Kup Srbije, sezona 2016/2017

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:
Борчевац wrote:Јадно и жалосно да се ел комунистико игра у НС :(
Мислим да је Роцкову задња текма против Јавора,једини начин да га се задржи барем још једну сезону је тај да му се да капитенска трака,коју 100 пута више заслужује од Антића.Јебу га мало корнери али порадиће он на томе,а квалитет какав има и Реал би вам позавидио на голману.
Je*u ga malo vise nedostatak drugog centarhalfa, niski bekovi i nizak zadnji vezni.
Treba uzeti u obzir i to da ima malo godina. Polako...

Ako se ne varam, Rockov ima godina koliko i Delac kad je branio za nas, a deluje jedno 3x sigurnije. Delac je bio odlican, ali je umeo da kiksne, a Rockov ima potencijal da bude bolji i od Brkica. Prosto mi uliva tu neku dozu sigurnosti kakvu dugo nisam imao kad je u pitanju gol.

Emil je ujedno i jedino sta vredi u ovom jajarskom klubu. :cheers:

Da se ne lazemo, malo ko je ovde bilo sta ocekivao. Nikad nismo nista uradili kad se od nas ocekivalo - xy finala kupova, tesnih zavrsnica prvenstva, direktnih duela za vrh,...sto skidanje gaca, sto luzerski mentalitet.

Na svim nivoima, osim navijackog, smo veca skrnavstina od Vozdovca, Javora i slicnih ekipa. U upravi covek koji nas je svesno namerno ojadio i osramotio (onim potrazivanjima od Genka i Lacija), na terenu cigansko-grobarski skartovi, mentalitet najsabanskijeg kluba u ligi. Mi cak ni bunker ne znamo da odigramo smekerski.
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Борчевац »

Turija wrote:
Борчевац wrote:Јадно и жалосно да се ел комунистико игра у НС :(
Мислим да је Роцкову задња текма против Јавора,једини начин да га се задржи барем још једну сезону је тај да му се да капитенска трака,коју 100 пута више заслужује од Антића.Јебу га мало корнери али порадиће он на томе,а квалитет какав има и Реал би вам позавидио на голману.
Je*u ga malo vise nedostatak drugog centarhalfa, niski bekovi i nizak zadnji vezni.
Има и тога,али и има мало проблема када се изводе корнери,он крене али не процјени добро када треба да излети,а било је и пар ситација када је одбрана требала то да ријеши,а на крају он уради посао у мјесто њих.Опет кажем имате голмана да би вам и Реал а и многи други позавидили.
Last edited by Борчевац on Wed May 10, 2017 8:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Voja »

Koliko indijanstine u ovom mecu :mrgreen: Batak najavljuje jednu strategiju,Belic drugu,Rockov i cini mi se Antic (zaboravih vec) ne znaju kako i ko da ispuca loptu,Meleg kao turista,kod jedva izborenih kornera lopta izlazi u gol aut i pre nego sto dodje u 16m,izmene kraljevske,i jos na kraju Batak kaze da smo bili bolji drugo poluvreme.Zabraniti fudbal sredom :mrgreen:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Rabba »

Vracamo se u period skidanja gaca na Beskoj... Utakmica vrlo slaba, cak i ispod proseka ovog naseg fudbala. Jedna turbulentna sezona, koja je dosta obecavala, sada konacno dolazi kraju. Cini se kao da nasi nisu zeleli da im sezona traje 6 dana duze. Od poraza u Novom Sadu protiv zvezde, potpuno sam ravnodusan na sve tekme posle. Tako da me ni ova nije previse potresla. Steta za momke, usli su bez srca u utakmicu, a ovo im je mogla biti karta za odlazak. Babic i Knezevic na zalost potpuno podbacili, Meleg na nivou prethodnih utakmica, sto bi znacilo nema ga celu utakmicu, uz tek poneki trenutak inspiracije. Malbasic odvojen od lopti. Vukasovic i Jovancic poprilicno nevidljivi, bekovi ofanzivno vrlo slabi. Jedini vredan pomena je naravno Rockov.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by naseljekolumbija »

Нека сутра крену "радови" на стадиону као и прошли пут, ако не крену онда да га ми срушимо само да ова говна не играју. Нека играју у њиховим смрдљивим рупама
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by fare »

Finale kupa u Novom Sadu ell comunistico na nasem Karadjordu ja mislim da ce to biti jedan od najtuznijih dana novije istorije Vose i Novog Sada strasno ali realno mnogo,mnogo,mnogo,.... smo mi daleko od finala u ovom momentu a slededece sezone se vec pribojavam posto se plasim da nam preti krah nevidjenih razmera nema para nece biti ni igraca sada ce sve zivo otici za serpu ribe koliko realno i vrede cast izuzecima kojih je jako,jako malo :cry: .
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Душан »

Атлетико стрпао Реал у џеп у првих 15 минута, већ воде 2:0 свака част и ако испадну, гледајте безмуде јајаре да научите нешто.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Salvador »

Sve je rečeno što se tiče stanja u klubu i igre ove sezone, posebno od onih sramnih i kukavičkih poraza od zvezde.
Mi treba prvo da gledamo u naše dvorište i tu sredimo stvari, pa onda dalje da pričamo.

Sa druge strane, ne kapiram šta je tako strašno sa tim finalom u Novom Sadu, neka ih, i mi smo toliko puta igrali finale tamo, pa šta sad.
Nemojte se tripovati kao poslednji malograđani.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Radoye »

Salvador wrote:Sa druge strane nikako ne kapiram šta je tako strašno sa tim finalom u Novom Sadu, neka ih, uostalom i mi smo toliko finala išli u Begeš pa šta sad.
Nemojte se tripovati kao poslednji malograđani.
S obzirom da ce doci i kuso i repato da gledaju VECITI DERBI jebotepatak u Novom Sadu, da ne moraju iz Kaca i Veternika i ostalih okolnih sela da se lomataju cak do BG, i s obzirom da smo videli da u Novom Sadu milicija odlucuje na kojim tribinama ce ciji navijaci biti smesteni, sanse su prilicno velike da ce cigani biti na severu. Pa ti vidi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Stexman »

Pickice :!:

Nista vise.
ah da... sorry:

UPRAVA NAPOLJE!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by vdn slaninar »

Vidim da je napisano al igrali smo kao p***e najvece,to mi je najgore,bez krvi,bez zara,bez volje, protiv smesnog partizana,dokle cemo biti sabani da nam se svi smeju.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Протомајстор »

Криво ми је само што сам ишао ово да гледам уживо.
Била је то 4. утакмица заредом како им нисмо дали гол.
Нешто ми запео мозак, да ли смо икад добили близанце у полуфиналу и финалу Купа? Фудбал је овде крајње досадан...
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Борчевац »

Партизан до краја сезоне без навијача!
Наиме у Хумску је стигла казна због погрдног скандирања Гробара навијачима Војводине.
Не знам да ли се ово одности и на гостовања,ако да онда их нема ни у купу.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Neizlecivi »

Ne znam kakve veze ima i da cigani dodju,na sever. Sta ce polepiti nalepnice i slomiti vec slomljene stolice?
Imace Partizan navijace na finalu kupa, samo nece u ligi na JNA. Elem vec su neki mediji pokrenuli pricu preseljenja finala kupa. Iskreno, ako ga prebace svojevoljno super. Ja se ne bih radovao da opet onako jajarski otkazemo. I ljudi batalite vise njih, ide nam bitna tekma za vikend kojom privodimo borbu za Evropu kraju. Dolazi nam Radnicki, a duzni su nam samo tako.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post by Salvador »

Radoye wrote:
Salvador wrote:Sa druge strane nikako ne kapiram šta je tako strašno sa tim finalom u Novom Sadu, neka ih, uostalom i mi smo toliko finala išli u Begeš pa šta sad.
Nemojte se tripovati kao poslednji malograđani.
S obzirom da ce doci i kuso i repato da gledaju VECITI DERBI jebotepatak u Novom Sadu, da ne moraju iz Kaca i Veternika i ostalih okolnih sela da se lomataju cak do BG, i s obzirom da smo videli da u Novom Sadu milicija odlucuje na kojim tribinama ce ciji navijaci biti smesteni, sanse su prilicno velike da ce cigani biti na severu. Pa ti vidi.
To 'kuso i repato' već dugo vlada i hara Novim Sadom, ništa tu nije novo, možda iz Kanade deluje drugačije ali je nažalost tako.
Cirkus u našem gradu, možeš misliti, proći će kao i ostali što su prošli...

Mislim da nam niko nije kriv za sve nego mi sami, na odgovornima je da shvate da Vojvodina može imati smisla jedino ako je verna sebi, ove jeftine kopije su osuđene na neuspeh.
Locked