25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Danilo »

Stexman wrote:
Danilo wrote:Njihov gazda je i nas gazda, ali njih malo vise voli.
To je bilo mozda nekad, sad to nije tako sigurno!

Dal je normalno da nam otmu pola stadiona?
Dal je normalno da svi koji imaju legalnu pretplatnu kartu za istok gube to pravo, jer beogradjani imaju prednost u odnosu na domace navijace?
Dal je normalno da policija preti klubu zabranom okupljanja, a zapravo je njihova duznost po zakonu da obezbede to okupljanje kako znaju i umeju?
Naravno da nije, ali mislim da je dirigent nama isti ,samo su se statisti promenili.Jer mislis da su navijaci oterali zbiljica...vreme ce pokazati.pa nije valjda ovaj nacelnik doneo odluku
Voleo bi da gresim
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

Proglasiti mec visokog rizika i zatvoriti kapije stadiona. Na platou iza severne tribine staviti video bim i obezbediti prenos,za domace navijace cije bi se navijanje culo i dalo podrsku nasim igracima. A on nek slusaju svoje komentatore sa Arene
Image
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by мализека »

Хоће стока да одгоди утакмицу, јер се боје да ће изгубити. :shit: Овакво говнарско, циганско понашање нисам видео у свом животу. Прво она смејурија од суђења и игре на ел криминалистику и сад ово... :rage: Мислим да идеја о одигравању меча пред празним трибинама уопште није лоша, само да их нагузимо па нека кукају код милих вођа, Алека и Мила. :greenbutt:

P.S. Само да чујем некога да каже како је звезда српски клуб...нити јесу, нити су били, а волео бих да њихови јадни, зомбирани навијачи једног дана (ускоро) погледају истини у очи, кога они воле и коме верују, за кога навијају, ти људи имају навијачку групу са турским именом (делија - турски коњаник)...страшно!!! :frown:
Last edited by мализека on Sun Mar 05, 2017 9:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Протомајстор »

Шта друго очекивати од Крцуновог и Вучићевог клуба? Ни српства ни господства :roll:

Не треба ни од нас ништа очекивати, док год нас воде кримоси. Прошли пут су ухапсили Бату чим смо запретили Партизану, чији је симпатизер тада био на челу Владе. Сви се сећамо како смо после подвили реп?
Сада ће хапсити Вуковића, ако намерава да се прегања са својим Ветерничанима. Може ли им се замерити?

Ово чисто онако размишљам, али искрено сам уз управу да истраје. Добар је моменат, мусави су покрали црне, а сад хоће и од нас да отимају. Самим тим, отимају даље и од црних, па нам то може ићи у прилог - можда и одбијемо ултиматум њихових керова. Пази мајку му, прво им се удовољи да ел комунистико не суди наш најбољи судија икад, а сад хоће и специјални статус на једином правом гостовању у сезони. Па нек то раде у Европи :roll:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Grouch »

Skandalozno ponasanje policije i sraman tretman sopstvenih sugradjana i najveceg kluba u svom gradu.Od ranije znamo da je dobar deo njih nesposoban ali da ce tu svoju nesposobnost priznati i oni sami u svom saopstenju,to je vrhunac njihove gluposti.Odlican odgovor kluba samo bi dodao da klub treba da,bar formalno,trazi ostavke odgovornih u policiji koji nisu u stanju da obezbede utakmicu od 10000 ljudi.Znamo da nije problem u obezbedjivanju utakmice nego sramotna i bolesna zelja da i policija da svoj doprinos u pomaganju jednoj nakaznoj tvorevini po imenu FKCZ.Nikakav bezbednosni razlog ne postoji za ovu odluku,ulaz na tribinu sa semaforom je prakticno na istom mestu gde i za istok,ta tribina je i dosta udaljenija i od terena i od protivnickih navijaca tako da je i u tom smislu bezbednija od istoka.I ranije smo bili svedoci da oni koji bi najvise trebali da stite zakon-policija,ga direktno krsi.Najdrasticniji primeri su pustanje i necinjenje nicega povodom dolaska gostujucih navijaca na tribinu namenjenu za domace(zapad) sto je zakonom zabranjeno,cime se drasticno krsi zakon i stvara potencijalno veoma opasna situacija.Da su toliko zabrinuti za bezbednost kao sto se prave onda bi trebalo da zabrane gostujuce navijace.Podrska za upravu i nadam se da nece popustiti pred siledzijskim ponasanjem policije koja bi trebalo da je direktna suprotnost tom siledzijstvu.Ako nam uzmu istok uzece nam i pola severa jer onda nece biti sposobni ni to da obezbede,pa ce sutra traziti da im se da i pola zapada itd.NEMA POPUSTANJA!Krajnje je vreme da neko pocne da staje na put katastrofalnom stanju u srpskom fudbalu,koji je taoc Zvezde i Partizana vec preko 70 godina i red je da mi kao najveci klub nesto pokrenemo po tom pitanju.Ako nastave da insistiraju na ovome,ne odigrati utakmicu uopste makar nas kaznili 100 bodova.Vreme je i da se Uefa obavesti sta se ovde radi.U svakom slucaju ovo morA da nam bude jos veci motiv da se napuni stadion.Uzimajte karte sto pre.
KOALICIJA CIGANI-POLICIJA!!!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Jebiga, opet ista priča, iako je ovo polurešenje do sada najbolji pokušaj. Za sledeći put, podeliti sezonske svima u gradu koji navijaju za Vojvodinu i neka puše k***c, nema mesta, kraj.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Ken mahniti »

Ja bih voleo da mi napunimo Zapad i Sever i da ih useremo i na terenu i navijacki...A kadri smo samo da probudimo usnule navijace!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ДушанСП »

Јебеш државу у којој пандури размишљају,односно мисле.
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Firm Telep »

Budimo realni oni dobijaju istok i kako god to zvucalo sa time se moramo pomiriti, na nama ostaje da se potrudimo da zapad i sever popunimo do kraja i pruzimo podrsku nasim igracima tokom svih 90 minuta. Nicija nije do zore gorela, pa nece ni njihova! Od drugara sam dobio informaciju da se karte za zapad dele samo osobama koje imaju ovogodisnje ili neke od proslogodisnjih sezonskih ulaznica, sta cemo mi koji ih nemamo? :o
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

A koliko vidim,svi se nekako vec pomirili sa porazom od policije!? Zna li se nesto,u sta nisam upucen!? Jel klub poklekao? Hocemo li ponovo ispasti predmet sprdnje!? Uvek se nesto busamo,koprcamo,dok ne dobijemo cveger i ne smeste nas u cosak!
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Pa ostale su dve opcije: njima istok i igramo tekmu, ili ne igramo tekmu i gubimo 9 bodova samim tim i izlaz u evropu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

Stexman wrote:Pa ostale su dve opcije: njima istok i igramo tekmu, ili ne igramo tekmu i gubimo 9 bodova samim tim i izlaz u evropu.
Kako mislis da gubitkom 9 bodova gubimo Evropu!?
Zar treba da budemo kao ovi crno beli,pokradose ih pred ocima miliona ljudi,i oni cute. Ah da,oni ce igrati Evropu :mrgreen:

Ako moj glas sta znaci,ja sam uvek za to da se rec ne pogazi,pa koliko kosta da kosta. Pogotovo sad,kada je sve na nasoj strani.... ako sad pokleknemo pored pocetnog kurobecanja,onda i treba da se pokrijemo usima i da prihvatimo da smo provincijski klub i da cemo uvek igrati kako blizanci kazu.

Mislim da nema navijaca i simpatizera kluba koji u ovom trenutku ne bi podrzao klub u slucaju da se ne odstupi od prvobitnog stava
Image
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Milan »

Odgovor na to pitanje je kod svakog pravog Slaninara jednak!

Poenta je da se nije trebalo ni kretati u ovu pricu ako ne postoji kapacitet da se izgura do kraja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Ja sam isto tako reagovao ali, nije Vojvodina opstala 103 godine bezeci od fudbala.
Nama je evropa prilika da zaradimo za zivot. To treba da nam je prioritet, a ako pokazemo zube na terenu mozemo i titulu uzeti.
A izbori se blize a oni su "veliko" biracko telo pa im se zato "piri u guzicu", dok mi nismo jbg...

Ali ma koliko oni zeleli da umanje nasu velicinu,
Vojvodina je ipak velika riba i jos ubek moze repom dobro da zatalasa. A toga se oni najvise boje.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by churguzijanac »

...sve to sto se desava oko terena je u principu sranje.Mi treba da nadjemo vreme i da nas bude sto vise na stadionu, a igraci da budu spremni na sve kad istrce na teren.
Locked