3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Locked
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Karlsson »

I jel ovaj Zbiljić poseduje SOS kanal ili šta?

Dole ide njegov komentar utakmice kao najnovija vest.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by naseljekolumbija »

Radoye wrote: Dvaput smo cupali loptu sa linije (jednom Kordic, jednom Meleg) i ona precka Bozinova na asistenciju Puskarica. To su 3, plus ovaj jedan sto su ga dali.
U pravu si to za Melega, ali ovo za Kordica realno i nije neki zicer. To mora svako da brani
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Krle »

Nisam odavno ništa kucao, ali sada moram da kažem: Mićiću care! I hvala vam momci za ove trenutke radosti! Da hebemo...! :dance2:

P. S. Novicu smo izgleda, po ovome, udomili. Srećno majstore!
Last edited by Krle on Sun Aug 07, 2016 9:34 pm, edited 1 time in total.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by slanina »

Svaka čast igračima,ponizilu su patlidžane.
Nego zašto neko ne odvali šamarčinu onom alkosu Iliću koji ima komentar za svaku odluku sudiju plus vređa naše igrače?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Voja »

Nikada ne ugovarajte more u Julu i Avgustu,to su meseci navijaca Vojvodine :cheers: :cheers: :cheers:

Ono sto sam pozeleo pre meca to je Lalat i uradio,izveo isti tim,napao,udario presing,doneo zlatna vrednu pobedu po vise osnova. I ovakvi kakvi smo delovali smo mocno. Svaka cast svima,i stabu i navijacima i igracima. Koliko sam samo uzivao u kuknjavi komentatora majko milaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ono kad covek pokusava,a nema argumente :greenbutt: Trujicu,drz se ti Evropske Vojvodine,vidis da te ne vole tamo. Mi smo te prihvatili,iako moras mnogo bolje... ugledaj se na Ozegovica. :cheers:
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by recni galeb »

slanina wrote:Svaka čast igračima,ponizilu su patlidžane.
Nego zašto neko ne odvali šamarčinu onom alkosu Iliću koji ima komentar za svaku odluku sudiju plus vređa naše igrače?
a sto to da neko radi i da se spusta na nivo govnara? :frown:
gospodski klub! :lala:

svaka cast igracima, idemo dalje, LE nas ceka, na ovim sitnim ekipama uigravati ekipu i prodati Kordu, ako to ikako uspe ima tvrdoglavi Lalat od mene litru rakije... :thankyou:
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Sasa1969 »

Svaka cast svima skidam kapu :lala:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by ДушанСП »

Момци хвала што сте ме демантовали,и свака част на победи :cheers:
Међутим стојим иза дела својих речи да су нам ипак неопходна појачања за Аз Алкмар.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by MiSmoFKV! »

slanina wrote:Svaka čast igračima,ponizilu su patlidžane.
Nego zašto neko ne odvali šamarčinu onom alkosu Iliću koji ima komentar za svaku odluku sudiju plus vređa naše igrače?
Mene su više razočarali radović i đurđić, igrači sa nekim renomeom, a ustvari seljačine.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Baltazar »

Imamo 5 bodova više od partizana a imamo utaknicu manje. Ne znam kada se to desilo zadnji put. Interesantno je da nam golove daju isključivo napadači odnosno ofanzivni vezni igrači. Proradili su i štoperi ali je sudija poništio gol. Nisam siguran da je bio u pravu. Dobili smo novog igrača-Mičića. Zaista je odigrao odlično. I moram da pohvalim Lalatovića. I kondicionog trenera. Svaka čast firmi...
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Alex »

Momci hvala Vam meni srce punoooo :cheers: :cheers:
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Junior »

Deluje mi da je Kovačeviću poništen čist gol posle prekida Melega, a ofsajd sviran kada je Trujić izlazio u šansu 1 na 1 je sramotan (mada je veliko pitanje da li bi ovaj to pogodio). Sve u svemu sudija nas je, uprkos pobedi, pošteno osakatio.

Moramo biti zadovoljni, dobro smo odigrali, a ono što posebno daje na težini ovoj pobedi je činjenica da smo pre 3 dana odigrali dobru utakmicu u Belorusiji!

Puškarić je bio kriminalan danas, Kordić standardno kritičan kod procene leta lopte, ostali manje-više dobri. Paločević se dobrano popravio, igra sa više samopouzdanja i to daje rezultat. Meleg je suvo zlato ove ekipe i igrač koji je za dve klase iznad svih ostalih! Trifunović je trebalo da da het trik za pola sata igre danas, ali ok, videćemo u sledećim utakmicama.

Početak ove sezone neodoljivo podseća na početak prošle (dobri rezultati u Evropi, plej of za LE, pobeda nad partizanom uz dobru igru u međuvremenu...). Bojim se samo da se i ne nastavi po prošlosezonskom šablonu - početna euforija zbog Evrope, ispadanje u plej ofu, a onda ponovo dolazak u prvi plan ključnih problema ovog kluba (menadžerski igrači, saradnja sa crvenima itd itd)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Voja »

Mislim da je velika stvar sto igramo sve meceve sa istim timom,sad vec polako rastemo... i nadam se da Micic u timu i onaj cetinjanin u klubu ne znaci i da ostajemo bez Novice :cry:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by Radoye »

Junior wrote:Deluje mi da je Kovačeviću poništen čist gol posle prekida Melega, a ofsajd sviran kada je Trujić izlazio u šansu 1 na 1 je sramotan (mada je veliko pitanje da li bi ovaj to pogodio). Sve u svemu sudija nas je, uprkos pobedi, pošteno osakatio.
Po meni sudije su bili OK, napravili su par gresaka ali nisu navlacili. Neki drugi (znamo koji) bi ovde sudio barem 2 penala za partizan i jos 3-4 slobodnjaka u zoni suta.

Kovacevic je pre gola vukao svog cuvara za dres, to je OK ponisteno. Trujic mislim da mu je dvaput sviran ofsajd kad je sam izbio pred golmana, oba puta cista situacija, nije bilo ofsajda. Isto jednom crnima sviran ofsajd kad ga nije bilo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post by lazarr »

Iskreno, nisam verovao. Plašio sam se umora, plašio sam se sudija, napaljenih glodara, elmera daveža i ostalih....
Ispostavilo se, nikad lakše.... Čak je i rezultat manji nego što je bilo realno.
Ofsajd u prvom poluvremenu nije bio, kao ni faul kod poništenog gola.
Trifunović.... stvarno promašaj karijere, ali bar ga je dao nešto kasnije.

Što je najvažnije izgleda da je stvoren pobednički mentalitet i ove pobede znatno podižu samopouzdanje ekipi.
U igri još ima dosta prostora za napredak i nekako počinjem da verujem tom Lalatoviću. Ne volim ga zato što je cigus, i otići će tamo čim oteraju onog tzv Grofa ali dok je ovde treba mu dati podršku za ono što sad radi.

Mićić je odigrao odlično, ali za mene jako bitna informacija je da je Maksa samo lakše povređen i da zato nije igrao večeras.
Uživajmo dok možemo! :cheers: :cheers:
Locked