Liga Evrope: sezona 2017/18

Locked
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Neizlecivi »

Jesu se to na zvanicnom sajtu zaleteli malo :D
SK Brann... Ko zna, mozda nam je ovo i dobar zreb. Po meni dve totalne nepoznanice, tako da mozemo proci uz maksimalnu ozbiljnost.
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Banat »

Pih, Ruzomberok i Brann... Bice to dve ozbiljne takmicarske utakmice za koje su potrebne obimne analize i pripreme. Bar da smo u prvom kolu izvukli neke Maltezane, Farane, Gibraltar ili zemlje Baltika, pa da mozemo pripreme drugacije da koncipiramo. Cigani na primer prakticno imaju jos dve nedelje pripremnog perioda dok nama ozbiljna sezona krece eto vec za 10 dana. Ovo su svakako rivali sa kojima moze (i mora) da se igra, da smo u punoj snazi, kao sto nismo, uz ozbiljnu i disciplinovanu igru bismo lakse pregurali ove prepreke. Ako nista drugo, eto malo naboja vec krajem juna.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Red Marquis »

Ovako na prvu loptu, prvo kolo mi teže deluje. Šteta što nije naleteo barem jedan autsajder, jer mi očigledno još mesec dana nećemo skockati ekipu.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Rabba »

Sjajna činjenica je da smo obe utakmice gosti u revanšu... Nije nas pogledao žreb. Ne bih se složio sa Minjom, mislim da su u obe runde šanse oko 40:60, prvenstveno zbog gostujućih revanša.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by draganas »

Gledao sam par puta Slovake ( klađa ), ono je smehotres od ekipe, bez ikakvih problema bi trebalo da ih prođemo, nije mi jasno zasto bi se plasili ekipe i, Slovacke, pa nije ovde rec o ekonomiji vec o fudbalu, bez neke skromnosti 80-20 sanse za nas.

Bran je 50/50 problem je sto norvezanima traje sezona
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by lexa »

Protivnici za "potuci se". Ove godine nema "ekskurzija utakmica" pa da vidimo kako cemo se snaci.
Po mom misljenju 50-50 u obe utakmice

Jedina mana sto se tice drugog pretkola. Norvesko prvenstvo je na polovini i oni su totalno u ritmu,
jos Brann jako dobro gura (trenutno treci) ali pre dve sezone su bili drugoligasi.
Nismo u situaciji da bilo koga potcenjujemo ali ne smemo ni da precenjujemo.

p.s. nemojte porediti Trencin i Ruzomberok. Onaj "nas" Trencin je bio drasticno jaci od ovog "naseg" Ruzomberoka
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Red Marquis »

I mi smo smehotres od ekipe.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Rabba »

draganas wrote:Gledao sam par puta Slovake ( klađa ), ono je smehotres od ekipe, bez ikakvih problema bi trebalo da ih prođemo, nije mi jasno zasto bi se plasili ekipe i, Slovacke, pa nije ovde rec o ekonomiji vec o fudbalu, bez neke skromnosti 80-20 sanse za nas.

Bran je 50/50 problem je sto norvezanima traje sezona
Čisto iz radoznalosti, kada si poslednji put gledao nas? :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by lexa »

Rabba wrote:mislim da su u obe runde šanse oko 40:60, prvenstveno zbog gostujućih revanša.
Cesto smo znali bolje igrati na gostovanju nego na Karadjordju. Pocevsi jos od one tragedije sa Vaduzom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Voja »

draganas wrote:Gledao sam par puta Slovake ( klađa ), ono je smehotres od ekipe, bez ikakvih problema bi trebalo da ih prođemo, nije mi jasno zasto bi se plasili ekipe i, Slovacke
Niko se ovde ne plasi protivnika,nego se plasimo da cemo tokom meca poznavati vise njihovih nego nasih igraca :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Radoye »

Slovaci su protivnik po meri, tacno da vidimo gde smo i za cega smo (ako smo za bilo sta) ove sezone. Posto ne znamo ko ce nam biti okosnica tima i na sta ce to sve da lici, eto prilike da vidimo kako radi najnovija najbolja uprava u vasioni i tri sela vise.

Norvezani su druga prica, mene uvek pomalo plase ekipe iz tih krajeva sveta jer trce k'o popizdeli i imaju kondicije. Pod uslovom da nam ekipa ima nivo barem isti kao prosle godine ovo bi trebali da prodjemo, ako smo fizicki spremni. A trebali bi, jer smo upravo zavrsili pripreme, no kod nas nista nije logicno.

Sve u svemu - nakon ova dva (?) kola mnogo toga ce da bude jasno.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by ssnigd »

Proslo leto nas je zesce sralo sa ekipama, da prostite na izrazu, ne moze to svaki put. Odlicni protivnici, verujem da ce I tereni biti dobri I u Slovackoj I u Norveskoj, ako uopste prodjemo Slovake, pa cemo moci da gledamo fudbal. Trencin nas je ubio tempom I agresijom, slicno sigurno igra I Ruzomberok, a za Norvezane je poznato da su fajteri od pocerka do kraja tekme. Ako znamo da se namestimo na takvu igru, imamo sanse. U suprotnom, ispadamo lagano.
Meni je najjace sto niko nema pojma kako uopste izgledamo na terenu, ako je kao sa kraja sezone, bice belaja :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by recni galeb »

Red Marquis wrote:I mi smo smehotres od ekipe.
ovde je sustina!
pojacavamo se kao pijani klosus pred dvorski bal... samo nam ulje u dupetu fali... cek to ono imamo.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Koral »

lexa wrote:
Jedina mana sto se tice drugog pretkola. Norvesko prvenstvo je na polovini i oni su totalno u ritmu,
jos Brann jako dobro gura
Tako je i onaj Stabek prosle godine bio u ritmu, pa se dizala panika zbog toga, a oni ispali od onih Velsana Konaks ili kako već...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by ssnigd »

Koral wrote:
lexa wrote:
Jedina mana sto se tice drugog pretkola. Norvesko prvenstvo je na polovini i oni su totalno u ritmu,
jos Brann jako dobro gura
Tako je i onaj Stabek prosle godine bio u ritmu, pa se dizala panika zbog toga, a oni ispali od onih Velsana Konaks ili kako već...
Samo sto je Stabek bio pretposlednji na tabeli tada, a ovi su drugi. Mi ovakvi kakvi smo, a dolazimo iz najgore evropske lige, nemamo pravo da potcenimo nijednu ekipu iz Evrope sa kojom igramo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked