Liga Evrope: sezona 2017/18

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by naseljekolumbija »

Ко је нови тренер?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by gospodinFKV »

Zvanicni sajt cuti, logicno.

Pakujete li kofere, smradine???
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Rabba »

naseljekolumbija wrote:Ко је нови тренер?
Garant Breme!
gospodinFKV wrote:Pakujete li kofere, smradine???
Kako ne bi pakovali, pa neće stvari valjda da ostave u Slovačkoj?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by exlimanac »

I kad bi se pokupili ili kojim slucajem bili najureni (sto je skoro nemoguce) ostavili bi gomilu menica sa ko zna koliko nula...tako da je gabula totalna... :popa:
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Sasa1969 »

Najuriti sve iz kluba,proglasiti bankrot krenuti iz najniže lige sa omladincima to je jedino ispravno.Sve te menice zapaliti na lomači.Imamo mi strpljenja vratićemo se jači.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Rabba »

Dugovi neće nestati ako odemo u beton ligu... Moramo napraviti novi klub, poput Rendžersa
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Turija »

Grad od 30 hiljada stanovnika, izbacio je prvom kolu kvalifikacija za LE grad od 300 hiljada stanovnika, sa nazovi pokrajinom iza njega.
Sta reci?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Forza Voša »

Vanicu se ispunila zelja, ni produzeci ni penali, sve gotovo u 90 minuta.

Na pozraz ne gledam kao na sportski neuspeh vec kao poklon od Boga (ne volim da se igram sa ovim ali ... meni vosa znaci nesto, nesto bas bas. Ne radi se tu samo o imenu, bojama, grbu, istoriji, legendama, ... to je nesto vise, mnogo vise od toga jer ne znam kako drugacije opisati to nesto imaginarno a tako stvarno, nesto s cime smo poistoveceni, povezani, nesto s cime se i budimo i lezemo i zivimo a da pritom nije nase nego je od svih nas, nesto zbog cega trosimo i vreme i energiju (kako za gledanje utakmica tako i za pisanje na ovom forumu sa sve knedlom u grlu) umesto da ih posvetimo majci, ocu, bratu, sestri, detetu, baki, deki, devojci, zeni, kumovima, drustvu, ...). Sam poraz je refleksija stanja u i oko kluba i stoga ne zalim zbog njega kao ni zbog eventualnih novaca usled prolaska u naredno kolo/a a pogotovo ne zbog klupskog koeficijenta. Kritikujete i ovog i onog sto sede sa pumpadzijom a tamo sa njim sedi i navijac iz Stare garde, ej bre Stare garde ne iz propale Firme sa balavcima i distributerima psihoaktivnih proizvoda koji bi prodali svoje rodjene za 50 EUR a ne ovo sto nije samo njihovo vec od svih nas.

O licnostima unutar kluba ne treba trositi reci, culi smo u prenosu stavove pomocnog trenera i zakljucili o koliko objektivnom i ambicioznom coveku se radi (sve mu je potaman), videli smo ponasanje predsednika na konferenciji od pre neki dan, o pumpadziji ne treba trositi reci; ali sta onda ocekivati od ostalih?

I onda je kad vidis kakvih sve ljudi ima Sinisa Mihajlovic persona non grata zbog ovoga i onoga, onda je Milan Kosanovic izdajnik sto je ostisao tamo gde jeste u situacija kakva jeste, onda je Lalat ciganstura, Planic ciganstura a to su sve ljudi koji imaju to nesto, nesto sto velika vecina ne razume, ne vidi, ne oseti. Nije svako ko je dobro pikao loptu za ovo ili ono (npr: pomocni trener i predsednik), nije svako sa jakom diplomom za jako radno mesto. Nije sve znanje, umece, vestina, predispozicija, ima i nekih drugih stvari koje su mnogo bitnije od predjasnjih. Mogli Lakicevic, Beogradjanin, bio xy godina u Crvenoj zvezdi ali je covek, dusa. Nikada nece igrati u Realu, Bajernu, Ajaxu, ... ali koga je briga za to, cenimo ga, postujemo i to je to. ON je nas, takve volimo i takve zelimo.

Od mog registrovanja na ovaj forum u potpisu mi stoji cuveni citat Ce Gevare koji mi je vodilja u zivotu i koji u prevodu znaci "Do konacne pobede" a buduci da je ovo sadasnje stanje najkriticnije od kada ja pratim Vosu nadam se da cemo tim putem i krenuti sto je pre moguce.

Vidimo se na sledecoj utakmici. (prognoza: opet 0-4 za Cukaricki u prvom kolu)
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by ragazzi di Neoplanta »

Nikad neće rezultatski porazi boleti koliko na drugim terenima.
Skoro sve pobede koje ću pamtiti su bile van travnatog terena, a porazi isto.
Sve se ovo spremalo odavno, samo smo se svi pravili slepi i gluvi, bili zadovoljni nekim kupovima, bili jedno to je naša snaga - al samo na parolama.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by N13 »

Image

Zato ovaj čovek jedini ima muda javno i da kaže nešto protiv Vukovića.
Ne razumem zašto svi ćute? Čega se plaše? Jel taj Vuković toliko opasan lik ili šta? Igrači sadašnji, bivši, treneri, legende kluba, iskreni slaninari... pred učima im se uništava klub, niko ništa ne govori. Jedino Ožegović, koji je ovde bio pola godine?
Ne bude li se terala uprava sledeću utakmicu na Karađorđu, ovaj stadion me neće više videti... duže vreme. Iako sam bio jedan od onih 300 budala koji nisu propustili ni jednu utakmicu u najgorim trenucima.

Lud jesam, ali mazohista ne.
UPRAVA NAPOLJE.
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Vosa je sve »

N13 wrote:Image

Zato ovaj čovek jedini ima muda javno i da kaže nešto protiv Vukovića.
Ne razumem zašto svi ćute? Čega se plaše? Jel taj Vuković toliko opasan lik ili šta? Igrači sadašnji, bivši, treneri, legende kluba, iskreni slaninari... pred učima im se uništava klub, niko ništa ne govori. Jedino Ožegović, koji je ovde bio pola godine?
Ne bude li se terala uprava sledeću utakmicu na Karađorđu, ovaj stadion me neće više videti... duže vreme. Iako sam bio jedan od onih 300 budala koji nisu propustili ni jednu utakmicu u najgorim trenucima.

Lud jesam, ali mazohista ne.
UPRAVA NAPOLJE.
Meleg mu najbolji drug ... sve mu ispricao ...
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by ssnigd »

To bi bilo to. Zeleo sam prolaz, ne zbog para, koeficijenta, nego zbog toga sto jedino tamo moze da se gleda fudbal. Plus, narednih godina Evropu videti necemo, a da vidimo hocemo li imati I klub. Ne krivim nijednog igraca, jednostavno igrali su koliko su mogli I znali u ovakvim uslovima.
Da upucujem neke teske reci nema smisla sada,stvari sa Vukovicem su odavno bile jasne. Nista se nije promenilo od onda kada je gari usao ponovo u klub I evo do sada. Odavno smo na tankom ledu, pa dok ne propadnemo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by Voja »

Mene jedino sto je iznenadilo i to bas neprijatno je rezon Milana Belica. Utakmica je bila onakva kakvom sam je i ocekivao,Vaniceve ekipe ne daju golove. Ali Beli... od onakvog igraca koji je uvek leteo napred,nosio i tim i navijace svojom energijom... do coveka koji u 75.minutu kaze tipa "moramo nastaviti ovakvom igrom i cekati TU JEDNU sansu da se ukaze" :frown: :frown: :frown:
Davno sam jos pisao ovde,kada nasi treneri prestanu filozofirati i izigravati velike stratege,tek tada ce nas fudbal krenuti napred po pitanju rezultata
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by gospodinFKV »

Cekam da se pojave pred medijima. Da Mijic bez imalo srama tu sedi kao dekoracija, eventualno da mu telefon zazvoni, dok se ovaj muci da sastavi prostu recenicu.

Sta je sledece objasnjenje? Imate li ga uopste, van onih izlizanih floskula kako danas svi igraju fudbal i kako niste imali srece? Za obraz necu ni da pitam, posto je doticni u proslom mandatu pokazao da isti nema.

Odlucio si da stavis katanac na Vojvodinu, nakon sto poslednji dinar iz nje iscedis. Stavi katanac vise, da ti vidimo ledja.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post by carlons »

Uopšte mi nije žao što smo ispali. Ako je uzrok i tihi bojkot igrača, još mi je draže.
Locked