25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ssnigd »

Da je ovo normalna drzava I normalna liga, rekao bih da smo se usrali I izgubili. Posto svi znamo gde zivimo, nema potrebe ljudi da se bavimo tekmom, sve je kristalno jasno.
Last edited by ssnigd on Thu Mar 09, 2017 12:03 am, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Sasa1969 »

kulijana wrote:Jel postoji utakmica u kojoj Voša izgubi a da svi ovde ne smatraju da je namestena? Sudija je odradio solidan posao, nije seckao igru. Zašto sada smatrate da smo se sklonili? Odigrali smo lošije drugo poluvreme, počeli smo da se gubimo, promašujemo lake pasove, gubimo loptu, igramo sa manje agresivnosti, možda zbog pada koncentracije, nedostatka fizičke spreme, lošeg mentaliteta? Nije uvek neko treći kriv, možda jednostavno igrači nemaju kvalitet za ovakve utakmice? Ja ne znam šta vi gledate i po kojoj osnovi mi uvek imamo najbolji tim. Paločević ne postoji od početka polusezone, Babićeva igra sa loptom je ispod prosečna, a ne sećam se kad je poslednji put Trujić učestvovao u golu. Cela naša igra se svodi na to da Meleg ili Paločević(samo Meleg već neko vreme) pošalje loptu u prostor Malbašiću, Trujiću ili Babiću, od čega jedan trenutno ima hrabrosti i sposobnosti da nešto uradi sa istom. Frimpong nam je skinuo puno tih pasova, i sjajno čuvao Malbašića.
Rockov, Antić i Mogli, nemam zamerki.
Vukasović dok je mogao, igrao je sasvim dobro.
Što se tiče trojice štopera, još uvek ne mogu da saberem utiske, Puška od heroja do tragičara.
A što se tiče ostalih, neko ozbiljno mora da popriča sa njima i da im objasni da ne mora baš svaka da se ušeta u gol...
Bravo podrzavam sve st si napisao...jednostavno smo se raspali posle prvog gola kojeg smo primili.
Jedino sto zameram igracma je strah ja ne znam od koga i od cega.
Ova CZ nije vredna nikakvog respekta.
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by borrissey »

Dve lepe stvari sam večeras doživeo kojih ću se sećati dugo vremena: 1) prvih 10 minuta i dva gola. 2) dve trećine stadiona Slaninari. Sve ostalo ću se truditi da što pre zaboravim.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by MiSmoFKV! »

Da smo igrali prvo poluvreme 90 min, ne bi se oni leba najeli.
Da su povukli ručnu vidi se samo iz činjenice koliko su duplih pasova odigrali u prvom, a koliko u drugom. I nema teorije da me neko ubedi da su bolji.
Ne sećam se kada mi je poraz ovako teško pao, možda Vaduc ili ono finale kupa protiv Jagodine.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Andreyos »

Svako ko sumnja u namestaljku neka odgleda hladne glave drugo poluvreme.
Neka obrati paznju na kretanje nasih igraca sa i bez lopte.Koliko je puta njihov bek ostavljen nesmetano da centrira,kako im krilo ,,varkom tela'' izbacuje trojicu nasih,pa i autogol...
Vise od dvadeset godina pratim Vosu,ali ovo je kap koja je prelila casu.Staru Damu cu zauvek nositi u srcu,ali ne zelim vise da budem svedok njenog propadanja.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Sasa1969 »

borrissey wrote:Dve lepe stvari sam večeras doživeo kojih ću se sećati dugo vremena: 1) prvih 10 minuta i dva gola. 2) dve trećine stadiona Slaninari. Sve ostalo ću se truditi da što pre zaboravim.
Prvi put od kada ja idem na stadion a idem jako dugo, na prozivanje cigana zapade javi se dobili su kitu.
Eto to je nesto vredno pomena.Na severu vise ljudi nego na istoku.Da li je cena istoka ucinila svoje ili lose vreme ali cigana nije bilo u impozatnom broju.
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

kulijana wrote:Jel postoji utakmica u kojoj Voša izgubi a da svi ovde ne smatraju da je namestena? Sudija je odradio solidan posao, nije seckao igru. Zašto sada smatrate da smo se sklonili? Odigrali smo lošije drugo poluvreme, počeli smo da se gubimo, promašujemo lake pasove, gubimo loptu, igramo sa manje agresivnosti, možda zbog pada koncentracije, nedostatka fizičke spreme, lošeg mentaliteta? Nije uvek neko treći kriv, možda jednostavno igrači nemaju kvalitet za ovakve utakmice? Ja ne znam šta vi gledate i po kojoj osnovi mi uvek imamo najbolji tim. Paločević ne postoji od početka polusezone, Babićeva igra sa loptom je ispod prosečna, a ne sećam se kad je poslednji put Trujić učestvovao u golu. Cela naša igra se svodi na to da Meleg ili Paločević(samo Meleg već neko vreme) pošalje loptu u prostor Malbašiću, Trujiću ili Babiću, od čega jedan trenutno ima hrabrosti i sposobnosti da nešto uradi sa istom. Frimpong nam je skinuo puno tih pasova, i sjajno čuvao Malbašića.
Rockov, Antić i Mogli, nemam zamerki.
Vukasović dok je mogao, igrao je sasvim dobro.
Što se tiče trojice štopera, još uvek ne mogu da saberem utiske, Puška od heroja do tragičara.
A što se tiče ostalih, neko ozbiljno mora da popriča sa njima i da im objasni da ne mora baš svaka da se ušeta u gol...
Ne mozes poreci da smo u nekim mecevima pokradeni,a recimo da je poraz u Lucanima cist :mrgreen: Slazem se da je sudija bio dobar,ali protiv terzine Zvezde nikad nismo ni imali problem sa sudijama :wink:
Zasto smatram da smo se sklonili!? npr zato sto smo zadnjih 15 minuta gledali dodavanje lopte izmedju nasih stopera,kao da vodimo 3:0,bez ikakve namere da se pojuri rezultat. Medju prvima sam zagovornik teze da nije uvek neko treci kriv,pa cak ni danas. Nije kriv ni sudija ni Zvezda sto smo odjednom prestali igrati utakmicu.Sta znam,mislim da je Malbasic dobro igrao,spremio dva-tri zicera,okretao Frimponga par puta kao na ringispilu pritom prodajuci mu iste fore.... Slazem se za Emila,Antica,Moglija i Vukasovica.

I ono sto mi mozda ipak najvise u svemu smeta... prica da nismo imali snage za 90 minuta. Ako je to istina,odmah smeniti strucni stab,jer im je Lalat ostavio fizicki najspremniji tim u ligi,tim koji je igrao presing svih 90 minuta. A i to filozofiranje trenera sa kojekakvim strategijama mi vec polako ide na zivce. Brate ili izvedi ekipu da igra fudbal ili uzmi da vodis manji klub

Na poluvremenu sam pricao ortacima da je Grofu jedina mana sto nije igrace ucio kako da postupaju kada imaju protivnickog igraca ispred sebe. I dok smo igrali taj presing,nisu znali gde se nalaze. A cija strategija je odredila da drugo poluvreme njihova leva strana uvek ima 10 metara slobodnog prostora oko sebe... ne znam :)
Last edited by Voja on Thu Mar 09, 2017 1:02 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ДушанСП »

Добро је ипак што смо изгубили,јер да смо победили српски фудбал би био ускраћен за услуге једног грофа.То се није смело дозволити. А шта тек рећи за остале из звезде све сами маркизи,барони,војводе и принчеви.Има и по који краљ.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Stigo kuci. Ćale sakrio štranjku... I slaninu...
Cekam reprizu da odgledam hladne glave pa cu onda nesto napisati...mozda. Ponizeni smo na mnogo levela, i boli u picku materinu...
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Борчевац »

ДушанСП wrote:Добро је ипак што смо изгубили,јер да смо победили српски фудбал би био ускраћен за услуге једног грофа.То се није смело дозволити.
Рекао је на крају да се шалио,и да је изгубио не би се каже повукао.Каже то је рекао како би он мотивисао играче.
Људи ко их јебе ето им титула,када буду изашли у европу и избаце их неки из Литваније или Финске,то ће им бити највеће понижење.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Posle propuštene šanse na kraju prvog poluvremena, ja mislim da je svima bilo jasno, ko je hteo da vidi. Igralo se lajv ko je imao račune preko telefona, ko nije javljao je drugarima napolju da se odigra.
Ko ima želudac da dalje gleda Vošu, kapa do poda. Ne znam koja je gora opcija, da je utakmica bila čista a da su uspeli da tako kilavo odigraju drugo poluvreme, drugi put za redom sa istim rivalom, ili da smo ih pustili. Ovog puta nema vađenja na suđenje, krivci mogu da budu samo igrači i trener, pa sada da li zato što su odigrali nameštenu utakmicu, ili što su sebi dozvolili ovakav kiks, svejedno je. Ja nisam video ništa večeras da bi im aplaudirao na kraju tekme, u najboljem slučaju zaslužili su da napuste teren u potpunoj tišini.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Radoye »

MiSmoFKV! wrote:
Da su povukli ručnu vidi se samo iz činjenice koliko su duplih pasova odigrali u prvom, a koliko u drugom.
Tacno tako! Celo prvo poluvreme smo im duplim pasovima prolazili kroz sredinu kao da ne postoji.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Neizlecivi »

Shvatam da su ljudi ogorčeni, ali ne shvatam da kakve oni ogromne nade polazu u pravdu i postenje... Kako naseg kluba, tako i fudbala. Pa okrenite se oko sebe. Pogledajte gde mi zovimo, u zemlji gde 20 godina vladaju nepismene secikese bez trunke postenja. Ljudima iz kluba najvise zameram sto ako su znali da ce biti ovako, ili da mora biti, zasto su uospte dozvolili izlazak na teren. Trebali su reci ne damo istok, otimajte sta vam je volja. Ja sam po meni gutao uz Vosu mnogo veca go**a, pa mi ovo ne pada tesko. Cak ne mogu verovati koliko sam ravnodusan. Sa stadiona me ovo nece oterati, jer i uzivam vise u tekmama protiv drugih klubova, a ne u ovim muljazama. Takodje, dodje brzo i Evropa, pa se vidi ko se to setao kroz ligu guranjem sa strane, a ko nesto vredi.
Lepa atmosfera, dobar broj Slaninara. Takodje policiji sve po spisku, zbog istoka, zbog pustanja dela zapada, a zadrzavanja drugog dela, zbog raznih stvari.
Ljudi glavu gore :cheers: nije Vojvodina uprava koja proda tekmu, nije Vosa neki igraci, no skup mentalno oboleloh mazohista na tribinama, kojima ovo pada kao "jos jedan utorak..." dobro de, sreda!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Marcello »

Koga, bre, vi zaj...vate!!! Nismo se sklonili? Izgubili smo snagu, šta?
Sklonili smo se kao najveće p...ke, i amin!
Klinac od 7 godina na zapadu je pitao ćaleta: "Tata, zašto su naši stali, što više ne trče?!"
Još im tapšete na kraju??? Kome, bre? Pokazivao sam im srednji prst, pitao da mi kažu: "Zašto!"
Muka mi je od ovakve Vojvodine!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Ja samo ne mogu da poverujem da smo mi 25 i vise godina losi a oni isto toliko konstantno bolji od nas!?
E to nije normalno. To nije ni moguce. Makar jednom bi naboli titulu slucajno ako ne drugacije...
Zato mi je normalnije da verujem da smo se sklonili.

Gledam prvo pa drugo poluvreme, dve ekipe razlicite.
Kaze nas trener, igraci nisu imali snage. Pa sta ste radili na pripremama majke ti? Isti ovi igraci su sa lalatovicem igrali presing 90 minuta... Nemaju snage malo morgen.
Locked