3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Salvador »

Uglavnom je sve rečeno, stvarno svaka čast svima!
Da dodam da sam gledajući snimak prilično siguran da je Kovačevićev gol čist kao suza,
dodajmo ovome i dva čista zicera i mi smo tri čista gola danas poklonili.
Ima tu još da se poradi, ali ide ovo u dobrom pravcu :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Voja »

Ljudi,nisam navikao da gledam ovako rutinske meceve Vose,ne znam kako da se ponasam :mrgreen: Jos jednom,moram da pohvalim ovaj nas presing po celom terenu,sasvim je normalno da dolazi do padova i gresaka u takvom pristupu,al je milina gledati tim za koji navijas koji se ne povlaci ni protiv jednog protivnika
Image
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by NapredBacka »

Znam da ne volite Lalatovica ali to njegovo samopouzdanje i ludilo u kombinaciji sa vasim ludilom daje rezultate :mrgreen: Rekao bih rutinska pobeda nad franjevcima, realan rezultat 4:2. Taktika potpuno iznenadjenje za mene, nisam navikao da neko protiv blizanaca pa makar i crnog toliko pokaze zube i tako agresivno odigra na svaku loptu. Rizikovali ste i dobili.

A sad nek vam je Bog u pomoci i sve moguce sile protiv AZ-a trebace vam. Holandska liga je za ovu nasu nazovi superligu deset klasa iznad i sve je to prosto neuporedivo ali svim srcem sam uz vas i jako bi me obradovalo da se Vosa plasira u ligu uefa. Ne znam da li bi protiv njih ovako hrabra igra dala rezultate ali mislim da vam samo to i preostaje.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Radoye »

NapredBacka wrote:Taktika potpuno iznenadjenje za mene, nisam navikao da neko protiv blizanaca pa makar i crnog toliko pokaze zube i tako agresivno odigra na svaku loptu. Rizikovali ste i dobili.
Pa mi skoro redovno tako raspistoljeno igramo protiv blizanaca ima tome sad vec ihahaj...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Voja »

Ma da mi prvo odemo po 3 boda u Krusevac. Sto se AZ tice,neka oni brinu o nama,a ne mi o njima.U tom dvomecu samo oni mogu izaci kao gubitnici,mi nikako. Mi smo veceras mogli biti gubitnici,a ispit smo polozili sa desetkom. Sad napad na Krusevac!!!
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Krle »

NapredBacka wrote: ludilo u kombinaciji sa vasim ludilom
Sve si rekao.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Danilo »

Rekao sam da necu izdvojiti nikoga ,ali mislim da je ovo Micicu najbolja utakmica u Vojvodini.
I svaka cast Lalatu na motivaciji i forsiranju Miletica po desnom boku
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by ristoo7 »

И мени делује да је Ковачевићу поништен чист гол, а што се тиче укупног суђења, мислим да судије нису навлачиле, већ су само лоше судиле.

Јасно је свима да је Пушкарић очајан, али је мени и даље одличан играч за Вошу, само у везном реду.
Што се тиче Кордића, да ли је Перић повређен и да ли Жакула још игра за нас?
Junior wrote: Početak ove sezone neodoljivo podseća na početak prošle (dobri rezultati u Evropi, plej of za LE, pobeda nad partizanom uz dobru igru u međuvremenu...). Bojim se samo da se i ne nastavi po prošlosezonskom šablonu - početna euforija zbog Evrope, ispadanje u plej ofu, a onda ponovo dolazak u prvi plan ključnih problema ovog kluba (menadžerski igrači, saradnja sa crvenima itd itd)
И мене подсећа и још бих додао да за 10 година колико редовно пратим Вошу, никад нисам имао мања очекивања од сезоне.
Једноставно цео "систем" како функционише клуб је труо, чак и да уђемо у ЛЕ неким чудом, без промене система сви успеси клуба ће бити само ретки и случајни тренуци. Јбг, то се односи и на цео наш фудбал и друштво у ком се налази, што наравно не значи да морамо да се уклапамо у лоше окружење.

Без клупске перспективе, без могућности да нешто урадимо у Европи и у блату домаће лиге где лоши побеђују лошије и на крају близанци све освајају, ја се највише радујем оваквим победама. :mrgreen:
И надам се да управа неће "испеглати" ову победу са пуштањем црвених, што су опет најгори тренуци. :mafia:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Turija »

Prvi put sam zadovoljan kako smo odigrali utakmicu. Ne zbog hrabrosti da se suprotstavimo crnom blizancu, vec kako smo pokrivali teren i sinhronizovali linije u visokom presingu.
Kovacevic je odigrao ohrabrujuce i vidno bolje nego do sada. Puska imao i veoma dobrih, ali i losih poteza.Ipak, mislim da je Planic na stoperskom mestu mnogo bolje resenje, uz svo uvazavanje Puskarica. Velik problem su nam centarsutevi, zbog nesigurnog golmana i nizih stopera, pa to peglamo sa Mileticem, Micicem i Jovancicem.
Golman nam je najslabija karika i najkriticnija tacka, a i po prirodi pozicije u timu.Primili smo taj gol cim je ponestalo daha igracima.
Primetio je to i Lalatovic, medjutim par minuta je zakasnio sa izmenama i dobismo gol - gol 100% na dusu Kordica.
Trujic prodoran, ali puno masi, kao i Trifunovic (iako je jos 2 puta lepo usao u sanse i onda se obrukao).
Imamo jos uvek vremena da uocene slabosti popravimo.Nadam se da se nece pokusati ici ,,glavom kroz zid,,.To, pre svega, mislim na golmana.Da zbog njega ne dozivimo bolno prizemljenje.Alkmar ce, ipak, mnogo kvalitetnije napadati od svih nasih dosadasnjih protivnika.
Srecno!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Koral »

Ne znam da li je neko pomenuo, dok smo mi gazili u sred BG-a, AZ Alkmar danas mršavih 2:2 sa Herenvenom kod kuće i to sa igračem više pola sata
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Voja »

Turija wrote: Golman nam je najslabija karika i najkriticnija tacka, a i po prirodi pozicije u timu.
A secas li se nasih debata na temu golmana i moje teorije da kada pocepas protivnika i das mu 3 gola da tada mozes komotno imati klovna na golu :mrgreen: Tako je i Bartez posao svetski golman :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Dragojlo »

Ljudi,ja moram još jednom zavapiti:AMAN,sa Kordićem na golu,ne daj Bože da nam AZ ili bilo ko drugi šutne desetak puta u okvir gola na utakmici-mi primamo bar 5-6 komada!!!Tragikomičnih,u većini slučajeva!! :beg:
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by ssnigd »

Trujic gine na terenu, daje sve od sebe i za to mu svaka cast, neka ulazi samo u prilike, kada bude poceo da daje golove, nadavace ih se podosta i nece ga niko zaustaviti.
Kod primljenog gola, nije samo Kordiceva krivica, ispala je cela odbrana, Puska, Kovacevic sa Djurdjicem plus Miletic koji je kasnio i Kordic na kraju. No Kordic tokom meca, vrlo siguran i samouveren, iako nije imao teske lopte da brani. Danas je bio za njegove standarde odlican.
Micic onako nezgrapno na terenu, odlican i u defanzivi i prilikom cuvanja lopte.
Meleg i Palocko odlicno sadadjuju, pronasli su se. Trifunovic ne racunajuci onaj promasaj, kada se spremi ce nam znaciti dosta u napadu.
Jos malo da se linije povezu prilikom presinga, jer je bilo rupa na sredini, pa je delovalo kao da smo suplji nazad.
Generalno gledano, odlicna igra, ali da bidemo iskreni partizan je danas bio grupa gradjana, tako da nikako ne smemo poleteti. Proslaviti veceras pobedu i od sutra na tri boda i u Krusevcu.
Bravo momci! Ajmo Voso!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Stexman »

Svaki ovakav rezultat protiv blizanaca je odlican i prija.
Ipak mislim da cemo pravu snagu videti protiv Napretka. Ako tamo izmemo bodove, imacemo cemu da se nadamo.
Puskaric mora da ide u vezni red, a na stopera Planica. Trifunovic promasio prazan gol, ali ako bude svaku drugu ubacivao kao danas, ja prezadovoljan. Kordic katastrofalni potezi, zasto je jos uvek na golu ne razumem.
Plasim se da ne potrosimo svu srecu ovih par utakmica pa da nam se sve obije o glavu protiv AZa.

Utisak dana, komentator na areni. Pa sto smo osudjeni da trpimo frustracije jednog kompleksasa koji svaki moguci trenutak pokusava da opravda krvnicke startove sektasa!? "Palocevic je prenisko spustio glavu pa je sviran indirektan udarac". Jebo te zivot! Kolko treba da si glup da to izjavis?


I tako, sto neko rece rastemo... Mozda malo vise kritikujemo ekipu i treba da malo smanjimo pogotovo ako je atmosfera u ekipi dobra. Ali umerena kritika je dobra, drzi ih na zemlji, a moze i da pomogne u izboru pravih poteza...

Cestitke momcima na sjajnoj borbi danas i srecno u sredu!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Voja »

Stexman wrote: Puskaric mora da ide u vezni red, a na stopera Planica.
Pusku mnogo volim,ali realno pored Novice,Melega i Palocevica on nema sta da trazi u veznom redu.
Stexman wrote: I tako, sto neko rece rastemo... Mozda malo vise kritikujemo ekipu i treba da malo smanjimo pogotovo ako je atmosfera u ekipi dobra.
na pocetku sezone nisam imao poverenja ni u odbranu ni u vezni ni u (sto rece Turija "lazni") napad.Kako rastemo,tako sam totalno miran kada Novica,Meleg i Palocevic imaju loptu jer znam da je na sigurnom. U napadu smo realno sve opasniji,i polako se mi i Babic i Malbasic pocinju ulivati poverenje. U odbrani jos malo skripucka,a svi znamo i zasto... nadam se da ce 6 bodova u sledeca dva kola zategnuti tim maksmalno u svim linijama do AZa
Image
Locked