33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA 2:0 (0:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Voja »

Gledam ova dva snimka.... mnogo jaci preksraj nad Anticem nego ovaj u nasih 16 metara. Meni inace nije jasno zasto ljudi cute,zasto recimo Batak nije rekao istinu,ono sto je video,sto je video ceo stadion,cela zemlja... I treba da se otima od svakog ko nije sposoban da digne glas i da se brani
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by ernesto »

Samo da je Vukasovic sutnuo kako je trebao,lakse nego penal....
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Radoye »

ernesto wrote:Samo da je Vukasovic sutnuo kako je trebao,lakse nego penal....
Sutnuo je on bas kako je trebalo, kao sto je i Trujic svaku kontru odigrao bas kako je trebalo, i svi ostali u napadu - nije bilo po scenariju da damo gol.

Samo, raspala zvezda nije bila kadra da ispuni svoj deo scenarija pa da daju gol, i onda je morao sudija malo da podmaze da bi rezultat na kraju ipak bio onakav kako je planirano...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Krle »

Suze kapitena Vojvodine (bez obzira ko je i zašto je), Planić koji celu utakmicu u neverici objašnjava da nije baš svaka lopta preko gol aut linije korner za mezimicu, Rockov koji pre penala nudi loptu sudiji (valjda da ga i šutira), osmeh Boaćea nakon sviranja penala nisu izgleda nikakav pokazatelj šta se dešavalo na terenu. Validniji je izgleda snimak crnih da ćemo pustiti crvenu miljenicu, nego ono što sam bar ja, a koliko vidim i priličan broj drugih, gledali na terenu. Izgleda da je lakše, pazim da biram reči, ocrniti ceo tim NAŠEG KLUBA, optužiti ih da su se 75 minuta igrali fudbala, a zatim sklonili, izdvajati i deliti ko je pravi, a ko nije pravi, nego priznati da su nas pokrali. Ukoliko se ne varam, nije samo Antić dobio crveni, već i Belić na klupi, a ko ne zna ko je Belić taj verovatno i zna da su igrači i stručni štab naterali sudiju da onako kriminalno sudi.
Uostalom, ako ćemo tim putem i logikom, na snimku se lepo vidi da je Rockov pre penala "telefonirao" da će se baciti u svoju levu stranu. Ili je to neiskustvo. Nisam pametan, on nas sigurno ne bi prodao. Valjda.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Neizlecivi »

Suze Antica su verovatno zbog cinjenice da su ga sa tribina gledali prestavnici Espanjola... I eto magarac mu sjebe dobru priliku. Svakako Antic iako mozda nije logican izbor kapitena, odradjuje profesionalno svoj posao, nema mu se sta zameriti. Na ovoj celoj utakmici nema sta zameriti igracima, neki su totalno van forme i ne lice na one igrace sa pocetka sezone, ali sta da se radi. Ja od Knezevica ocekujem mnogo vise, ima takvu brzinu i dobar centarsut, cak dobar udarac, ali je za sada na terenu totalno nedorecen. Fali mu neki dobar dribling, ne znam ni ja...
Ono sto ce od svega ovoga ostati ( pogotovo sto nasa musava i muljava uprava cuti ), je to da ce se grobari buniti, a cigani vikati kako su oni krali pre toga. Mi ostali beskicmenjaci i dalje cemo mutavo da igramo fuzbala sa njima, da bivamo napastvovani na razne nacine i da uzivamo? Satro igramo fuzbala, pa kad nas popiske, dva dana se bunimo i nastavimo dalje. Da ima bilo cega normalnog u ovoj drzavi, igrali bi oni svoju ligu 30 "vecitih derbija" u sezoni. Taman bi i profesionalci sa Arena sporta mogli da pustaju jednom nedeljno vikendom emisije od 6 sati o istoriji derbija i da nemaju muku da prenose neke tamo druge timove, koji nisu "veciti".
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by CRD FCV »

Fudbaler Partizana Leonardo komentarisao je suđenje na meču 33. kola Superlige u kom je Crvena zvezda savladala Vojvodinu sa 2:0.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1255752
Da li su crveni karton i penal dosuđeni zasluženo?
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1255714
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Душан »

https://youtu.be/LW25C6iZAIw" onclick="window.open(this.href);return false;

https://youtu.be/S5Zhof7T5rw" onclick="window.open(this.href);return false;
:argue:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by fare »

Kada je total socer ? jedva cekam da vidim sta ce nasi vajni strucnjaci reci prvo za crveni a pogotovo za penal.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Stexman »

Dosao kuci, pregledao ovu tragediju ili tragi-komediju, i malo je reci da sam zblanut. Ocekivao sam da ce nam se nesto ovakvo desiti ali ovako neubedljivo ne.
Ne zelim da verujem da bilo ko iz kluba ima neke veze sa ovim, ali ako niko ne reaguje na ovu ociglednu kradju onda stvarno da vam majku svima redom... vama koji imate veze sa ovim...
Jebote, ogadicete mi voljeni klub....
Pa p***a vam materina, dal ste vi svesni da nas navijace Vojvodine boli k***c koji cemo zavrsiti na tabeli sve dok igramo posteno i ne sklanjamo se nikom? Pa nas da su interesovale titule i trofeji odavno bi presli da navijamo za neko od ova dva govneta! Necete mesto u upravi sacuvati visokim mestom na tabeli ili osvojenim kupom ako to sve postignete na ovaj nacin, sklanjajem blizancima! Da sutra kazete istupamo iz lige zbog ovoga sto nam radite godinama i idemo u nizi rang, odmah cu kupiti pretplatnu kartu... ovako, nece me stadion videti skoro.

Dobro razmislite kako cete sutra nastupiti u medijima...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Danilo »

Ljudi sta vi kukate,necu da gledam ovakvu vojvodinu,sve sto ste gledali juce je namesteno.Mi smo s njima namestili utakmicu, i mi smo ucesnici.Pitanje je samo za sta smo se prodali. Sramota
Kakve sanse ....sve je to farsa...
U ovakvom sistemu nema fudbala...ovaj sudija je placen da sudi kako kazu
A nasi navijaci u skupstini podrzavaju ovakvu situaciju
Sve su to placenici .....Davidov ,Vukovic i co
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Sasa1969 »

Sudija nas pokrade najstrasnije i vi ovde pricate kako smo se prodali,sklonili,filijala...sram vas bre bilo!
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Душан »

Није ми само јасно,без обзира на судију и смехотресну утакмицу зашто сваки пут дозволе да им онај педерски пајац да гол.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by borrissey »

https://www.facebook.com/samovosainfo/p ... 38/?type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Po hiljaditi put pozivam: članovi uprave iz redova navijača moraju da ponude odgovore na mnoga pitanja. Dokle god se oni ne oglase i dokažu da smo sve regularno igrali, uvek će biti ovakvih insinuacija da smo pustili utskmice. Ja prvi sumnjam u regularnost nekih. Ali da, slažem se sa Sašom da je pošast teorija zavere opustošila ovaj forum u potpunosti. Vidim, svi sve znaju, samo se još uvek niko nije obogatio na kladionici. Kako to majku mu? Sinoć utakmicu nisam gledao, ali bih lično uručio oskara za najbolju glumu našim igračima ako su učestvovali u onoj krađi. Na potezu je uprava. Ako ne budu uložili prigovore na ono suđenje, onda je sve jasno.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Душан »

Чак је и 90 % цигана барем по коментарима на разноразним спортским порталима схватило да је ово смехотресни смехотрес.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by naseljekolumbija »

После утакмице на јна имали смо 5 саопштења дневно, сад ћуте. Ако се ово прећути, већа ће бити срамота него оно синоћ.
Locked