fkvojvodina.com

It is currently Fri Mar 24, 2017 3:25 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:4 (0:1)
PostPosted: Tue Feb 14, 2017 8:57 am 
Administrator

После више од два месеца зимске паузе, фудбалери Војводине ће у недељу у 14 часова, у бачком дербију у Суботици, први пут овог пролећа (иако зима још увек званично траје) истрчати на зелени правоугаоник у борби за првенствене бодове.

После управе, променисмо и тренера (стари нас "неће водити до Титуле"), и неколицину играча, о чијим наступима ћемо суд тек доносити. За хвалоспеве и критике је рано, али сви они добро знају да се Европа изборити мора, да Војводина мора играти препознатљиво-допадљиво-ефикасан фуСбал (у оквирима овог такмичења, наравно), да се дрес мора ознојити (са употребом антиперспиранта под пазухом који не оставља флеке) и да је то што, као навијачи, од свих у Клубу, захтевамо.

Да ли је Спартак јачи, играчки, него јесенас, а ми довољно кадри за бод(ове), видећемо у недељу. Почиње борба за евро-излазак на лето 2017. године!!!

Profile  

Post subject: Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja 19.02. u 14h
PostPosted: Wed Feb 15, 2017 1:56 pm 

Nije daleko, bilo bi bolje da je subota. Pocetak, i nove muke. Al sta je tu je nemamo bolje. Vreme je da se svi trgnu i daju podrsku nasima na terenu a i vratimo nasu ultra pricu gde joj je i mesto. Preseliti atmosferu sa koncerta u Suboticu! Vidimo se :cheers:

Profile  

PostPosted: Thu Feb 16, 2017 2:28 pm 

Hoce biti prenosa na RTV?

Profile  

PostPosted: Fri Feb 17, 2017 6:31 pm 
Moderator

Sa druge strane: https://www.subotica.info/2017/02/17/fu ... -vojvodinu

Profile  

PostPosted: Fri Feb 17, 2017 10:35 pm 
Dežurni spiker

Ne znam sta da ocekujem.... ne bih samo voleo da izgubimo onu agresivnost u igri koja nas je krasila,jer su pokazali da mogu da trce ceo mec. A Subotica uvek cudna,ili nam daju 5 ili namerno igraju rukom,ajd ga znaj.... Igracki,mislim da nemamo koga da se plasimo,mnooogo smo bolji

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 5:12 am 

Idemo breeee,Vojvodina na na na na na

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 9:24 am 

Tv prenos? ništa? vidim na areni nas nema rtv isto ni Novosadska tv a možda bude onako preko fejsa ponovo? :D

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 10:05 am 

fare wrote:
Tv prenos? ništa? vidim na areni nas nema rtv isto ni Novosadska tv a možda bude onako preko fejsa ponovo? :D
Ma kakav tv prenos, oduvek smo bili slepo crevo, poslednja rupa na svirali... Pun mi je k smrdarene koja prenosi samo blizance a ima 5 kanala na kojima.idu reprize. Jebo ih onaj ko im je dao da prenose.

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:22 pm 

naseljekolumbija wrote:
fare wrote:
Ma kakav tv prenos, oduvek smo bili slepo crevo, poslednja rupa na svirali... Pun mi je k smrdarene koja prenosi samo blizance a ima 5 kanala na kojima.idu reprize. Jebo ih onaj ko im je dao da prenose.

Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:25 pm 

Vodimo 1:0 od 5 minuta.

5. minut: GOL! Vojvodina je povela sa 0:1! Puškarić je sjajno prošao pored čak trojice igrača Spartaka i odigrao pas do Paločevića, njegov udarac je izblokiran, ali je do lopte došao Meleg i poslao loptu uz desnu stativu Jovićevog gola.

https://degoo.com/g/dyz98u0

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:32 pm 

Djisa wrote:
Nisi u pravu. Treba biti realan. Oni su privatna televizija I prenose ono sto se najvise gleda, a to su blizanci. Trecu utakmicu prenose ostale ekipe, a realno nas vise nego neke druge. Njima je cilj gledanost, a to se dobija blizancima, a ne utakmicama Surdulica, Bsk, Javor ili Lucani. Ja iskreno ne gledam nikog sem Vojvodine, pa onda mozes zamisliti da ni njihovi navijaci ne gledaju nas ili mali broj, a utakmice onih gledaju I jedni I drugi, pa cak I neutralci. Tako da ima razloga, a mi mozemo samo da se ljutimo sto nemamo vecu gledanost, jer da imamo I nas bi prenosili cesce.

Ti nisi u pravu. Ja nisam rekao da treba da prenose bsk surdulicu ili javor vec Vojvodinu. Vojvodinu prati veliki broj ljudi. To sto su nas prenosili su derbiji sa blizancima i jos jedna ili dve. Otkupili su prava na nasu ligu, imaju 5 kanala... danas se igraju dve utakmice nase lige i oni ne prenose?!

Last edited by naseljekolumbija on Sun Feb 19, 2017 2:39 pm, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:35 pm 

naseljekolumbija wrote:
Djisa wrote:

Ti nisi u pravu. Ja nisam rekao da treba da prenose bsk surdulicu ili javor vec Vojvodinu. Vojvodinu prati veliki broj ljudi. To sto su nas prenosili su derbiji sa blizancima i jos jedna ili dve. Otkupili su prava na nasu ligu, imaju 5 kanala... danas se igraju dve utkamice nase lige i oni ne prenose?!

Imaju prava na tri utakmice po kolu. Pa nece valjda da prenose 2 koje se igraju u isto vreme. Nego rasporede petak, subota, nedelja po jedna. @ meca blizanci plus jos jedna. A za njih je Vojvodina tek malo iznad Surdulice I ostalih, a dooooosta ispod blizanaca.

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:35 pm 

Rockov je odlican golman, ali Peric je bolji. Ko je Pericev menadzer? wtf? Pustite decka da brani!

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:43 pm 
Dežurni spiker

pre saznam da je Kaludjerovic dao gol za Port na Tajlandu,nego ko ga je dao u Subotici. Napokon pise Meleg,a jel se taj gol racuna,posto ga je klub otpisao :D

Profile  

PostPosted: Sun Feb 19, 2017 2:44 pm 

Djisa wrote:
Imaju prava na tri utakmice po kolu. Pa nece valjda da prenose 2 koje se igraju u isto vreme. Nego rasporede petak, subota, nedelja po jedna. @ meca blizanci plus jos jedna. A za njih je Vojvodina tek malo iznad Surdulice I ostalih, a dooooosta ispod blizanaca.

Ja dobro znam sta je za njih Vojvodina zato ih i kritikujem. Vojvodina se decenijama potcenjuje van svakog razumnog osnova. To za termin su mogli lako da promene... zakljucujem svaku dalju raspravu.

P.S. Jel to Kordic tajno potpisao za Mehelen? :D

Last edited by naseljekolumbija on Sun Feb 19, 2017 2:50 pm, edited 1 time in total.

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour