10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

Locked
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by kafe bagdad »

Šteta samo zbog činjenice da smo došli u sasvim solidnom broju u kavez (cca 500 ljudi). Ko zna kad ćemo ponovo isterati tu cifru.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Neizlecivi »

Jbg, da je bila obrnuta situacija, za ono nad Malbasicem bi se svirao penal, a mozda i neki rumeni karton. Ali šta bi bilo kad bi bilo...
Ko god se primio na priče o tituli, lud je. Ja sam svime sto sam video od početka sezone do danas veoma zadovoljan. Ponavljam se, ali samo da igraju dobro, napadacki, da uzivamo na stadionu. Ne znam da li da komentarisem bilo sta oko tekme. Mislim da su imali mnogo sreće, a mi premalo smirenosti u drugom delu igre. Kako god, idemo dalje, nadam se i navijači sa istom energijom-baziranoj na Vojvodini, a ne rezultatu...
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Борчевац »

Свака част Фирми одлична бројка,навијање јако добро,добро сте се чули,само тако наставите а не да вас следећу текму против Металца на сјеверу буде 100 људи
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by blue & white »

Борчевац wrote:Ја вашу лигу не знам стварно са којом ријечју да је назовем,да је жалосна,није,да је тужна,није,не знам стварно коју ријеч да напишем а да та ријеч окарактерише вашу лигу,стварно не знам.
Ово вечерас је све било толико јадно и толико провидно да ми је била мука и гледати ово на терену што код нас људи зову Фудбал,не видим сврху зашто други клубови у ЈСЛ осим близанаца играју у лиги,који курац играте лигу у којој се зна да ће шампион исте бити онај ко је миљеник тренутно власти,а то је сада звезда.
Ајде прово да се позабавим пеналом који је судија требао да свира,чист пенал као суза,али наравно то судија не свира јер није играч звезде пао у шеснестерцу него играч Воше,па самим тиме није ни било разлога да се свира пенал,па онда чисто играње руком Ристића ја мислим након што је Воша примила гол за 2:1,само у вашој куруз лиги може играча у шеснест метара лопта да погоди у руку и судија да свира корнер,Боже само сачувај.
Па онда поређње како је Воша играла прво полувријеме и друго,разлика небо и земља,у другом када се очекивало да их Воша стисне након што су изједначили они се буквално склањају играчима звезде пуштају да им се шетају у шеснестерцу,само играчи,Лалтовић и остали људи у клубу знају шта се причало у свлачионици на полувремену.
И да још нешто ово сам први пут видио да један тренер који је изгубио утакмицу са 4:1 има онакав осмјех,стварно да се човјек запита и још стаје пред ону новинарку кез му не спада са лица.
И још на крају онај дебилна изјава Божовића када га је новинарка питала,шта се дешава са виеиром па не даје голове,а овај дебил звани гроф каже требао би да оде у црку,Боже само сачувај
Прочитај било који новински чланак или погледај било коју спортску емисију и биће ти јасно која је сврха. :deal:
Осим Партизана и Звезде, сви клубови у Србији, од оног из најмањег села до оних из највећих градова имају штошта заједничког:

1. Никада нису освојили ниједну шампионску титулу.
2. Никада нису били ни у прилици да освоје ниједну шампионску титулу.
3. Максимум им је 3. позиција на табели.
4. Сви имају смешне буджете и играју са полупрофесионалним кадром.
5. Састављени су од играча којима је сан да пређу на једну или другу страну топ. брда.

Када видиш да један човек кињи све око себе, прети им, па и туче, а ти се питаш како они то дозвољавају. Онда сазнаш да је силеджија шеф од чије добре воље зависи све, да сутра може да те пошаље на улицу.
Е тако ти је и са фудбалским клубовима у Србији, само што радници нису управе клубова, већ сами клубови, а управе гледају на клубове као на средство где могу да ставе себи који динар у джеп. :mafia:
На крају се нешто чија је сврха на почетку била да неких десетак клубова између себе витешки одлуче ко је бољи, а да најбољем сви честитају и раде више, јаче и боље да би га следеће године престигли, претворило у јефтину циркуску представу где сви знају шта ће се десити.
Та циркуска представа се састоји у следећем: Један :devil: се поделио на :devil: и :devil: да би тупави народ имао око чега да се гложи, бациш му коску и он је задовољан. То се види сада у расправама свуда, или сматрају да су нешто много вредни и паметни јер су се одлучили да навијају за једну од репрезентација земље, или мртви хладни кад их подсетиш за кога навијају и колико је то јадно, крећу да набрајају грехе другог :devil:.
Само таквима се и сервира ово моронско такмичење, људима који мисле да су клубови живе особе које саме од себе зарађују новац, ништа држава никад нема везе са тим. :lol:
Остали служе да би управе могле да узму који динар, да би разноразни фудбалери могли да се баве фудбалом јер не може свако да игра за црвеног :devil: и црног :devil:, да би две репрезентације у малом имали мечеве и да би разноразни ликови могли да виде свој вољени :devil:, кога су тако мудро одабрали у свом граду.

Кад ће то престати? Никад. Односно, онда кад нам толико економски крене да већина схвати спорт као викенд занимацију, прилику за дружење, време са породицом, хоби ... уместо вентила и бега из реалности што омогућава мржња према :devil: за кога не навијаш.

Можда није требало да напишем оволики пост и зато ћу да завршим цитирањем Радоја са овог форума: Нема нормалног спорта у Србији док егзистирају :devil: и :devil: са вечитог брда. Да ли неко може бити истовремено и роб и слободан? :!:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by CRD FCV »

blue & white wrote:1. Никада нису освојили ниједну шампионску титулу.
Грешиш, заборавио си на један еминентан клуб својевремено - Обилић :mafia:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Marcello »

Andreyos wrote:Posto je sve manje vise receno,zelim samo da dodam:
marko poletanovicu,za ona radovanja kod golova sve zivo i mrtvo ti jebem!Rak ti pojeo kosti!
Toliko...
Daj, čoveče, jesi normalan?! Pa, nismo grobari! Dečko jeste smrad, ali nije ni prvi, ni poslednji...

P.S. Što se utakmice tiče, sasvim sam siguran da smo se sklonili. Cigani imaju najlošiju ekipu u istoriji, a nas su "razmontirali". Posebno mi se "sviđa" širok prostor u našoj odbrani, kao i nepostojanje defanzive veznjaka kad se izgubi lopta.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Tancha »

Tancha wrote:Sve što je urađeno ove sezone u nedelju ili dobija potvrdu ili pada u vodu, nema sredine. Pritom ne mislim na rezultat, već na pristup. Ako se "skloniš" (čemu smo nažalost prisustvovali), to se jednostavno vidi golim okom.
Sve što je urađeno ove sezone juče je palo u vodu. Sklonili smo se, i to se jednostavno videlo golim okom. Najviše sam ljut na samog sebe što sam po ko zna koji put "naseo" na priču o "šampionskim ambicijama" i bar donekle verovao. A najtragičnije je što ne mogu da obećam da to neću opet nekada uraditi ponovo. Treba nas jebati.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by draganas »

Zvezdi je bila potrebna jedna ovakva pobeda, dakle nije bilo dovoljno 1-0, ne trebala im je ekipa koju će da razbiju.

Kao i uvek, tu smo mi da se naguzimo kada treba, pa se posle pitamo zašto 90% naših sugrađana navija za Crvenu Zvezdu i Partizan, a zašto bi neko navijao za nekoga za koga znaš da će da proda kada bude trebalo, a tako je već decenijama.

Ovo juče je patetično, bajke o titulama neka sačuvaju za sednice upravnog odbora, slobodno i Lalata neka pozovu pa neka se svi lepo nakrkaju i napiju na račun naše Voše.

ps.Pitate se zašto Poletanović slavi, a zašto da ne slavi ? Godinama je morao da se guzi po naređenju, evo došlo vreme da i on guzi, šta ga briga, kakav klub takav i odnos kapitena prema njemu.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by playmaker »

Andreyos wrote:Posto je sve manje vise receno,zelim samo da dodam:
marko poletanovicu,za ona radovanja kod golova sve zivo i mrtvo ti jebem!Rak ti pojeo kosti!
Toliko...
Druze molim te iskontrolisi se, kao da sam dosao na forum blizanaca a ne na nas.

Ja bih mu prvi najradije odvalio jednu vaspitnu ali ovako nesto nije potrebno.
Pokazimo dostojanstvo i iskulirajmo malog, nije ni prvi a ni poslednji sto neko vec rece. Njemu neka je na cast... :roll:


Sto se tice utakmice, ponovicu opet, mislim da ovaj put nije bilo direktive da se sklonimo, jednostavno da jeste ne bismo igrali onako u prvom poluvremenu.

Pokazalo se ono sto smo i znali, nemamo napadaca, to je prva stvar, sem toga odigrali smo sasvim solidno, poklopilo se posle sve da im ide na ruku.

Po meni mislim da mnogo vise smisla ima da diskutujemo kako je moguce da posle 2-1 nastupi kompletno rasulo i da jedna ekipa toliko ne zna sta radi na terenu?
Do tog momenta mi smo igrali mozda i jednu od nasih najboljih utamica na tom stadionu, posle toga nije vise ni bitno analizirati situacije, da li je bilo 4 ili 7 golova u nasoj mrezi je najmanje bitno.

Ja bih pitao struku kako ozbiljna ekipa moze da nestane sa terena i da lici na grupu gradjana?

Nije da su oni nas razbilli akcijama nego setanjem kroz nasu sredinu, kao da nas nema na terenu... :idea:

To je nedopustivo ! :evil:
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by v1o9s1a4 »

Karlsson wrote:Mene zanima ako neko zna čemu ta misteriozna duga pauza pred početak drugog poluvremena i kako to da su igrači Zvezde barem 5 minuta ranije izašli na teren pre naših?
Manite se teorija zavere. Nisu nasi igraci kasnili nego su njihovi izasli ranije. Nasi su izasli u isto vreme kada i sudije .
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by borrissey »

Samo za sladokusce...
Tralalala wrote: Čestitam Crvenoj zvezdi na zasluženoj pobedi, kao i mom kolegi Grofu Božoviću. Rekao sam i ranije da tom timu treba vreme, jer nije lako tako brzo uklopiti mnogo novih igrača i siguran sam da će, kako vreme bude odmicalo, Crvena zvezda igrati još bolje, ...
Crvenoj zvezdi želim mnogo sreće u daljem toku takmičenja...
Znam kakav je pritisak u Crvenoj zvezdi i oni su morali da pobede, dok mi nismo...
Neki od mojih igrača su pokazali da imaju kvalitet da igraju u Crvenoj zvezdi ili Partizanu...
Itd.

Ukupno 13 puta u četiri pasusa je ponovio crvena zvezda. Bilo puštena utakmica ili ne, sa ovoliko idolopoklonstva nijedan trener FKV ne sme da se obraća blizancima. U tom smislu, Lalatović je pokazao da možda može biti dobar trener, ali nikada neće biti pravi profesionalac, jer nije odbranio čast kluba na čijem je čelu. Od danas, on nema više moju podršku, makar pobedio 20 narednih utakmica. Zbiljići i ostali sponzorski poolovi mi se gade do povraćanja...
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by nssale »

Jel ima neko daljinski od vremeplova da premota na jul 2017 ?
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Del_Boske »

Гле текста у Телеграфу...

http://www.telegraf.rs/sport/2373662-za ... ika-srpska" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by gospodinFKV »

playmaker wrote:Sto se tice utakmice, ponovicu opet, mislim da ovaj put nije bilo direktive da se sklonimo, jednostavno da jeste ne bismo igrali onako u prvom poluvremenu.
I OFK-a ih je pregazila prvo poluvreme. Direktiva se moze izdati u svakom trenutku. :mafia:

Ono sta je meni zapalo za oko je to da smo pre njihovog drugog gola 2x uzastopno dali njima loptu u noge toliko naivno da mi je prosto neverovatno da su ti momci pregazili zvezdu prvo poluvreme.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Stexman »

Mozda gresim, ali mi se ucinilo da je komentator u jednom trenutku rekao da u timu imamo cak 9 bivsih igraca zvezde. Kad se na to doda najciganskija uprava rezultat i nije tako cudan.
Ja sam uzeo lepe pare na kladzi jer sam prvi put igrao glavom a ne srcem.

Fora je da prvo moramo svoje dvoriste da ocistimo od cigana da mozemo da se nadamo nekim rezultatima protiv njih. Sve ostalo je drugom planu.
Locked