14. kolo: Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (1:0)

Locked
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by gospodinFKV »

lexa wrote:Slazem se s tobom ali cekaj, utakmica je tek zavrsila
Matori, nas poslednjih par utakmica besomucno kradu. Nije ovo izolovan slucaj...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by lexa »

gospodinFKV wrote:
lexa wrote:Slazem se s tobom ali cekaj, utakmica je tek zavrsila
Matori, nas poslednjih par utakmica besomucno kradu. Nije ovo izolovan slucaj...
I sta je tu novo?
Da li bilo ko od nas ocekuje da ce se nesto promeniti? Mislim da ne, pa sve i da klub reaguje
na bilo koji nacin.
Mi ne mozemo biti prvi. I kada se budu podelili bodovi, razlika izmedju nas i BG bliznaca ce biti minorna
ali opet necemo imati sanse, razlog je jasan.
Ma ne samo mi, ni Partizan nema sanse i oni su toga svesni.
Jedino sto cemo mi moci (mozda) da se nekako uvucemo na drugo mesto i podelimo blizance ali i to je
pod velikim znakom pitanja.

Pa da igraci Bayerna obuku nase dresove i igraju JSL, ne bi bili prvi.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by churguzijanac »

Jako smo lose odigrali ovaj mec. Niko nista.Dal to tako mora il ne mora, ne znam. Da smo dali 2 komada iz 3 mrtve sanse verovatno bi pokazali da sve zavisi od nas i da ne mora!

Ovako verovatno mora (mada ni ovo nije daleko od istine).

Lalatovicu lose si pripremio mec i lose si ekipu vodio.Ne menjas nista...koliko!?70 minuta!!A igra ni na sta ne lici od prvog minuta.Sa igracem manje igramo skoro pola sata, a nije valjalo ni dok su svi bili na broju.Svaka cast za Babica, samo si trebao da ga ubacis na poluvremenu, a ne u 75 minutu.

Sta je sa Knezevicem i Zlicicem!?Palocevicu kad udje protivnicki igrac jace u duel na pocetku meca, on se tolko pogubi da ne zna gde udara, a od lopte ga mozes odvojiti samo srafcigerom.Meleg jeste kapiten, ali brate treba ga odmoriti. Brat bratu odigrao je 30 utakmica do sad.Kup, prvenstvo, kvalifikacije za LE, reprezentacija.

Ti treba da smiris ekipu, a ne da ih uzjebes jos vise, sve i da "to tako mora" ko sto kazes!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by Turija »

Sve je ovo trebalo, da bi crni blizanac zauzeo drugo mesto, takozvane tabele, takozvane super lige.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by Dragojlo »

Кордић Трагикомикс!Па зар ама баш СВАКУ проклету утакмицу мора да испада ментол!?????Јбт,од почетка сезоне је примио само један "нормалан"гол,против Чуке из пенала!!Све остало смејурија!!Па чак и ја,рекреативац са ХетТрика од тријестри године бих изгледао мање смешно на голу на правој утакмици!!!! :twisted:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by Radoye »

lexa wrote:Jedino sto cemo mi moci (mozda) da se nekako uvucemo na drugo mesto i podelimo blizance ali i to je pod velikim znakom pitanja.
Ma nema sanse, bicemo taman kao sto je onaj njihov grof prorokovao cetvrti, izvuci cemo Evropu u zadnjem kolu na misice. Ne zato sto ne zasluzujemo bolje, ne zato sto nemamo kvalitet za bolje, nego zato sto tako mora.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by vdn slaninar »

I mi ne smemo da ispadamo ovako naivni,nekako smo ne spremni na ovakvog domacina izasli na teren,ne spremni na ovakvo sudjenje,pa moramo znati cim smo im opasnost pokusace da nas unakaze svuda i van bg.Ne mogu da verujem da nislije odradjuju taj prljav posao za bg sljam il su samo iskoristili pogodnost naseg urusavanja.Izostao je nas odgovor na njihovu agresivnu igru iz pevog poluvremena ,gde su nas oni samo tukli,sudija katastrofalno vodio mec,isprekidao sve sto je mogao.Trujic toliko folira da kad ga stvarno fauliraju ne sviraju mu faul. Mnogo bolja igra sa klasicnim napadacem i Babicem.Lalatovic mora da shvati da je sve igrace kojima je menjao pozicije samo unazadio.On je od Palocevica napravio igraca al kad ga je prebacio na krilo tad ga je i unistio, ovaj se izgubio i postao beskoristan,cak mislim da fali i Melegu da mu pomogne u kreaciji napada,Malbasic pruza najkonstantnije igre jer igra svoju poziciju non stop.Trujic da igra svoju poziciju do sad bi dao sigurno 5-6 golova.Kordic hitno na klupu,on ne zna loptu da uhvati,unosi nesigurnost odbrani i celoj ekipi.Osecam veliku gorcinu zbog nemoci,nepravde.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by Turija »

Radoye wrote:
lexa wrote:Jedino sto cemo mi moci (mozda) da se nekako uvucemo na drugo mesto i podelimo blizance ali i to je pod velikim znakom pitanja.
Ma nema sanse, bicemo taman kao sto je onaj njihov grof prorokovao cetvrti, izvuci cemo Evropu u zadnjem kolu na misice. Ne zato sto ne zasluzujemo bolje, ne zato sto nemamo kvalitet za bolje, nego zato sto tako mora.
Da, rec takozvanog grofa se mora slusati.
Zato (meni) Lalata ne moze opravdati onaj zagrljaj u rupi, ni ova vecerasnja izjava, koja mu je najbolja do sada (,,kasno Marko na Kosovo stize,,).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by lexa »

Turija wrote:Sve je ovo trebalo, da bi crni blizanac zauzeo drugo mesto, takozvane tabele, takozvane super lige.
Ma nije Partizan uopste bitan u ovoj prici. Njima se nista ne namesta ovde.

Zvezdi trebaju mirnije vode i to je to.
Radi se na tome da se odlepe na vreme jer njih jeb* podela bodova a zamisli kakva bi frka ispala da
se u play-off udje u egalu. Oni zele da taj egal eliminisu i da se laganini prosetaju do titule jer u eventualnom
egal play-offu moze svasta da se izrodi, da mi do zadnjeg kola budemo u igri ili da (za njih jos gore) Partizan
uzme titulu.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by ernesto »

JBG KAD LALE NECE SPICA!!!!!! Ko nam je posle kriv!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by Voja »

Turija wrote: Da, rec takozvanog grofa se mora slusati.
Samo da dodam jos da ti Pavkov pojma nema :mrgreen:
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by vdn slaninar »

lexa wrote:
Turija wrote:Sve je ovo trebalo, da bi crni blizanac zauzeo drugo mesto, takozvane tabele, takozvane super lige.
Ma nije Partizan uopste bitan u ovoj prici. Njima se nista ne namesta ovde.

Zvezdi trebaju mirnije vode i to je to.
Radi se na tome da se odlepe na vreme jer njih jeb* podela bodova a zamisli kakva bi frka ispala da
se u play-off udje u egalu. Oni zele da taj egal eliminisu i da se laganini prosetaju do titule jer u eventualnom
egal play-offu moze svasta da se izrodi, da mi do zadnjeg kola budemo u igri ili da (za njih jos gore) Partizan
uzme titulu.

Ne odvajaj blizance,ista su to g***a,mit o derbiju ne sme da se rusi,dva najveca kluba,ili si crveno ili crno beli i slicna sra**.
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by blue & white »

lexa wrote:
Turija wrote:Sve je ovo trebalo, da bi crni blizanac zauzeo drugo mesto, takozvane tabele, takozvane super lige.
Ma nije Partizan uopste bitan u ovoj prici. Njima se nista ne namesta ovde.

Zvezdi trebaju mirnije vode i to je to.
Radi se na tome da se odlepe na vreme jer njih jeb* podela bodova a zamisli kakva bi frka ispala da
se u play-off udje u egalu. Oni zele da taj egal eliminisu i da se laganini prosetaju do titule jer u eventualnom
egal play-offu moze svasta da se izrodi, da mi do zadnjeg kola budemo u igri ili da (za njih jos gore) Partizan
uzme titulu.
Ако им се ништа не намешта, они су убедљиво најбољи тим лиге. :shock:
У последњих осам кола - седам победа и реми са Радничким. :deal:

Како се ради да се одлепе на време, тако што црни ваљак меље ли меље, а тек им следе три меча код куће?
Дајте људи, немојте бити наивни.
Ви сте овде да би некако допузали до европе, Партизан је ту да би представљао једину алтернативу својим "вечитим комшијама".
Не можете ви у исти кош никако, иако имате исти број бодова.
На крају ће Партизан завршити као други са неких -7, а ви ћете бити четврти са неких -18.
Звезда је прва после краја плеј оф фазе, Партизан други, ви трећи, Раднички четврти.

Заиста, не морам и на овом месту да слушам како се Партизану нешто отима.
Погледајте голове са утакмице Радник - Партизан, па после дођите са таквим постовима.
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by Turija »

lexa wrote:
Turija wrote:Sve je ovo trebalo, da bi crni blizanac zauzeo drugo mesto, takozvane tabele, takozvane super lige.
Ma nije Partizan uopste bitan u ovoj prici. Njima se nista ne namesta ovde.

Zvezdi trebaju mirnije vode i to je to.
Treba i jedno i drugo, nemoj se zavaravati.
A Vojvodinu poslati (u cosak) na mesto broj 4, kao ,,mali provincijski klub,,.Radnicki je samo iskoristio priliku, kao svi drugi kojima ce se namestiti.

E sad, to sto nas niko ne voli, osim par casnih ljudi u Srbiji, je delo medija i kvazi novinara i visedecenijske propagande.
Sa time moramo ulaziti i svaku utakmicu, tj da ce sve sto moze biti protiv Vojvodine.
Sa spoljnim uticajem bi se mozda i izborili na terenu, ali veci problem je unutrasnji.Mislim da, procentualno, u Klubu imamo vise navijaca blizanaca, nego na tribinama naseg stadiona, kada blizanci gostuju u Novom Sadu.To je zalosno i narocito sto je kod svih klubova u Srbiji tako.
Zato nam je i fudbal tu gde je.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 14. kolo: Radnicki Nis - Vojvodina, nedelja u 17h

Post by lexa »

@blue & white

Nisam rekao da se Partizanu nesto otima nego da se Zvezdi namesta.
Zvezda mora biti prva - zadatak koji je prioritet!
A da li cemo mi ili Partizan biti drugi, verujem da one na vrhu to preterano ne zanima.

@Turija

Nazalost, tako je u svakom klubu. Mozda nije jedino u Novom Pazaru mada su oni oduvek
bili simpatizeri crnog blizanca iako ce to nerado priznati.
Locked