5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by lazarr »

Samo ću reći:Daj Bože da ovo što duže potraje!!!
Nijedna zamerka. Ni za igru, ni za zalaganje, ni za atmosferu na stadionu!

Jedini nespokoj u meni budi prisustvo Stefana Babovića u loži. Nadam se samo da je došao turistički, ili da podrži zeta.
Last edited by lazarr on Sun Aug 14, 2016 11:35 pm, edited 1 time in total.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Karlsson »

270 minuta Planić štoper, 270 minuta bez primljenog gola.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by kafe bagdad »

Po prvi put dajem nama na zapadu prelaznu ocenu za navijanje. Bodrili smo igrače tokom cele utakmice i to je način na koji treba da se postavimo u svakom meču. Neka grmi stadion u četvrtak!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Voja »

Znaci,citajuci utiske sa meca i dalje rastemo... uh... kada bi kulminacija bila u ova dva meca sa AZ... ne smem ni da pomislim na srce u grudima u slucaju prolaza :)


[video]https://www.youtube.com/watch?v=pvqtYav ... xj&index=5[/video]
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Voja »

Moram prokomentarisati dve stvari. Prvo zadnji gol. Ko bi ocekivao takvu akciju od Ascere i takvu povratnu od Jovance :mrgreen: Zaista fantasticna akcija,i napokon skolski spustena lopta glavom,a o povratnoj da ne trosim reci :thankyou:

Ali ono sto je za mene utisak veceri je gol Malbasica jer sam upravo danas posle meca PSV-AZ takav ulazak i takvu zavrsnicu zamislio kao idealnu protiv odbrane AZa. Pisao sam u topicu tamo. Znaci,ko me nije razumeo,neka slobodno pogleda ovaj gol Malbasica. To je po mom misljenju recept :lala:
Image
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Čorba »

Čestitke Lalatoviću i momcima. Treba ih podržati. U odbrani pametni, u napadu efikasni, bez previše komplikovanja.
A ko je gledao danas (tj juče) Alkmar mogao je da vidi da oni nisu nikakav bauk. Može se igrati... I ne znam zašto, ali mi se čini da će Voša kao i protiv Minska odigrati bolje u revanšu. Otom potom.

Još jednom, čestitke Nenadu Lalatoviću i momcima.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Djisa »

lazarr wrote:Samo ću reći:Daj Bože da ovo što duže potraje!!!
Nijedna zamerka. Ni za igru, ni za zalaganje, ni za atmosferu na stadionu!

Jedini nespokoj u meni budi prisustvo Stefana Babovića u loži. Nadam se samo da je došao turistički, ili da podrži zeta.

Babovic je vec redovan u lozi.
Pa da se ne ljubimo!
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Bane »

Za mene je utisak večeri skandiranje "LALE MAJSTORE VODI NAS DO TITULE"........jebote jel ste mogli da zamislite da će zapad to da skandira pre samo šest meseci??
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Ken mahniti »

Bane wrote:Za mene je utisak večeri skandiranje "LALE MAJSTORE VODI NAS DO TITULE"........jebote jel ste mogli da zamislite da će zapad to da skandira pre samo šest meseci??
Ja ni sad ne verujem da je iko mogao da smisli tako nesto :frown:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Djisa »

Ken mahniti wrote:
Bane wrote:Za mene je utisak večeri skandiranje "LALE MAJSTORE VODI NAS DO TITULE"........jebote jel ste mogli da zamislite da će zapad to da skandira pre samo šest meseci??
Ja ni sad ne verujem da je iko mogao da smisli tako nesto :frown:
+1
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Radoye »

Ken mahniti wrote:
Bane wrote:Za mene je utisak večeri skandiranje "LALE MAJSTORE VODI NAS DO TITULE"........jebote jel ste mogli da zamislite da će zapad to da skandira pre samo šest meseci??
Ja ni sad ne verujem da je iko mogao da smisli tako nesto :frown:
Jednom davno u Beogradu demonstracije (a sta bi drugo, jel'te), ua ovaj, dole onaj, i dolazi zajapuren zandarm kod Nikole Pasica, i kaze mu da demonstranti traze da im se obrati. Sta ce Pasic, u pratnji gomile zandarmerije izadje pred narod, i zapocne govor recima: "Narode, stoko jedna!!!" Na to masa krene ua Pasic, navale prema njemu, ali zandari krenu da biju k'o dusmani, komesanje, kuknjava, tek ce Pasic: "Stoj zandarmerijo, narod ima pravo da iskaze nezadovoljstvo!" Sta ce, zandarmi prestanu da biju, a gomila odusevljeno zagrmi: "Ziveo Pasic!!!" A Pasic ce na to - "Jel' sad vidite da ste stoka?" I sta ce, demonstranti se ucutase, i razidju se kud koji...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Tancha »

Nije mogla bolja uvertira pred AZ. Lično sam ipak očekivao nešto veću posetu s obzirom na trenutak, lepo vreme... Ali dobro, nisu bile besplatne karte :)

Ovaj Ašćerić kanda može biti upotrebljiv za te "bunker" ekipe, sasvim se solidno kreće za svoju visinu a u skoku maltene sve pokupi i spusti gde treba. Malbašić je naš najprodorniji igrač, a Paločević trenutno možda u najboljoj formi od cele ekipe. Može da se igra u četvrtak, imam neki osećaj da prolazimo... Pa da malo ceo grad živne, da se digne sve u klubu za nivo više...Onda se možda i vođa smiluje i kaže "Aj', dokurca, pustiću im tu jednu, bili su dobri slušali su" :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by Rabba »

pastoreduci wrote:Nek se javi sad oni sto su pljuvali lalata i palocevica i ostale, ljudi znaju svoj posao samo je potrebno vreme...!!
Evo me. Pitam se kako bi Voša sad izgledala da nam trener nije stoka ciganska, a da je umesto Paločevića istrpljen, evo lupiću sada, Zličić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by PelezinhoFkv »

Rabba wrote:
pastoreduci wrote:Nek se javi sad oni sto su pljuvali lalata i palocevica i ostale, ljudi znaju svoj posao samo je potrebno vreme...!!
Evo me. Pitam se kako bi Voša sad izgledala da nam trener nije stoka ciganska, a da je umesto Paločevića istrpljen, evo lupiću sada, Zličić.
nisam ni ja stigao ranije :D Da nije bilo hejta prema tom istom Paločeviću, Mićiću i ostalim, mislis da bi oni stvarno davali svoj maksimum? Pa nije Paloč juče došao nego prošlo leto koliko se sećam... i šta sad istrpeli smo ga godinu dana i treba još da se kajemo jer smo mu dobacivali kad je igrao kao p***a? Za trud i zalaganje dobije aplauz, pogotovo u poslednjih par utakmica. Kad je igrao kao sisa dobijao je dobacivanje... Ne kontam tvoj post.

p.s. ne znam da li ste skontali momenat kada je Malbašić dao gol, okrenuo se ka istoku i stavio ruku na uvo ... prate i oni sve ovo što na tribini što na forumu...ali takođe nadam se da su svesni da niko od navijača nema komplekse pa da hejtuje fudbalera ako grize za dres gde god da je igrao pre...
Bravo za Paloča, bravo za Malbašića, bravo za Planića, bravo za Miletića, bravo za Antića! Korda redovan :mrgreen:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post by kafe bagdad »

Nismo izgubili utakmicu od početka sezone, uz četiri primljena gola. Igrači i stručni štab izgaraju maksimalno. Ne znam sta vise treba pa da im pružimo podršku. Uveo je i sva tri klinca sinoć u 60. minutu, tako da je i na tom planu postignut napredak. Očekuje nas dvomec sezone, a možda i istorije. Ne treba da vam pričam šta bi za nas značilo kad bi prošli dalje, a cigani ispali. Zato maksimalna podrška igračima i stručnom štabu jer sam siguran da i oni čitaju ovaj forum.
Locked