25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Vladimir »

Najgore je što nikada nećemo saznati zašto se i kako ovo desilo.Žao mi je svih koji su verovali u pobedu,a na kraju da prosto ne poveruješ šta se desilo.
Телеп
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Ken mahniti »

33 godine...od mene dosta!Vidimo se na nekoj evropskoj predstavi!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by PelezinhoFkv »

Vladimir wrote:Najgore je što nikada nećemo saznati zašto se i kako ovo desilo.Žao mi je svih koji su verovali u pobedu,a na kraju da prosto ne poveruješ šta se desilo.
Što bi rekli neki dobri ljudi - "lijepa reč i gvozdena vrata od svlačionice otvara"- Z.Terzić, XXI vek

Kanda smo zaboravili ih zaključati :cheers: :mafia:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by N13 »

Sramota i prilikom ulaska i izlaska na stadion, i na terenu. Došao sam u pola 6, zakasnio sam na početak utakmice. Pola sata sam čekao da uđem na ulaz 5 (za taj ulaz imam sezonsku), da bi zaključali kapiju kad sam došao na red i rekli da nema mesta više za ovaj ulaz. Već sam tad pomišljao da odem kući. Nekako sačekam u redu na ulaz 6. Prvo poluvreme solidno, drugo užas! Izlazak je posebna priča i velika sramota. kao da smo morali čekati da stoka stigne u beograd, pa da nas puste!

PS: poseban krug pakla indijancima na zapadu koji su uzvikivali majmunske krike prilikom zvezdine izmene. Idite na tribinu Rada, pa se tako ponašajte. Vojvodina je gospodski klub.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by playmaker »

N13 wrote:PS: poseban krug pakla indijancima na zapadu koji su uzvikivali majmunske krike prilikom zvezdine izmene. Idite na tribinu Rada, pa se tako ponašajte. Vojvodina je gospodski klub.
Svaka cast! Stvarno me je sramota i crveneo sam od tih istih sa kojima delim tribinu. :idea:

Sto se tice ovih devojcica na terenu, jos je rano da analiziram igru jel sam pod utiskom ali tacno bi ih samarao posle ovog da sam im trener.
Bilo je mnogo losijih igraca i nase igre generalno kroz istoriju sa njima ali nikada, nikada nismo igrali kao devojcice sto je danas bio slucaj.
Bez agresije, bez volje, bez trcanja!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by :) »

Dobro je da su navijaci preuzeli klub. Sad znamo da je ovo prava prica i da nema sanse da je bila namestaljka vec splet nesrecnih okolnosti. :roll:

Drago mi je i da je onaj stranacki poltron sto tera ljude na ulazu u izvsno vece i dalje u klubu. Ko nam je bio u prvoj ekipi nije ni cudno sta smo sad.

Izvolite javite se. Ocekujem recenicu najlakse je pametovati kuci u fotelji. Super ste svi. Podmazite se viskolom. :cheers:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Ultra slanina »

@red marquis

Navijacki se obraz sacuvao, zapad je po mojoj proceni ako ne 100% onda jedno 90% bio slaninarski! Stajanje celu tekmu, navijalo se dobro.

podrska za Rockova, Moglija i Pusku.

Imam dva pitanja:

1. ZASTO APLAUZ NA KRAJU UTAKMICE?!

2. ZASTO NASI IGRACI NISU IZASLI SA TERENA NAKON PREKIDA UTAKMICE?
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by playmaker »

Tacno! I ja bih pitao cemu aplauz? Nikada necemo postati klub i ekipa ako dajemo aplauz posle ovakve igre!

Aplauz se dobije kada si se trudio a vidi se da si losiji, ovo danas je za batine a ne za aplauz! :evil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Ultra slanina wrote: Navijacki se obraz sacuvao, zapad je po mojoj proceni ako ne 100% onda jedno 90% bio slaninarski! Stajanje celu tekmu, navijalo se dobro.
Za mene se obraz ne čuva tako što se daje podrška klubu koji se godinama saginje ovim govnarima.
Jedino ako misliš da je meč regularan. Nisam gledao ovaj iz keca u dva meč, ali jesam sve dosadašnje, i u poslednjih par godina smrdeli su mi svi odreda.
Io odio Belgrado
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by slanina »

51:45 sve jasno.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=7Ch629Kf1Mo[/video]
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Ultra slanina »

Red Marquis wrote:
Ultra slanina wrote: Navijacki se obraz sacuvao, zapad je po mojoj proceni ako ne 100% onda jedno 90% bio slaninarski! Stajanje celu tekmu, navijalo se dobro.
Za mene se obraz ne čuva tako što se daje podrška klubu koji se godinama saginje ovim govnarima.
Jedino ako misliš da je meč regularan. Nisam gledao ovaj iz keca u dva meč, ali jesam sve dosadašnje, i u poslednjih par godina smrdeli su mi svi odreda.
Navijački - nemamo taj luksuz da nas ima milion i da je zapad uvek krcat pa da nam 1 čovek ne znači. Verujem da ima još ljudi koji nisu bili na utakmici iz xy razloga ali to su uglavnom ljudi koji su batalili tekme, ne idu već neki period. Ti ideš koliko znam. Sreća pa nije bilo puno raje koja je odustala od dolaska na stadion, mene je prvog terao neki inat da dođem jer mrzim klub, mrzim ih što su država uvek i išao sam da bude 1 slaninar više na stadionu. Što se tiče podrške klubu koji se saginje se slažem, ali je to tema za do jaja filozofiranje jer se može postaviti pitanje kad to nismo radili itd. I da li treba ići na utakmice ili ne.

Utakmica - ja iskreno nemam utisak nameštene utakmice, u 1. poluvremenu smo ih pojeli, dali im loptu i tukli na kontre što je izgledalo super ako se izuzme momenat zajebavanja odbrane-veznih na 25m od gola.
Imati 1na1 u finišu utakmice, autogol i to kakav autogol, Puška hteo da ispuca i zafelšuje i ode u gol. Inače Pušta jeste grešio, ali igrači kad ne znaju daju njemu i čekaju da on napravi magiju. Naravno da će sjebati neku.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by vdn slaninar »

Treba da budemo svesni da smo klub u raspadu sve vreme samo se sad o situaciji u klubu ne prica.Pricace se na leto da se opravda rasprodaja bud zasto.Ne dajem alibi za poraz jer se poraz od cigana ne pravda nicim.Golman i napad nam je jaci deo tima to se vidi iz aviona,zato nismo smeli toliko da se povucemo i prepustimo im igru,opteretimo odbranu,jednostavno ne znamo da se branimo,napadacka smo ekipa i tako smo trebali igrati celu tekmu.Nisam za bojkot kluba,jedva cekam da se vratim u ns da sa cerkom dodjem na Karadjordje,jednostavno to mi je u krvi.Kreativniju igru nisam gledao dugo a mislim da ce trajati do ovog leta a onda novi pocetak.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

Image

mnogo tiketa i na 2:0 kucano na dvojku... opametili se ljudi
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Sasa1969 »

Gorak utisak ne mene ostavio Antic koji se na kraju utakmice srdacno ispozdravljao sa laznim grofom Bozovicem.
Cemu ta srdacnost ?Teraj stoku u pizdu materinu.Ja bi od sramote otrcao u svlacionicu...
Image
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by kulijana »

Jel postoji utakmica u kojoj Voša izgubi a da svi ovde ne smatraju da je namestena? Sudija je odradio solidan posao, nije seckao igru. Zašto sada smatrate da smo se sklonili? Odigrali smo lošije drugo poluvreme, počeli smo da se gubimo, promašujemo lake pasove, gubimo loptu, igramo sa manje agresivnosti, možda zbog pada koncentracije, nedostatka fizičke spreme, lošeg mentaliteta? Nije uvek neko treći kriv, možda jednostavno igrači nemaju kvalitet za ovakve utakmice? Ja ne znam šta vi gledate i po kojoj osnovi mi uvek imamo najbolji tim. Paločević ne postoji od početka polusezone, Babićeva igra sa loptom je ispod prosečna, a ne sećam se kad je poslednji put Trujić učestvovao u golu. Cela naša igra se svodi na to da Meleg ili Paločević(samo Meleg već neko vreme) pošalje loptu u prostor Malbašiću, Trujiću ili Babiću, od čega jedan trenutno ima hrabrosti i sposobnosti da nešto uradi sa istom. Frimpong nam je skinuo puno tih pasova, i sjajno čuvao Malbašića.
Rockov, Antić i Mogli, nemam zamerki.
Vukasović dok je mogao, igrao je sasvim dobro.
Što se tiče trojice štopera, još uvek ne mogu da saberem utiske, Puška od heroja do tragičara.
A što se tiče ostalih, neko ozbiljno mora da popriča sa njima i da im objasni da ne mora baš svaka da se ušeta u gol...
Locked