je cist crveni, a sto se tice penala, ruka na ramenu i povlacenje u 16 metara protivnickog igraca koji je isped golmana je takodje za penal.Dal je ovaj zapeo za loptu il sta vec, je nebitno posto je bilo povlacenja.Nasa poslednja utakmica sa radnickim je bila cist lopovluk.Ova sa cukom nije.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Душан »

Rabba wrote:http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... bal/292613

Kako ono ide, Kosane vrati se kući? Ne bih ja rekao da on ovo ovde doživljava kućom...
Oбилић је освојио титулу 1998 г. исто као и звезда 1995 г. Само што су ови украли једну а ови 21 титулу. Нема ту неке велике разлике, само што је Аркан био криминалац, а Терзић криминалац у белим рукавицама, а косан може да сере колико хоће.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Turija »

Odgledao kratku reportazu i ne vidim razlog za podizanje takve prasine sa tog meca. Slazem se sa churguzijancem. Puskaric zasluzio crveni - namerni faul sa ledja. Penal - povlacenje rukom u 16m.
Radnicki mi po vidjenom zasluzeno pobedio. Ne racunam one sanse kad su imali 2 igraca vise na terenu.
Imaju tretman kod sudija ravan blizancima, ali ovde ne vidim ociglednu kradju?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply