10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Radoye »

Uh kvote su im katastrofa na Mocartu, 1.55 za kec, 3.80 za x i 5.80 za dvojku. Ili znaju nesto sto mi ne znamo ili su jeli bunike, ono logicno je da ce da favorizuju cigane pogotovo sto su domacini ali 5.80 je ono bas kao da igraju protiv srpskoligasa...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Борчевац »

Radoye wrote:Uh kvote su im katastrofa na Mocartu, 1.55 za kec, 3.80 za x i 5.80 za dvojku. Ili znaju nesto sto mi ne znamo ili su jeli bunike, ono logicno je da ce da favorizuju cigane pogotovo sto su domacini ali 5.80 je ono bas kao da igraju protiv srpskoligasa...
Слична квота је била у моцарту када сте играли против партизана па сте их на крају добили 1:3,нека тако буде и сутра :)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by gospodinFKV »

Борчевац wrote:
Radoye wrote:Uh kvote su im katastrofa na Mocartu, 1.55 za kec, 3.80 za x i 5.80 za dvojku. Ili znaju nesto sto mi ne znamo ili su jeli bunike, ono logicno je da ce da favorizuju cigane pogotovo sto su domacini ali 5.80 je ono bas kao da igraju protiv srpskoligasa...
Слична квота је била у моцарту када сте играли против партизана па сте их на крају добили 1:3,нека тако буде и сутра :)
Jeste, parmezan se tad raspadao, i svi su znali da cemo ih dobiti, pa je opet kvota na nas bila bas velika.
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Novosacki Garisha »

Сутра ипак брани Кордић...:frown:
You can not stop us!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Radoye »

Novosacki Garisha wrote:Сутра ипак брани Кордић...:frown:
Neka ga, imam utisak da ce imati dobru utakmicu. Ja sam za to da Peric mora biti prvi golman i da je objektivno bolji od Kordica ali on sada vise nema kontinuitet igara, branio je samo u kupu protiv Bezanije nakon jako duge pauze, mislim da je opasno baciti ga u vatru u ovakvoj utakmici. Ako Kordic opet nesto zasere sutra eto onda jasan razlog da Peric mora odmah na gol, ako ne onda polako uvoditi Perica u pricu pa onda od proleca da on bude standardan a Kordic rezerva.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Turija »

Novosacki Garisha wrote:Сутра ипак брани Кордић...:frown:
Mozda je i to razlog takvoj kvoti :mrgreen:
Da ne mracim, ali se plasim te odluke Lalatovica.
Vise imam poverenja u Perica, bez ijednog treninga, nego u Kordica sa stotinu.
Daj Boze da ne za..re sutra i primi jos koji pacerski gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by recni galeb »

Коме то смета јак Кордић? :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by N13 »

Nešto vraćam film unazad i pitam se... jel Kordić ikada odbranio neki penal u seniorskom timu? :D bilo ih je dosta, ali se ne sećam ni jedne odbrane.

Dok Perić kao da ima Žakulin gen... branio je penale i ciganima i grobarima.
A nešto mi osećaj govori da će lako da im se sviraju penali sutra...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by gospodinFKV »

Mislim da je do toga sto je primio 4 gola u ligi samo (naravno, najmanje svojom zaslugom). Zasto rizikovati i menjati nesto sto funkcionise, cak iako bi sa tom promenom funkcionisalo bolje...donekle i razumem Lalatovica, koliko god prezirao Kordica i njegovu pojavu na nasem golu.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Karlsson »

I Lalatović drobi sa ovim 'cilj nam je da ostanemo neporaženi'. Pa otkad je to ekipi koja je u usponu forme, koja je prva na tabeli cilj da utakmicu završi neporažena? Pa zar protiv ovakve Zvezde koja je u velikom padu forme, koja je protiv Partizana izgledala kao skup uličnih rekreativaca mi ćemo da potpisujemo bod?

Zar je Lalatoviću baš toliko teško da kaže 'Hoću pobedu protiv Crvene Zvezde'?
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by ernesto »

Karlsson wrote:I Lalatović drobi sa ovim 'cilj nam je da ostanemo neporaženi'. Pa otkad je to ekipi koja je u usponu forme, koja je prva na tabeli cilj da utakmicu završi neporažena? Pa zar protiv ovakve Zvezde koja je u velikom padu forme, koja je protiv Partizana izgledala kao skup uličnih rekreativaca mi ćemo da potpisujemo bod?

Zar je Lalatoviću baš toliko teško da kaže 'Hoću pobedu protiv Crvene Zvezde'?

Zasto da stvara pritisak kod igraca da moraju da pobede!
Bolje ovako,pritisak je na musavima!
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by blue & white »

Логично је што су такве квоте - кад је Војводина икад била у прилици да се учврсти на табели? :!:
Одлука да се не мења голман је разумна. Голман мора да се упозна и уигра са одбраном и целим тимом. За такав задатак нису довољни тренинзи и један меч против слабог противника.
Овде реми више одговара вама, јер пред паузу 95% идете као 1., што је било незамисливо у прошлости, а Звезда и остали требају да гањају заостатак. :deal:
Очекујем меч у коме ће Звезда нападати, а Војводина играти на контре. Нешто као против Партизана. Кључ меча је не дозволити да Звезда поведе у првих пола сата игре - сви њихови мечеви до сада су биле шетње јер су са лакоћом и без притиска играли добар део меча.
Писао сам на другој теми - не очекујем реми, ово је бити или не бити, дакле 1 или 2. Наравно, као и сви ви, надам се занимљивом мечу, без "превида" судија на само једну страну и без статирања као у неком лошем филму (што је, нажалост, одлика многих клубоба у суперлиги). :cheers:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by gospodinFKV »

Slazem se sa ernestom. Sav pritisak je na njima.

Mi i neporazeni ostajemo na prvom mestu, a s obzirom da smo dobili crna :shit: vec u lavoru, treba samo da nastavimo u istom ritmu, bez preteranog pritiska, i da uzivamo dok traje. Nek onaj njihov bivo mojkovacki rice tamo kako ne igra s Mancesterom. Na Lalatovicu je da cuti i da pusti njih da njacu i ricu o toj pobedi, dok on spremi igrace tako da cigusi ne znaju sta ih je snaslo. :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by churguzijanac »

Turija wrote:
Novosacki Garisha wrote:Сутра ипак брани Кордић...:frown:
Mozda je i to razlog takvoj kvoti :mrgreen:
Da ne mracim, ali se plasim te odluke Lalatovica.
Vise imam poverenja u Perica, bez ijednog treninga, nego u Kordica sa stotinu.
Daj Boze da ne za..re sutra i primi jos koji pacerski gol.

Nece...Sa Kordicem i bez centarfora, sa Zlicicem i Puskaricem u drugom poluvremenu.0-1 poluvreme, 0-2 kraj! :whistler:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Karlsson »

Kordić - Lakićević, Kovačević, Planić, Antić - Jovančić, Maksimović - Malbašić, Meleg, Paločević - Trujić.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 76276.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked