18. kolo: VOJVODINA - partizan 0:0

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by ogi »

Marcello wrote:"grobar" je psihijatrijska dijagnoza! Veoma ozbiljna. Ne čitajte to smeće od portala. Nemojte da razmišljate o njima, jer oni dolaze na utakmice iz mržnje, ne iz ljubavi. Zato ih je na stadionu Vojske manje od zvaničnih lica. Pa, njima tribinu vode cigani!

Mene boli ćošak sa kim igra Vojvodina. To mi nije referenca da li ću doći ili ne.
:cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by borrissey »

Red Marquis wrote:Znam da se mnogi neće složiti, ali mislim da cena za jug ne treba da bude različita od cene za sever. Ali da ubuduće istok i zapad budu značajno skuplji. Tako će gostujuća tribina dobiti smisao.
Cene sezonskih su maksimalno pristupačne, a ovi koji dolaze par puta u sezoni, ako im se baš gleda, nek plate. Il nek idu na sever.
Ja se potpuno slažem i trubim o tome već godinama unazad. Cene karata (istok/zapad) za petokraku i groblje moraju da budu užasno skupe. Ko je verni Slaninar, kupiće sezonsku (pod pretpostavkom da bude dostupna kao i do sada). Ako njihovi iz pripizdinska hoće da gledaju Vošu, nek im se trese ruka dok plaćaju kartu. Sve drugo je prazna priča.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Turija »

borrissey wrote:
Red Marquis wrote:Znam da se mnogi neće složiti, ali mislim da cena za jug ne treba da bude različita od cene za sever. Ali da ubuduće istok i zapad budu značajno skuplji. Tako će gostujuća tribina dobiti smisao.
Cene sezonskih su maksimalno pristupačne, a ovi koji dolaze par puta u sezoni, ako im se baš gleda, nek plate. Il nek idu na sever.
Ja se potpuno slažem i trubim o tome već godinama unazad. Cene karata (istok/zapad) za petokraku i groblje moraju da budu užasno skupe. Ko je verni Slaninar, kupiće sezonsku (pod pretpostavkom da bude dostupna kao i do sada). Ako njihovi iz pripizdinska hoće da gledaju Vošu, nek im se trese ruka dok plaćaju kartu. Sve drugo je prazna priča.
Ne slazem se da se Sever i Jug izjednace sa cenama karata.Za cene Zapada i Istoka da. I kupicu sezonsku za njih, makar ne dolazio na utakmice (dok Klub ne stekne poverenje svih njegovih navijaca - poverenje, ne samo prihvatljiv rezultat).A valjda ce jednom i te nase tribine dobiti pravo ime, a ne bezlicne i bezidejne 4 strane sveta?
Ne moze Klub izjednaciti cenu karte za svoje navijace, sa cenom za protivnicke.Ako npr nekom neredovnom navijacu Vojvodine bude skupa ulaznica za Zapad i Istok, barem da moze da ode na Sever, a simpatizeri protivnika neka idu kod svojih, po nesto prihvatljivojoj ceni.
Ako sami ne mislimo o sebi, niko o nama misliti nece (odavno vec i ne misli, nego misle kako da nas skrse).
Generalno tako, a konkretno moramo pomoci Vosi sutra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Sever treba da bude jeftin, a i postoje sezonske. Meni je fer da bočne tribine budu istih cena. A samim tim što ta tribina nema ni 1000 mesta nema opasnosti da neko odatle dominira. Mi ne treba da teramo gostujuće navijače sa stadiona, već sa naših tribina. A ovako, samo će da se nabijaju na istok i zapad. Jeftin sever i jug, papreni istok i zapad, tako bih ja u budućnosti radio...
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Turija »

Po mom pojimanju Zapad i Istok ne mogu biti izjednaceni sa cenom karte (zasad), dok se ne izjednace uslovi na tim tribinama (krov i udobnost sedista).
Cak i kada Istok bude pokriven i zamenjene stolice, za dnevne utakmice nije isti komfor na Zapadu i Istoku u suncanom danu.
Za Jug sam napisao da cena bude prihvatljiva za goste, a ne stimulativna.Na kraju, kompletan Jug ima daleko vise od 1000 sedista (kada Veliki Jug dobije upotrebnu dozvolu).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=fts7kVRFY14[/video]

Najdraza pobeda ikada nad Partizanom
Image
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by :) »

Ko juce da sam se razboleo i nisam otisao u skolu i gledao ovo. Prvi gol reklame a posle istih radovanje nasih. Samo su skenj godine u imenu videa. Kad pre toliko proslo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Radoye »

Nema puno filozofije. Sa stitom ili na njemu.

Image
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by recni galeb »

Ok treba onda organizovano otici i na jug, jebem ga ako se tome nadaju... :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Voja »

Jedno je sigurno,u borbenost nase ekipe danas ne treba da sumnjamo,ima da grizu 300% vise nego... zna se vec protiv koga :wink:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Radoye »

Voja wrote:Jedno je sigurno,u borbenost nase ekipe danas ne treba da sumnjamo,ima da grizu 300% vise nego... zna se vec protiv koga :wink:
300% od 0 (barem u drugom poluvremenu protiv onih) je i dalje 0, tako da se ipak nadam necemu drugacijem.

Mada, s obzirom da je i crno :shit: sada dobilo podobnu upravu i ucackalo se u strukture vlasti ne bi me iznenadila ni repriza onog protiv onih imeimsenepominjalo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by LIMAN »

Да јебемо, да јебемооо... Имам осећај да ћемо их исећи и на терену и на трибинама.
Само храбро до нове победе, але...
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by milancl »

Imam kartu viška za zapad, samo na telefon nek se javi kome treba. 0628112863 Milan
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by CRD FCV »

Ni neke evro tekme nisam čekao kao ovu. Pamet u glavu ljudi i ekstreman oprez, ovi psi su spremni na sve.

Na terenu ocekujem tesnu tekmu, nadam se da će Lalatović pregaziti ćelavu pečurku. Planić i Kovačević ako su u mogućnosti bi trebali da budu u prvih 11, nije Puška za štopera a ova utakmica ima i veći značaj od onog emotivnog.

Ajmo ljudi na stadion da im pokažemo čiji je Karađorđe dom!
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - partizan, sreda u 18h

Post by Борчевац »

Свим срцем данас уз Вошу,Браћо прегазитт их како на терену тако и на трибинама :)
Locked