10. kolo: c.z. - VOJVODINA 4:1

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by borrissey »

churguzijanac wrote:Ko nam sudi?

Inace, ne slazem se da nam ova utakmica odredjuje da li ce biti "vec vidjeno" il' smo eto konacno kadri za velika dela. Ranijih godina smo dobijali i cergu i sektu i imali najvise bodova u medjusobnom skoru, pa opet zavrsavali kao treci. Nismo ni na trecini prvenstva.
+1. Ljudi, ohladite glave, dizanje tenzija samo ce nama otezati.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by ssnigd »

U rupi nikada nismo favoriti, ne treba praviti atmosferu da cemo ih tamo lincovati bez muke. Protiv njih samo trazim da se igra do kraja, punog srca, bez kalkulacija i to je to. Ubedjen sam da koliko nas se plase, toliko i zele da nas ponize, pazljivo pratite grofove izjave i izjave njihovih igraca kako se bude blizila utakmica.
Preneti pozitivnu atmosferu na teren, napuniti kavez, grmeti kao nikada do sada, i rezultat nece izostati. Ne znam zasto, ali imam osecaj da Lalat zeli ovu pobedu vise nego ista i da ce i tako i spremiti tim. Meleg i Maksa igraci od kojih ocekujem magiju u nedelju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Bugi
Posts: 7
Joined: Wed Sep 03, 2014 4:32 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Bugi »

churguzijanac wrote:Ko nam sudi?
Dejan Santrač.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by ДушанСП »

Немојте се толико ложити, да не би дошло до болног приземљења.Све ће они пробати да добију меч,много би им било да изгубе два дербија за редом.Да случајно не стигне неко наређење одозго како се треба ,,понашати".Нек све буде чисто,и момци дају све од себе а бољи нека победи.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by мализека »

Нешто ми мирише да би Перић могао међу стативе... :mrgreen:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by recni galeb »

paz' da im ne damo golmana fore... :mrgreen:
Korda neunistivi i antigravitacioni ima da nam cupa zivce, niste valjda stvarno umislili da ce da ovo ide kao podmazano? :frown:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Grof Žekula »

Zvanični sajt wrote:HOĆEMO POBEDU, POBEDU U NEDELJU!

Upravni odbor i Sponzorski pul FK Vojvodina odlučili su da igračima i članovima stručnog štaba dodele posebne premije u slučaju pobede nad Crvenom zvezdom u Beogradu.

Zbog važnosti utakmice koja se u nedelju igra na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu i velike želje da se Vojvodina učvrsti na liderskoj poziciji na tabeli Super lige, Upravni odbor i Sponzorski pul kluba odlučili su da igračima i članovima stručnog štaba isplate ekstra premije ukoliko se ekipa sa gostovanja vrati sa osvojena tri boda.

Istovremeno, izražavamo veliku želju da na gostujućem terenu pokažemo jedinstvo navijača, igrača, stručnog štaba, sponzora i uprave kluba, te da na sportski i viteški način dođemo do pobede.

MI SMO JEDNO – TO JE NAŠA SNAGA!

Upravni odbor i Sponzorski pul FK Vojvodina
http://www.fkvojvodina.rs/2016/09/hocem ... u-nedelju/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Red Marquis »

Da je tom upravnom odboru i sponzorskom pulu najpreča Vojvodina a ne samopromocija, onda bi ovo saopštili samo timu a ne svima. Nepotrebno se stvara u javnosti presija, koja samo može da motiviše protivnika a znamo kako smo dosad u takvim uslovima igrali.
Io odio Belgrado
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Борчевац »

Срећно у недељу да побједите на чмаракани црвеног близанца,долазе и Вултуреси да дају подршку Фирими и Воши :)
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Neizlecivi »

Red Marquis wrote:Da je tom upravnom odboru i sponzorskom pulu najpreča Vojvodina a ne samopromocija, onda bi ovo saopštili samo timu a ne svima. Nepotrebno se stvara u javnosti presija, koja samo može da motiviše protivnika a znamo kako smo dosad u takvim uslovima igrali.
Apsolutno! Kakva glupost je iznosenje toga u javnost. I da su hteli, mogli su izneti posle tekme, ovako bezveze nabijaju pritisak.
Ja sam nekog misljenja da pritiska nema. Uvek pogledam dva meseca u nazad, setim se da sam razmisljao "Samo da prodjemo Bokelj, bicu srecan...", nisam ocekivao nista ekstremno od ove sezone, pa ne ocekujem ni sada. Bez pritiska, samo muski. Pokazite im zube, odigrajte kako umete, ja cu biti srecan! Videli smo svi da mozete i sto se mene tice, igrajte tako do kraja sezone da ljudi jedva cekaju da dodju na stadion i na njemu da uzivaju.

Jedan detalj sa Monda:
O SASTAVU VOJVODINE
Samo će Nenad Gavrić "preskočiti" nedeljni duel, pošto je dobio udarac u zglob. Lalatović je rekao da je utakmica protiv Bežanije u Kupu, u kojoj smo videli neke od rezervista, "otvorila" razmišljanje o promeni igrača na jednoj poziciji, ali nije hteo da otkrije na kojoj.
Korda odmara? :D
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by borrissey »

Moram da priznam da nisam prezadoovljan koferencijom koju je imao Lalatović pred meč u rupčagi. Suviše bavljenja zvezdom i njihovim timom, navijačima i ostalim sranjima. Koga bole dupe za to na našoj konferenciji za novinare?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Beonic »

Neizlecivi wrote:
O SASTAVU VOJVODINE
Samo će Nenad Gavrić "preskočiti" nedeljni duel, pošto je dobio udarac u zglob. Lalatović je rekao da je utakmica protiv Bežanije u Kupu, u kojoj smo videli neke od rezervista, "otvorila" razmišljanje o promeni igrača na jednoj poziciji, ali nije hteo da otkrije na kojoj.
Korda odmara? :D
Bilo bi lepo da odmori, ali pre ce biti da ce Puska odmoriti dok ce Planic biti u privh 11.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Radoye »

Dobro, pritisak uvek postoji kad se igra protiv blizanaca, to nisu utakmice kao sve ostale. Ali igraci ne treba da imaju negativan pritisak od navijaca, to moraju da znaju, od njih jedino sto trazimo je da u utakmicu udju muski, da grizu i trce, i da posteno prebiju cigane (mislim ono fizicki - da se uklizava, da se ulazi u duele, da ih posle tri dana sve boli). Rezultat ce vec biti kakav bude, to je manje bitno. Ako momci pokazu zube slavicemo ih pa makar izgubili i sa 3:0.

Ako izostane zar i zelja na terenu, e onda vec imamo problem. Zato sam vec i vise puta rekao, nakon ove utakmice ce mnogo stvari biti jasnije, i ko smo i gde smo i kakve su nam zapravo ambicije. Tu ne mislim na rezultat (on ne zavisi samo od nas - pita se i zvezda tu stogod, pa i sudije, savez i svi redom, nije sve do nasih momaka na terenu) vec pre svega na odnos prema igri i prema dogadjajima na terenu i oko njega.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by мализека »

"- Povući ćemo se samo ukoliko Crvena zvezda bude toliko dobra, pa nas na to bude primorala. Crvena zvezda igra na svom terenu i ima mnogo veći pritisak za osvajanje prvog mesta. Ako pogledamo 20 godina unazad, na prvom mestu su se smenjivali samo Zvezda i Partizan, tako da mi nemamo pritisak kakav imaju oni. S druge strane, želimo da ostanemo na prvom mestu što je duže moguće. Ako nekim slučajem, ne daj Bože, budemo drugi, za nas to neće biti smak sveta, ali za njih hoće. Nema razloga da se povlačimo, jer tamo odlazimo kao prvoplasirani tim u ligi – rekao je Lalatović." :mrgreen:


https://www.youtube.com/watch?v=42uFlEmQTD8" onclick="window.open(this.href);return false;

:whistler:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 10. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by playmaker »

Mislim da se sada vec previse filozofira i to nam ne odgovara.

Stvari su jasne, u formi smo, derali smo ih vise puta na Marakani i oni ne igraju nista trenutno tako da ne vidim razlog za nervozu ili pritisak.

Otici tamo pokazati muda pa sta bude, svako drugo filozofiranje je preterivanju u svakom smislu.

IGRAJ VOSO! :lala:
Locked