25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Vi kako hoćete, ali ako udba bude na istoku, mene nema.
Sve to što se okolo dešava nije sranje, već ključna stvar i za budućnost. Ovim se potpisuje da nikada nećemo biti gazde na svom stadionu.
Io odio Belgrado
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ernesto »

Како “Дневник” сазнаје из извора блиских управи клуба, ФК Војводина ће поступити по упутству полиције, што значи да ће присталице Београђана сусрет пратити с Истока и да ће утакмица дефинитивно бити одиграна.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Turija »

Ako su povukli odluku o tribinama, pod nevidjenim pritiskom, neka povuku odluku o besplatnim kartama.
Samo Sever besplatno, a ostalo zacepiti sa cenom iz bezbednosnih razloga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ssnigd »

Ako su izgurali sa policijom I drzavnom vrhom pricu da odu na istok, pokrali najveceg rivala sa njihovim sudijom, sta... da ne ocekujemo mozda da cemo osvojiti titulu. Cela organizacija I moc su na njihovoj strani. Da li mislite da su Terzic u usta ga j**** I onaj bivo od trenera tek tako pricali ko ce osvojiti titulu.
Sto se tice cena karata,mislim da ne moze vise od 2 puta da se povecaju u odnosu na regularne cene, no nisam siguran. Sa druge strane,dajte da mi kupimo 2000 sezonskih za istok I 3000 za zapad pa te ne mogu oterati.
Steta sto nismo mogli da izguramo do kraja, po bilo koju cenu, ali opet I razumem zasto. Jbg
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Salvador »

Nema nikakve logike da se popustilo, mnogo je nebezbednije da oni budu na istoku nego na jugu, to je svakom jasno.
Ali mi vec znamo da zivimo u mafijaskoj zemlji gde je ultra kop drzavna firma, a premijer ni ne krije da je drzava u dilu sa huliganima.

Kako god, klub treba da trazi da stoka na istoku bude tokom celog meca maksimalno ogradjena policijom, da im se naplati trostruko ulaznica i svaka eventualna steta koju naprave, kao i da u slucaju bilo kog problema insistiramo da u sledecoj situaciji se prebace na jug.

A mi treba da iscimamo sto vise mozemo ljudi na napunimo zapad i sever.
I naravno, OBAVEZNO DA IH POBEDIMO!!!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by tulip »

Menjam sezonsku za Istok, za zemljište kod Kaćke petlje. Molim Gaju, Zbilju, Karina i ostale 'investitore' da se jave :!:
DAJ GOL!!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

ernesto wrote:Како “Дневник” сазнаје из извора блиских управи клуба, ФК Војводина ће поступити по упутству полиције, што значи да ће присталице Београђана сусрет пратити с Истока и да ће утакмица дефинитивно бити одиграна.
Sto su onda dizali frku,pisali saopstenje? U upravi nam sede jajare koji su se ovim popustanjem izjednacili sa jajarama koje su ovo uradile. Ovo je jedna od stvari zbog koje ozbiljno razmisljas da li vise da ides na utakmice, nema smisla...
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by N13 »

Ako je to konačna odluka, zgrožen sam... mada sa druge strane nije bilo mnogo izbora.
U svakom slučaju mi se na stadionu u sredu MORAMO pojaviti, iz više razloga:
- Nezadovoljstvo ovom odlukom iskazati na Karađorđu, a ne na internetu
- Momcima sa severa je potrebna podrška
- Igračima je potrebna podrška!
- Napraviti atmosferu takvu da se cigani ni ne čuju, bez obzira što su na istoku!
- Sprečiti invaziju cigana i na zapadu?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Neizlecivi »

Ako su vec postustali i poslusali pandure da ovi moraju na istok, niko im ne moze reci koliko karata moraju dobiti! Imaju tih 5% koje su im poslate za Bg i ne davati im ni kartu vise! Dajte im 500 ulaznica i neka si je*u mater na istoku! POKAZITE BRE ZUBE I KONTRU. 500 KARATA PA NEKA SE ZALE KOME HOCE!
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by lazarr »

Neizlecivi wrote:Ako su vec postustali i poslusali pandure da ovi moraju na istok, niko im ne moze reci koliko karata moraju dobiti! Imaju tih 5% koje su im poslate za Bg i ne davati im ni kartu vise! Dajte im 500 ulaznica i neka si je*u mater na istoku! POKAZITE BRE ZUBE I KONTRU. 500 KARATA PA NEKA SE ZALE KOME HOCE!
Da, to je jedino koliko-toliko zadovoljavajuće rešenje po nas. Sve zakonske obaveze ispuniti i nijednu mrvicu više od toga. Ako ih se na istoku pojavi 501 odmah zahtevati da se zbog bezbednosti isprazni tribina.
Last edited by lazarr on Mon Mar 06, 2017 10:58 am, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Neizlecivi wrote:Ako su vec postustali i poslusali pandure da ovi moraju na istok, niko im ne moze reci koliko karata moraju dobiti! Imaju tih 5% koje su im poslate za Bg i ne davati im ni kartu vise! Dajte im 500 ulaznica i neka si je*u mater na istoku! POKAZITE BRE ZUBE I KONTRU. 500 KARATA PA NEKA SE ZALE KOME HOCE!
Pa pustice ih picketine pandurske i bez karata. To je valjda vise nego jasno. Nema ovde druge varijante sem one koju je klub objavio. Ako popuste ispasce smesni za sva vremena a nazalost i sam klub sa njima.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Neizlecivi »

Гостујући навијачи ипак на Истоку

Посредством званичног интернет портала, јавности се обратио ФК Војводина. Разлог је била могућност да предстојећи дерби у којем се састају фудбалери Војводине и Црвене звезде не буде одигран и то из безбедносних разлога.

У саопштењу је истакнуто да је Полицијска управа Нови Сад размишљала о томе да донесе одлуку о забрани одржавања јавног скупа, чији је захтев за одржавање поднео ФК Војводина. По мишљењу ПУ Нови Сад, не постоји могућности да се гарантује безбедност свим актерима овог спортског догађаја, па је од организатора захтевано да се гостујућим навијачима обезбеди приступ на источну трибину. Подсећања ради, у ФК Војводина првобитни план био је да се навијачима Црвене звезде обезбеди приступ искључиво на јужну трибину.

Како “Дневник” сазнаје из извора блиских управи клуба, ФК Војводина ће поступити по упутству полиције, што значи да ће присталице Београђана сусрет пратити с Истока и да ће утакмица дефинитивно бити одиграна.
lazzare slazem se... Pa neka se zale kome god hoce. Elem, i Dnevnik saznaje definitivno ce biti na istoku. Zaista se nadam da nas sa istoka klub nece jos jednom popisati, pa neka im makar udari kontru i posalje 500 karata. Neka mi spomenu kompleks jos jednom... Pa eto vam sve titule i vas 60 miliona... Vi ste obicne gnjide, kriminalci, politicki placenici i rezimske pudlice. Dok su svi ostali simpatizeri koji vam daju podrsku za ozbiljnu psihijatriju.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by playmaker »

Jedino resenje koje ja vidim ovde je da mi izbojkotujemo utakmicu. :idea:

Da ne dodje niko od nas, jednostavno, samo neka cigani dodju, eto im i titula i 3 boda...

A mi na praznom severu da stavimo transparent koji ce biti prikladan za ovu situaciju i da posaljemo poruku "fudbalskoj Srbiji".

Jednostavno, mi ovu utakmicu pobediti necemo i nemojte da se lazemo, uopste ovde nije sport u pitanju i to moramo da shvatimo! :idea:

Ponekada je tisina mnogo jaca poruka! :idea:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote:Vi kako hoćete, ali ako udba bude na istoku, mene nema.
Sve to što se okolo dešava nije sranje, već ključna stvar i za budućnost. Ovim se potpisuje da nikada nećemo biti gazde na svom stadionu.
Ne mislim da nisi u pravu, ali meni je bezveze da se ne dodje na utakmicu i sprovodi neki bojkot.Realno malo mi tu sta mozemo da promenimo.
Sva ova zajebancija treba da bude motiv vise igracima na terenu i nama da napunimo sever i zapad.
Sto se tice sudija, ne znam ko je delegiran, ali ocekujem kradju i na sitno i na krupno.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Sudjenje ce biti povereno Mazicu.
Locked