Kup Srbije, sezona 2016/2017

User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Душан »

Нови Сад ће коначно добити финале из снова :mrgreen:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by мализека »

Заслужено смо изгубили...ово као да је играо Јавор или Радник, а не Воша. Немам речи. :frown:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by fare »

Kod Lalatovićevu smo ih gazili baš u tom segmentu u kondiciji i neka s.. e ko šta oće ali on je za sve ove posle doktor magistar, i ponovo nam se vraća stara dobra izreka kad pređemo Bešku zbogom bodovi. A o današnjoj igra samo kratko kao što je bio i naš repertoar "no coment" :shock:. E sada lepo gospodo draga vracajmo kako znamo i umemo gospodina Zbiljica i njegov pool sponzora u klub jer se od ovih leba necemo najesti .Jel moguce da nam bas toliko fale Palocko I Trujic izgleda jeste a Meleg ne da je razocaranje nego sa ovakvom igrom nece on dugo nigde od nas, i sa ovakvom ekipom i igrom ni ne treba nam uopste Evropa neka idu malo bolje organizovaniji klubovi a u ovom momentu u Srbiji ih ima mnogo ispred nas ej moja Voso na cega si spala :oops: .
.
Last edited by fare on Wed May 10, 2017 8:40 pm, edited 1 time in total.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by exlimanac »

Ispali smo po ko zna koji put obicne jajare.Jajare u skupstini,jajare u upravi,jajare na terenu... ima i dalje ali necu...ne vredi.Jajarski klub bili i ostali i to ti je.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Turija »

Radoye wrote:Ura, eto nama el komunistiko u Novom Sadu! :frown:

E moja Voso na niske si grane spala...
Nazalost i sramotu to je zelja danasnjeg novog sada i danasnje fk vojvodine.
Pretvorili smo se u provincijski grad i klub .
PS
Zaluzeno sve malim slovima, jer smo postali takvi, na sramotu generacija odraslih u ovom gradu i Ravnici.
Last edited by Turija on Wed May 10, 2017 8:37 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Борчевац »

Јадно и жалосно да се ел комунистико игра у НС :(
Мислим да је Роцкову задња текма против Јавора,једини начин да га се задржи барем још једну сезону је тај да му се да капитенска трака,коју 100 пута више заслужује од Антића.Јебу га мало корнери али порадиће он на томе,а квалитет какав има и Реал би вам позавидио на голману.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Neizlecivi »

Najbolja sansa nam je bio sut sa 30 metara. Niti jedna akcija, niti jedna ozbiljna prilika. Zasluzeno smo izgubili.
Bez stopera, bez veznog igraca koji moze bilo sta da kreira, bez pravog spica. Sta da se radi. Ono sto bih vas zamolio, nemojte da laprdate sada o tome sto smo uzeli organizaciju finala kupa! Kukali ste godinama, kad smo uzeli i poduvali, pa ispali dzukele i otkazali, opet je bilo nezadovoljnih. U ostalom, mnogo se mi bavimo njima, u tome i jeste problem. Te kukamo na jedne, te mrzimo druge, te ovo, te ono. Slabo gledamo sebe i nas klub. Dozvolili smo da nam razvlace klub ko kako zeli. Truli smo od tribina do kuvara na Veterniku. Zabole me gde ce i ko da igra, onako od srca me zabole. A vi samo trabunjajte i bavite se crnim i crvenim, dok nama klub i sve klizi niz kanalizaciju.
Sto se tice tekme, momci su se borili, ali generalno ocaj.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Danilo »

Ne lupetajte,sudije su sasvim koreknto sudile ovo guzenje po ko zna koji put naseg kluba,a pre svega igraca.
Bez Zamerke na Mazica i njemu je coveku ovo bilo tesko i gledati,a kamoli suditi
Ovaj ocaj od srpskog fudbala
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Danilo »

Aj sad svi iz skupstine ovi navijaci ostavke
Jel imate obraza
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Radoye »

Neizlecivi wrote:Ono sto bih vas zamolio, nemojte da laprdate sada o tome sto smo uzeli organizaciju finala kupa! Kukali ste godinama, kad smo uzeli i poduvali, pa ispali dzukele i otkazali, opet je bilo nezadovoljnih. U ostalom, mnogo se mi bavimo njima, u tome i jeste problem. Te kukamo na jedne, te mrzimo druge, te ovo, te ono. Slabo gledamo sebe i nas klub. Dozvolili smo da nam razvlace klub ko kako zeli. Truli smo od tribina do kuvara na Veterniku. Zabole me gde ce i ko da igra, onako od srca me zabole. A vi samo trabunjajte i bavite se crnim i crvenim, dok nama klub i sve klizi niz kanalizaciju.
To i jeste poenta.

Sramota je da mi nemamo vise od dva krstena fudbalera u polju, da prakticno celu sezonu igramo bez ijednog klasicnog napadaca u celom igrackom pogonu, da smo polusezonu odigrali bez golmana, da smo promenuli 4 trenera za godinu dana, da nemamo licencu za Evropu zbog dugova, da nam klub vodi osvedoceni lopov sa kojim se tuzimo zbog malverzacija menicama, da nas u proseku gleda ne vise od 1000 ljudi plus rodbina fudbalera i zaposlenih u klubu, da smo se utopili u najgori mulj i talog fudbalski u Srbiji i da se nicim vise ne izdvajamo od recimo Metalca iz Milanovca ili Borca iz Cacka...

El komunistiko na Karadjordju je samo logicna posledica svega toga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Vosa je sve »

od zadnje skupstine mi sve gori i gori
u skupstini se nesto mora menjati
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by playmaker »

Upravo, na kraju ispada da su krivci medju nama, svi mi vise smrdi da smo ispali glupi sto smo najurili proslu upravu kakvi god da su bili...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Turija »

Борчевац wrote:Јадно и жалосно да се ел комунистико игра у НС :(
Мислим да је Роцкову задња текма против Јавора,једини начин да га се задржи барем још једну сезону је тај да му се да капитенска трака,коју 100 пута више заслужује од Антића.Јебу га мало корнери али порадиће он на томе,а квалитет какав има и Реал би вам позавидио на голману.
Je*u ga malo vise nedostatak drugog centarhalfa, niski bekovi i nizak zadnji vezni, kao i nedostatak visokog naseg c-fora u defanzivi kod prekida i kornera za protivnika. Onda pokusava da to pokrpi, a ovi partizani odlicno izvode kornere i prekide.
Last edited by Turija on Wed May 10, 2017 8:53 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Danilo »

Slazem se
Kako neko moze pluvati sto su se neki nasi ljudi izborili za organizaciju finalne utakmice kupa.Njima svaka cast.
Kod nas je sve naopako
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Danilo »

Uprava napolje
Vratite doktora Vukosava
Locked