18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

limanfkv wrote:
Ovaj skandal od nameštanja sudije bi trebalo istaći pre utakmice, čisto da se digne tenzija. Opet dolazi čovek koji nam je lično UKRAO kup.
Nije on sudio kup, vec prvenstvo na JNA godinu dana kasnije. Ista, ako ne jos gora kradja.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by playmaker »

Danilo wrote:Dali će MIROSLAV VULICEVIC napokon dobiti iskrenu dobrodošlicu.
Kapiten koji nas je najviše popišao
:idea: :idea: :idea:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by churguzijanac »

naseljekolumbija wrote:
limanfkv wrote:
Ovaj skandal od nameštanja sudije bi trebalo istaći pre utakmice, čisto da se digne tenzija. Opet dolazi čovek koji nam je lično UKRAO kup.
Nije on sudio kup, vec prvenstvo na JNA godinu dana kasnije. Ista, ako ne jos gora kradja.
Sudio je 1-0 za nas u aprilu 2011 na pasnjaku.Skenjao se sa zadnjim zvizdukom, nije mogao da namesti...Posle je sudio godinu dana kasnije, opet na pasnjaku u nasem porazu 4-1, gde je obilato pomagao svoj klub. Mislim da je sudio i poslednju protiv Cuke gde je bilo 3-1 za nas.I tu je otimao.Penal za Cuku smesan.

Uvek gleda da nas zakine.Nekad malo, nekad obilato.Kad koliko moze u zavisnosti od situacije.
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by NapredBacka »

Srecno protiv franjevaca! Svako nek iscima samo jednog bice vas duplo vise a to je protiv ovih itekako potrebno mada i oni kubure sa brojnoscu ali zna se doce iz okolnih mesta oni koji pfc gledaju jednom dva puta godisnje...
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Karlsson »

Oni komentari na njihovom forumu su zaista komični.

Jedan lik bukvalno poredi njihovu zabranu odlaska na istok sa odnosom nacističke Nemačke prema Jevrejima. Spominju se čak i žute trake.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by ernesto »

"UZ smrdljive romuljage sa karaburme, jos jedan klub koji se dici tudjom istorijom i godinom osnivanja. A stadion im se zvao Adolf Hitler tokom Drugog Svetskog rata, madjarcine i kvislinzi mu takvo ime dali. Raspitajte se malo kad im je "klub sa istorijom dugom 102 godine" ponovo formiran i pod kojim imenom. 102 godine moj k***c."

Ovo je sa njihovog foruma!!!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Karlsson »

Bolesni ljudi. Eto šta se dobije kada se čovek navuče na te 'Titine' sekte. Umisli da se sve vrti oko njega i njegove sekte, da može da radi i kaže šta hoće, da mu niko ne može ništa...

Sad mi je još draže što je uprava donela ovakvu odluku, pa makar nas bilo 2-3000 koliko oni procenjuju da će nas biti. Otkad je njima uopšte i stalo koliko je naš stadion popunjen?

Svejedno, naš teren, naša pravila. Ako neće da idu tamo gde im se kaže, nek se onda teraju što dalje, pa neka gledaju utakmicu u kladionici.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Neizlecivi »

Citiramo mi njih, citiraju oni nas u nadi da cemo privuci sto vise nasih na stadion :mrgreen:
Ono sto ja mislim je da ova fora sa nasim tribinama ne moze da prodje. Bilo bi mi jos ok da im "ultrasi" budu na jugu, a svi normalni simpatizeri na istoku, pa cak i pomesani sa nama. Problem je sto ti simpatizeri nece biti ljudi sa decom, nego ce se medju njima naci po koji zalutali huligan, koji taj klub prati jednom godisnje kad igra u Novom Sadu ( i oni sami navode da ce ovde biti vise grobara, nego na JNA, dok uz tu cinjenicu komentarisu nas identitet...). E kad se nadje tako po koji zalutali navijac na simpatizerskim tribinama dodje do toga da nasi ljudi budu privedeni i fasuju kazne, pa cak i lezanje u zatvoru, umesto da se najkulturnije opomene "gost". To je zbog toga sto uprava pusta kurtu i murtu da radi obezbedjenje i sa policijom ne znam kako i da li uopste radi. Zbog toga nam se i desila scena od proslog vikenda, za koju bi meni letelo komplet obezbedjenje zbog onakve reakcije.

Elem, treba da dodjemo zbog nas. Meni je lepa atmosfera u Palanci podigla moral i raspolozenje. Osetio sam duh sa nekih proslih gostovanja i iskreno se nadam da nam ide lepse vreme... Ne mislim na klub, ali mislim na nas na tribinama. :cheers:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Marcello »

"grobar" je psihijatrijska dijagnoza! Veoma ozbiljna. Ne čitajte to smeće od portala. Nemojte da razmišljate o njima, jer oni dolaze na utakmice iz mržnje, ne iz ljubavi. Zato ih je na stadionu Vojske manje od zvaničnih lica. Pa, njima tribinu vode cigani!

Mene boli ćošak sa kim igra Vojvodina. To mi nije referenca da li ću doći ili ne.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by torrente »

kakav uzas na tom forumu ...nista losije nije ni na b92 forumu.
Inace tekma kao tekma, sa Partizanom se nikad nezna,ako udjemo rastereceni mozemo se nadati dobrom...
jedan je čak prepravio Vujketovu krilaticu,tako da je Partizan na jednoj a svi ostali na drugoj strani...(b92 forum)...kakav uzas ,grohotom sam se nasmejao!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by borrissey »

Iskreno se nadam da grešim, ali ova odluka sa "našim" tribinama neće uspeti. Ako je karta za istok i jug 400 dinara, recite mi, ko normalan će kupiti kartu za jug, osim kopa? Po meni, jedini način da se trajno reši ovaj problem je 1) da se ispormovišu sezonske karte za zapad/istok i 2) da cene karata za zapad i istok za ove mečeve budu znatno više.

Ovako će dosta njihovih doći na istok za 400 dinara, ko će i kako da im zabrani? Imaju validne karte, sakriće šalove i zdravo. Taj "dogovor sa policijom" što piše na zvaničnom sajtu je nebuloza, kao što svi dobro znamo i iz prethodnih situacija na zapadu. Kad dođe do gužve, policija-narkomani izbace naše.

Ja sam svakako na istoku, samo se pribojavam za sutrašnji meč i iz rezultatskog i iz bezbednosnog ugla.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Karlsson »

Ortak i ja smo malopre isto uzeli istok
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by playmaker »

borrissey wrote:Iskreno se nadam da grešim, ali ova odluka sa "našim" tribinama neće uspeti. Ako je karta za istok i jug 400 dinara, recite mi, ko normalan će kupiti kartu za jug, osim kopa? Po meni, jedini način da se trajno reši ovaj problem je 1) da se ispormovišu sezonske karte za zapad/istok i 2) da cene karata za zapad i istok za ove mečeve budu znatno više.

Ovako će dosta njihovih doći na istok za 400 dinara, ko će i kako da im zabrani? Imaju validne karte, sakriće šalove i zdravo. Taj "dogovor sa policijom" što piše na zvaničnom sajtu je nebuloza, kao što svi dobro znamo i iz prethodnih situacija na zapadu. Kad dođe do gužve, policija-narkomani izbace naše.

Ja sam svakako na istoku, samo se pribojavam za sutrašnji meč i iz rezultatskog i iz bezbednosnog ugla.
Ovo je prvi put da je nesto ovako organizovano, ajde da prodje pa cemo onda da dajemo sud o tome.

Ono sto ce znam sigurno je da ce stadion biti poluprazan jer u to vreme ce u najboljem slucaju biti 0 stepeni... :roll:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Znam da se mnogi neće složiti, ali mislim da cena za jug ne treba da bude različita od cene za sever. Ali da ubuduće istok i zapad budu značajno skuplji. Tako će gostujuća tribina dobiti smisao.
Cene sezonskih su maksimalno pristupačne, a ovi koji dolaze par puta u sezoni, ako im se baš gleda, nek plate. Il nek idu na sever.
Io odio Belgrado
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by slanina »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=XvH95WJ1VX0[/video]

Jel se pravi transparent za ovo DE TI TITULA :mrgreen: ?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked