FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo) 0:0

User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Stexman »

Licnu ispravu mogu da zatraže na uvid samo službena lica! Policija i komunalci. Evo isečka:
Ово право имају, под законом одређеним околностима, само припадници:

ü -- Полиције, при Министарству унутрашњих послова РС (ради лакшег разумевања, у даљем тексту ће бити названи: „републичка полиција”), и то у случајевима одређеним Законом о полицији („Сл. гласник” РС бр. 101/2005), Законом о прекршајима („Сл. гласник” РС бр. 101/2005, 116/2008, 11/2009), Закоником о кривичном поступку („Службени лист” СРЈ бр. 70/2001,68/2002, „Сл. гласник” РС 58/2004, 85/2005, 115/2005, 49/2007, 72/2009, 76/2010);

-Комуналне полиције при органима управе (у даљем тексту: „градска полиција”) у складу са Законом о комуналној полицији („Сл. гласник” РС бр 51/2009).
Ni jedan redar ili bilo ko drugi nema prava da vam traži na uvid lična dokumenta!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by recni galeb »

mogu i ja, koliko sam citao zakon :roll: , ali koji ce meni ta glupost, meni su svi ti sto ih trebam legitimisati uglavnom dobro poznati... :D
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Grouch »

..."Prodaja ulaznica vršiće se po sledećem rasporedu:

sreda, 30. mart: U prostorijama kompanije “Gigstix” u tržnom centru “Pariski magazin”, ulica Kralja Aleksandra 12, od 9 do 19:30 časova, moći će da se kupe ulaznice za zapad i istok;

četvrtak, 31. mart: U prostorijama kompanije “Gigstix“ u tržnom centru “Pariski magazin”, ulica Kralja Aleksandra 12, od 9 do 19:30 časova, moći će da se kupe ulaznice za zapad i istok;

petak, 1. april: U prostorijama kompanije “Gigstix” u tržnom centru “Pariski magazin”, ulica Kralja Aleksandra 12, od 9 do 19:30 časova, moći će da se kupe ulaznice za zapad i istok; Na glavnoj blagajni stadiona “Karađorđe” (između zapadne i južne tribine), od 12 do 18 časova, moći će da se kupe ulaznice za zapad i istok;

subota, 2. april: Na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine), od 10 časova do početka meča, moći će da se kupe ulaznice za zapad; Na blagajni na zapadnoj tribini pored kafića “Friends”, od 15 časova do početka meča, moći će da se kupe ulaznice za zapad; Na blagajnama na istočnoj tribini (pored restorana “Ognjište” i kod teniskih terena), od 15 časova do početka meča, moći će da se kupe ulaznice za istok; U prostorijama navijačke grupe Firma na severnoj tribini,od 15 časova do početka meča, moći će da se kupe ulaznice za sever."...

Ne znam dokle ce rodjeni klub da nas j**e u zdrav mozak cak i na ovakvim stvarima kao sto su prodaja ulaznica.Tri jebena dana vi prodajete karte za gostujuce navijace usred centra grada i na samom stadionu.Pa jel imate vi imalo mozga?Dobro im niste organizovali neki rostilj i toceno pivo.Gde u svetu,u kom gradu i na kom stadionu se nekoliko dana prodaju karte za goste?Gde ste to videli?I to za koje goste-lokalne debile,bednike i poltrone koji vole klub iz drugog grada a mrze klub iz svog?I gde ste videli da se na istom mestu prodaju karte i za domace i za gostujuce navijace,pogotovo kad je netrpeljivost velika?Na sve to,ulaznice za sever se prodaju samo pred pocetak utakmice!?!Pa jel smo mi gubavci na tom severu pa da se karte prodaju samo po nekim budzacima?Umesto da upravo taj sever izreklamirate kao najverniju i prakticno najvecu domacu tribinu,vi je jedva i spominjete.I to koji put vec.Zasto karte za istok niste poslali u BG pa nek ih ti pederi prodaju/rasporedjuju/dele kako oce?One sto ostanu,ako ostanu,eventualno prodavati pred istokom pred pocetak i cao.Pa jel vam to nuklearna fizika da ne mozete da skontate ili nam namerno radite ono iz prve recenice,da se neponavljam?Bruka i sramota.
Naravno,sva moguca sranja koja nam se desavaju ne treba da nas sprece da dodjemo na stadion protiv ovih zlikovaca,uostalom borimo se za Evropu...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by ragazzi di Neoplanta »

kad bi ti neko iskreno odgovorio, rekao bi ti zbog para. zato što je karta za istok 500 dinara a za sever 100, i zato što se zna da cigani lagano mogu napuniti taj istok a nas na severu je bilo 1000 boga pitaj kada zadnji put.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by salefkv »

Salvador wrote:Vojvodinasi, svi na stadion, a ko dolazi na zapad, treba da ponovimo isto sa utakmice protiv groblja proslog avgusta.
I ja apelujem na sve slaninare da zauzmu svoja mesta na sredini tribine, kako bismo gledali "fudbal" sa najboljih pozicija ;)
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by ssnigd »

Niko nama ne brani da kupimo 3000 pretplatnih karata za istok i zapad, pa kada dodje tekma sa blizancima za zapad ce ostati samo 500-800 karata za slobodnu prodaju. Sa druge strane tada moze i da se stopira prodaja za zapad i masa da puni sever.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by laki »

salefkv wrote:
Salvador wrote:Vojvodinasi, svi na stadion, a ko dolazi na zapad, treba da ponovimo isto sa utakmice protiv groblja proslog avgusta.
I ja apelujem na sve Slaninare da zauzmu svoja mesta na sredini tribine, kako bismo gledali "fudbal" sa najboljih pozicija ;)
Ne znam ni sam zasto se borim s vetrenjacama i ovo citiram kao pozitivan komentar, kad znam da ce Slaninari doci 5 min pre utakmice kad ovi indijanci vec uveliko udju, i onda ce im ostati samo da se nabiju u cvosak do severa. Kako mozes da dozvolis da ti indijanstine zauzimaju sredinu tribine sa sopstvenom stadionu i glume majmune? Zar nemate ni malo osecaja nekakvog principa? Kako mozete da dozvolite sebi da polusvet radi sta sta zeli na VASEM terenu, tj tribini? TO JE KAO DA MI NEKO UDJE U KUCU I PISA MI NA SRED DNEVNE SOBE A JA MU TO TOLERISEM.
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Neizlecivi »

Ajde sta se svi potresate dal ce biti njih sedamdeset hiljada a nas dvanaest...Na tekmi protiv Borca nas je bilo 500, a sad ce nas biti 7000. Kako da ne. Sta vam uopste znaci da li nas ima malo ili mnogo?
Ja na tekmu idem bez neke velike emocije, sto se tice protivnika. Docicu sledeci put na Surdulicu, na Vozdovac, kurtu i murtu, tako dolazim i na ove nesrecnike.

Sto se tice tekme, oni su mozda jedini tim u ligi koji je par utakmica igrao nesto sto lici na fudbal. Doduse i mi smo, jos tamo u avgustu prosle godine. Zbog svega sto stoji iza njih su veliki favoriti, sto nama moze dati samo vecu sansu. Ne zbog toga sto se borimo do kraja, igramo na iznenadjenje, nego sto nas klub, pa i mi sami, uvek idemo uz onu stvar. Uvek suprotno sa logikom. Dodjite, gledajte i volite svoj klub. Zanemarite indijance. Nemojte celu utakmicu da pljujete penu na usta i pevate protiv njih (naravno, mora se malo i to ispostovati :) ). Pevajmo svom klubu, jer ce skup cetnika sa petokrakom na srcu vec za dva sata napustiti Novi Sad, dok 50% ljudi sledecu domacu tekmu vec nece doci, jer nema koga da mrzi...
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Marko93 »

2:1 za nas
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Salvador »

To što nas je bilo 500 do 1000 protiv čačka ništa ne znači, naravno da nas ima više, svi znamo da je Firma popunjavala veliki deo severa, pa nisu baš svi ti ljudi otišli u Toronto i na Javu :mrgreen: .

U ovoj opštoj degradaciji i uništavanju svega normalnog u ovoj državi, kao i u ponižavanju Novog Sada od domaćih izdajica kojima je draži tuđi grad i klub od svog i koji su jedva dočekali da se usred svog grada popišaju na jedan od njegovih glavnih simbola,
mi moramo doći u što većem broju da pokažemo da nije sve u tome da te diktator pumpa državnim parama, a sudije i mediji podržavaju kao glavni državni i politički projekat.
Nisu nam svima isprani mozgovi, nismo svi kompleksaši koji navijaju samo za onog ko pobeđuje!

Dakle, iscimajte svakog Vojvodinaša koga znate, ovo je više od igre!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Radoye »

Salvador wrote:To što nas je bilo 500 do 1000 protiv čačka ništa ne znači, naravno da nas ima više, svi znamo da je Firma popunjavala veliki deo severa, pa nisu baš svi ti ljudi otišli u Toronto i na Javu :mrgreen: .
Ej, ali cak i ja sam bio medju tih 500 protiv Cacka! :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by ernesto »

I ja mislim da dobijamo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:I ja mislim da dobijamo!
dobijamo samo ako oni tako odluce...u to budite sigurni
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by Istocno stajanje »

Jos malo do utakmice, adrenalin mi radi kao kad sam bio klinac ( sad sam vec u cetvrtoj deceniji zivota).
Ne znam kako neko moze da bude ravnodusan, meni licno nije svejedno da li cemo izgubiti ili da li ce nas doci puno.
Odlican termin utakmice, lepo vreme i sto je najbitnije Vosa igra! Verujem u pobedu posto nas je Vosa navikla na iznenadjenja, kad niko ne veruje u pobedu, oni pobede, a vala i obrnuto :mrgreen:
Svi na stadion!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post by laki »

Muka mi je od ove utakmice. Naravno da ne mislim tu iskljucivo na ono sto ce da se dogadja na terenu. Verujem da ce i to biti mucno za gledanje. Cak ne mislim da ce nas ovi pajseri nadigrati. Rezultat necu da prognoziram, ali kazem, ne moslim da ce cergari biti bolji na terenu.

Meni, recimo, nije jasna ta kurcobolja oko dolaska na stadion. Znam da ce nas biti 20% sutra na zapadu. O tome da ce cerga napuniti istok a da ce na severu biti 500 ljudi...To ne smem ni da spominjem...

Kao sto sam vec rekao: Samo da sutrasnji dan prodje, ne mogu da verujem sta se izdesavalo za samo par godina. A u takvom smo navijackom usponu bili.
Image
Locked