10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Milan »

playmaker wrote:
Sto se tice utakmice, ponovicu opet, mislim da ovaj put nije bilo direktive da se sklonimo, jednostavno da jeste ne bismo igrali onako u prvom poluvremenu.

playmaker wrote:Po meni mislim da mnogo vise smisla ima da diskutujemo kako je moguce da posle 2-1 nastupi kompletno rasulo i da jedna ekipa toliko ne zna sta radi na terenu?
Do tog momenta mi smo igrali mozda i jednu od nasih najboljih utamica na tom stadionu, posle toga nije vise ni bitno analizirati situacije, da li je bilo 4 ili 7 golova u nasoj mrezi je najmanje bitno.

Ja bih pitao struku kako ozbiljna ekipa moze da nestane sa terena i da lici na grupu gradjana?

Nije da su oni nas razbilli akcijama nego setanjem kroz nasu sredinu, kao da nas nema na terenu... :idea:

To je nedopustivo ! :evil:

Iako si sam napisao, neces sebi da priznas da smo se odjednom sklonili. Nemoguc je onakav pad u igri, a da nije prouzrokovan necim. Kao da je u jednom momentu neko upotrebio on/off prekidac. Samo su stali i pustili cigane da nas guze. I onda je usledilo bolno izivljavanje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Red Marquis »

Jul i avgust su takmičarski meseci, dok smo u Evropi. Ovo ostalo je da nam prođe vreme i da se vidimo sa drugarima. Znam to, znam da nam stranka vodi klub, znam ko nas trenira, znam ko nam igra u klubu...uveren sam bio u poraz do dan pred meč, a onda opet emocije nadvladaju razum, adrenalin puca i ja gorim pred meč. Više sam kivan na samog sebe no na Terzu, Lalata, Zbiljića, Vučića...
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Radoye »

Odigrali smo onakvo prvo poluvreme zato sto su cigani mislili da im ne treba direktiva da nas dobiju, poverovali su u reci onog svog grofa i u sav medijski hajp da su za dve klase jaci. Kad su na terenu videli da to nije bas tako i da su cak uz standardno obilatu sudijsku pomoc jedva egal sa nama, onda su stigle i direktive. Na svu srecu imali su kod nas u svim strukturama (uprava, struka, teren) dovoljno voljnih izvrsilaca. Mi smo jos jednom postavljeni tamo gde nam je mesto i objasnjeno nam je da nemamo cemu da se nadamo, oni su izvojevali jos jednu velicanstvenu pobedu i potvrdili svoj status sampiona galaksije, i tako do sledeceg leta i sledeceg izlaska u Evropu i ispadanja od nekih azerbejdzanskih postara ili ribara sa Farskih Ostrva.

A vi i dalje nastavite da se lozite na izjave kojekakvih Zbiljica i slicnih DB likova za koje do pre mesec dana niko cuo nije, nastavite da skandirate Lalatovicu da nas vodi do titule koju on ne zeli (svakako najverovatnije ide na zimu)... Nama sada sledi dobro poznat raspad sistema, kasnjenja plata od po nekoliko meseci i mucnih 0:0 1:0 0:1 1:1 na nasem stadion protiv kandidata za ispadanje uz apsolutno bezvoljnu igu pred cirka 500 najvecih mazohista medju nama, dakle sve vec vidjeno, taman za konacni plasman za to 4-5 mesto koje nam je grof prorokovao.

Bilo je lepo dok je trajalo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by naseljekolumbija »

Radoye wrote: A vi i dalje nastavite da se lozite na izjave kojekakvih Zbiljica i slicnih DB likova za koje do pre mesec dana niko cuo nije, nastavite da skandirate Lalatovicu da nas vodi do titule koju on ne zeli (svakako najverovatnije ide na zimu)... Nama sada sledi dobro poznat raspad sistema, kasnjenja plata od po nekoliko meseci i mucnih 0:0 1:0 0:1 1:1 na nasem stadion protiv kandidata za ispadanje uz apsolutno bezvoljnu igu pred cirka 500 najvecih mazohista medju nama, dakle sve vec vidjeno, taman za konacni plasman za to 4-5 mesto koje nam je grof prorokovao.


Verovatno si ovo napisao poucen iskustvom, zaista nekih ranijih sezona posle 10. kola obicno je usledio period dosta losih rezultata. Bio bi vrhunski idiotizam da posle jednog poraza koji ne mora nista da znaci usledi raspad sistema i predaja, jer onda nisu se trebali ni znojiti ovih prethodnih devet utakmica. Videcemo u narednim utakmicama kako ce to funkcionisati.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Radoye »

Jesil' gledao film Dan mrmota? To je ono kad se lik svako jutro budi u istom danu i iznova ga prezivljava, vec zna sve napamet sta ce se dogoditi, ko ce sta da kaze, svasta pokusava da bi to prekinuo, cak se i samoubija, ali nista ne pomaze uvek se iznova probudi u tacno isti sat istog dana i sve ponovo ispocetka prezivljava uvek isto kao i ranije.

E to smo ti mi Slaninari. :dedica:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Andreyos »

Marcello wrote:
Andreyos wrote:Posto je sve manje vise receno,zelim samo da dodam:
marko poletanovicu,za ona radovanja kod golova sve zivo i mrtvo ti jebem!Rak ti pojeo kosti!
Toliko...
Daj, čoveče, jesi normalan?! Pa, nismo grobari! Dečko jeste smrad, ali nije ni prvi, ni poslednji...

P.S. Što se utakmice tiče, sasvim sam siguran da smo se sklonili. Cigani imaju najlošiju ekipu u istoriji, a nas su "razmontirali". Posebno mi se "sviđa" širok prostor u našoj odbrani, kao i nepostojanje defanzive veznjaka kad se izgubi lopta.
U pravu si,izvinjavam se svima,preterao sam pod utiskom one sramote.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by MiSmoFKV! »

Polako postajemo ofk.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Salvador »

Ako će ovo biti samo jedan poraz, a da nastavimo u istom ritmu kao u prvih 9 kola, ne jedim se puno.
Oni sad pobedili nas, sledeći put ćemo mi njih, možeš misliti.
Sudija nas jeste pokrao za barem jedan penal, ali dali su nam realne golove iz igre, dok smo mi promašili bar dve čiste šanse i bili jako neozbiljni u mnogo napada koji su se morali bolje razviti (tu me je pre svega Meleg razočarao).
Najgore je da sada svi po onoj staroj navici klonemo samo zbog jednog poraza.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Danilo »

Jbg pustili su i oni nas proslu utakmicu,kad su igrali sa drugim timom.Sto je Grof rekao u ono vreme " ako ove ne mozete pobediti i ne treba vam evropa..."
Mozda smo mogli igrati i sa drugim timom .
Ne znam, cimjenica je da je jako sumnjivo...
U nasem prvenstvo jedno je sigurno ,Zvezda mora biti prva svi ostali se bore za drugo mesto
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Radoye »

Salvador wrote:Ako će ovo biti samo jedan poraz, a da nastavimo u istom ritmu kao u prvih 9 kola, ne jedim se puno.
Ako je tako, da, nema razloga za jed. Pa cak i da budu tri poraza od njih ove sezone, cistih, iz igre, desava se, jebiga. Ipak je to CRVENA ZVEZDA, velicina kosmickih razmera, aktuelni sampion i umalo rekorder po broju uzastopnih utakmica bez poraza. Na stranu to sto je cim izadju u Evropu otresu neki poluamateri sa Grenlanda.

No ipak ovo nije bio samo jedan poraz. Mi smo u dva poluvremena utakmice bili dve razlicite ekipe. Nas trener se tokom intervjua na kraju utakmice mal nije upiskio od srece. Ne kazem da smo mi toliko jaki da ne mozemo da izgubimo u cistoj utakmici (na kraju krajeva, samo je CRVENA ZVEZDA toliko jaka na ovom svetu) ali puno toga tu mirise cudno.

A takav scenario smo imali prilike vec puno puta da gledamo, barem mi stariji. Jos ako sada krene da skripi i sa finansijama (najavljivali ovi novi-stari "dobrocinitelji" sto su nam odskora preuzeli klub, a donedavno pustali menice, da ce da zovu revizora, pa ako opet nadju nekih 5-6-7 miliona duga...) pa pocne sa neredovnim isplatama plata, da vidis tek onda te lepote. Trenerski mag ce svakako da nas napusti na zimu, ovako ili onako, od igraca ce se prodati sve za cega stigne bilo kakva ponuda, znaci sve vec vidjeno, po uigranom scenariju.

I stvano nema razloga za jed - sampioni biti ne mozemo, ispasti iz lige necemo, plasiracemo se za tu Evropu vec nekako (kao 4-5 sto rece onaj njihov grof), dakle sve po redu kao i svake godine do sada...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by blue & white »

CRD FCV wrote:
blue & white wrote:1. Никада нису освојили ниједну шампионску титулу.
Грешиш, заборавио си на један еминентан клуб својевремено - Обилић :mafia:
Рачунам само оне клубове који данас постоје (било у "супер"лиги, првој лиги, срспским лигама, зонама ...). :deal:
Поразан је податак да је у последњих 25 година само Војводина, једном, била на 2. месту.

Лалатовићева изјава - стандардна и срамотна. Причао је он о Звезди и када је водио Борац и када је са Напретком победио Партизан у Крушевцу. :roll:
Остало му се некако и може опростити, али кад је рекао да пуно играча Војводине могу да играју у Звезди и Партизану?
Шта би са "Војводина је такође велики клуб"? Како је велики када ово може да изјави и тренер неког клуба из места од 5 хиљада становника? Ајде баш да чујем када ће и један тренер једног :devil: да каже како би његови играчи имали места у јачем :devil:.
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Борчевац »

Del_Boske wrote:Гле текста у Телеграфу...

http://www.telegraf.rs/sport/2373662-za ... ika-srpska" onclick="window.open(this.href);return false;
Немојте обраћати пажњу на ово,први њихов вођа Вучић није подржао референдум.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by churguzijanac »

Nije bas da smo ih razbucali prvo poluvreme k'o sto neki ovde pisu, ali smo igrali odlicno, sto se ne moze reci za drugo poluvreme, gde tvrdim, smo se sklonili, povukli rucnu ili izasli na teren sa taktikom koja ide protivniku na ruku.

Ovako oladjen i preladjen, tvrdim da je u nedelju sve bilo izrezirano. Ako kojim slucajem tamo s proleca budemo u nekoj igri za prvo mesto, usledice novo otreznjenje.

Kad se samo setim elmera i njegovog vodjenja naseg kluba za crna go**a, ovaj to isto radi samo za crvena go**a.

Nema tu profesionalizma u neprofesionalnoj drzavi. Ovde profesionalci mogu samo da na**bu ili da posluze u marketiske svrhe.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Stexman »

Videcemo kako cemo nastaviti prvenstvo... Poraz boli nas navijace, ali se po Lalatovicu i kasnije Palocku kad je bio na SOS-u videlo da se oni ni malo nisu potresli poraza jer su ga verovatno ocekivali! Jedino ciganima niko nije rekao da smo ih pustili pa se duvaju po novinama!

Dobismo i mi crne pa nam to nista izgleda nece znaciti... Kao ni njima sto su dobili bliznakinju.
Moramo mi ove "manje" ekipe da deljemo gde smo redovno prosipali bodove. Ako to promenimo bice to dobro. Posto se ocigledno sve zna u ovoj ligi, bar sto se tice prvaka, treba zasluziti drugo ili trece mesto a ne biti tamo zato sto nema ko drugi!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by borrissey »

Ovde rezultat pre svega znači "postavljanje stvari na svoje mesto". Pošto jedino mi, istureno odeljenje psihijatrije, verujemo u mogućnost nekog drugačijeg poretka - jedino nas ovakvi porazi i bole. Paločeviću je Voša usputna stanica, igra za lovu i bole ga dupe. Što se Lalatovića tiče, njemu je siguran sam, srce na mestu, to nam upravo i govori onaj debilni kez.
Locked