26. kolo: Vojvodina - Borac 1:1

recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by recni galeb »

Najbolji trenutak utakmice kada strelac njihovog gola, a nas prvi vezara dobije crveni i u pm. da ga malo ne gledamo... :lala:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by ogi »

Onaj osecaj kada ocekujete da ce vas tim primiti gol u zadnjim minutima utakmice i ravnodusno na to gledate... :oops:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by the Gari »

I? Šta ovaj remi znači? Jesmo li i dalje "Čačak B"? Ili smo "Čačak umesto Čačka"? Ko je sada "Kralj Čačka"?
Ništa mi nije jasno...
Fudbal, ništa.
Suđenje domaćinsko.
Lalat i Piskavac debelo podbacili, od ostalih nisam ni očekivao neki spektakl.
Jedan od kurioziteta današnje utakmice je da niko živi ne zna ko su strelci golova.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Stexman »

Ajd se kladimo da cemo sledecu utakmicu igrati sa deset igraca jer Micic nece imati prava da igra.

Lalatovicu, mars kuci u avliju!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Turija »

Ogi, baš tako - nažalost.
Sva željena pojačanja trenera nas koštaju bodova, a golove doneo neželjeni igrač (Meleg).
Isto tako nikad se neće opametiti da Pankov nije centarhalf i da bez, drugog neželjenog igrača od strane trenera, ne možemo (Stepanov), kao i da je Pavkov za Ašćerića igračina.
Danas se jedino izdvojio (htenjem) Lakićević.Ostali koliko se mora.
Pomak u našoj igri se ne vidi, ni kao svetlost na kraju tunela.
Vraćajte, hitno, Zličića na teren.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by lazarr »

Zadnje vreme je došlo.....
Da "fudbaler" Mićić igra u Vojvodini pre Maksimovića.... :frown:
Jedini koji mogu da dobiju prelaznu ocenu danas su Mogli i Meleg.
Mićić, Jovančić, Pankov pa i Nastić nisu ni za spomenuti.
E moja Vošo.....

Najgore od svega je što sad videh gol koji smo primili. Nesretni Mićić je dao autogol....
Pa taj dečko stvarno nema pojma.
Last edited by lazarr on Fri Mar 11, 2016 7:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by PelezinhoFkv »

Malo pre sam na utakmici odvojio 10-15 mina i posmatrao Mićića, ali samo njega - kretanje, pokrivanje, dodavanje.. ma sve. Ne kažem da sam neki fudbalski ekspert i znalac ali me je neverovatno potsetio na "čuvenu" priču o fudbaleru Ali Dia.

http://www.sportske.net/vest/vremenska- ... 77827.html

" Nepoznati Senegalac je zaigrao u Premijer ligi, iako se radilo o momku koji nije bio ni blizu profesionalca. ...
Jednog dana, bila je 1996. jesen, Gremu Sunesu, tadašnjem menadžer Sautemptona zazvonio je telefon. Sa druge strane je bio neko ko se predstavio kao Žorž Vea. Nije ponudio svoje usluge, odnosno da pređe iz Milana u Englesku, već je savetovao Sunesa da dovede Ali Diu, njegovog rođaka, koji je igrao za mlađe kategorije PSŽ i traži klub.

Oduševljeni Sunes je priznao, čuo je za Veu, čast mu je bila što uopšte razgovara sa takvom zvezdom, pa se Ali Dia pojavio za par dana u Sautemptonu, potpisao je ugovor na mesec dana, za stan i hranu, kako bi na probi pokazao šta ume.
Treba razumeti Sunesa, imao je majstora Le Tisijea i ostale prosečne igrače, gajio engleski stil, a bio mu je potreban jedan brzi napadač sa kontinenta.

Ali, na prvom treninug čekalo ga je razočaranje, Ali Dia nije imao pojma. Delovao je kao amater što je i bio, kasnije se otkrilo da je odigrao dva meča u petoj ligi za jedan klub, ali i da je otpušten jer nije bio dovoljno dobar za konferenciju.

Pazite, ovo je Premijeršip, u to vreme ne najjača liga na svetu, ali jedan od tri najbolja evropska šampionata.

Suočen sa povredama i suspenzijama igrača pred duel sa Lidsom narednog dana, Sunes stavlja na klupu Diu koji je odradio jedan trening sa ekipom i jasno pokazao da nije dovoljno dobar. Trebalo je da Dia igra za rezerve protiv Arsenala, ali je meč otkazan zbog poplavljenog terena.

"Nikome nije bilo jasno, mnogi su mislili da se Sunes šali, ali niko nije očekivao da će Dia ući u igru. No, posle tridesetak minuta sam se povredio, izašao sam iz igre, u šoku sam video da me menja Ali Dia", smeje se Le Tisije.

"Tip je izgledao izgubljeno na terenu, nije znao gde treba da trči, sumnjam da je osim desetak reči i znao engleski. Bilo je i smešno i tužno gledati ga. Sunes je prebeleo i posle 15 minuta drugog dela, rezervu zamenio novom rezervom", seća se Le Tisije."

Evo i klip :cheers: https://www.youtube.com/watch?v=PyI-OfT7zYM
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Karlsson »

Ne zaboravi i Perića. Koliko nas je taj čovek do sada vadio pitanje je da li bi osvajali ovaj sitni sa bodovima.

Kao što Turija reče Lalatova pojačanja do sada ništa nisu pokazala, a druga pojačanja (od kojih se Lalat ogradio) su danas dala gol i asistirala

Mićić teški levat. Kako taj čovek igra ozbiljan fudbal meni nije jasno. Pas u noge najobičniji nije u stanju da da.

Trujić katastrofa. Dečko je izgubljen. Gubi lopte, ničemu ne služi.

Samo smo se bezveze smrzavali
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Neizlecivi »

Ne znam koji vrag ljudi svi napadaju samo, jedino i isključivo Micica, posto je danas igrac sa najvise dobijenih duela. Tekma je bila sasvim dobra i po meni smo odigrali dobar mec, odosno zanimljiv mec, zbog čega sam pre svega isao na tekmu. Ne znam kako niko ne kaze rec za Pankova, posto je danas i on imao dosta grešaka u predatim loptama, pa im dao tri lepe kontre.
Ja sam tekmom, a posebno zalaganjem zadovoljan, ali smo u takvom psihološkom kanalu, da se samo cekao taj gol u 90...
Dobra partija Lakicevica i Malbasica!
Opet Lalatoviceva greska da toliko defanzivno postavi sve nakon gola, da ga jebem to od svega me najvise nervira.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by fare »

Ima li kraja ovom remijima ? Pa ja ne pamtim kad smo zadnji put nekog dobili sve je počelo sa Novim Pazarom pa onda kreće serija Spartak,Metalac,Javor gde smo nakon penala ispali iz kupa ,Rad i sada Borac a sve kontam nešto na karaburmi ponovo x pa onda onda dolazi Zvezdana i kraj serije, pošto ako budu ovako igrali samo katastrofu možemo doživeti ništa drugo. E moj Ćomi našli su ti zamenu svaka čast dao čovek i gol ali u pogrešnu mrežu a možda i nije ??? i još na kraju šlag na tortu crveni karton makar ga nećemo gledati 2 utakmice minimum :evil:
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Baltazar »

Mičić je posle Perića bio naš najbolji igrač. Koliko čovek nema sreće to nije normalno.
Vojvodina, jedna jedina!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by recni galeb »

zato mu i dajemo punu podrsku, da bude jos bolji! :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Rabba »

Tužno je što Mićić danas i nije bio toliko tužan... Mene je fascinirala partija Paločevića, recimo... One sve silne utakmice što je odigrao za OFK, jel može to neko da potvrdi?

Danas su mi od ostalih bolji bili Lakićević, Malbašić, Meleg i Rosić. Solidni su bili i Nastić i Perić pa i Sekulić, ono kratko što je odigrao. Video se napredak u igri pogotovo Jovančića ali i Mićića, ali da se ne lažemo, daleko su oni od 11... Ono što me fascinira više od toga što igraju, je da igraju zajedno u 11. Spori su do zla boga i jedan i drugi, i dok se kod Jovančića i naziru neki sitni sitni tehnički kvaliteti, Mićić je od tehnike operisan, totalno...

Ašćerić je imao najveće šanse za nas, osim toga loš, Pankov užasan, Trujić skandalozan, Paločevića želim da zaboravim. Babić potpuno nevidljiv.

EDIT: Još dve-tri stvari zaboravih. Sudija užasno loš, uz par odluka koje su direktno išle nama u korist. Ja ne želim takve bodove. Tralalatovića je Piskavac taktički ubio danas. I poslednje, nazire se loša hemija u ekipi. Par puta su nam se igrači međusobno svađali na terenu. Paločević - Nastić i bio je još jedan incident ali ne mogu da se setim ko su bili učesnici. U da, Perić - Babić, mislim...
Last edited by Rabba on Fri Mar 11, 2016 8:20 pm, edited 3 times in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Vasa »

Jos jedna razacoravajuca igra i na kraju realan rezulata,uz dve ocajne ekipe bez ozbiljne igre i taktike uz katastrofalno sudjenje!
Dali smo gol uz mnogo srece bas kao i oni,tek po 2-3 iole dobra suta ,gotovo bez dobre akcije!
Ako gledamo odbranu oni su danas u tom delu bili odlicni primljeni gol je nesrecno i nespretno i bez njihove greske!
Zadnji vezni Jovancic ocajan,Micic na momente sjajan a onda katastrofalan, uz nesrecan i nespretan autogol i crveni koji je za svaku osudu pa ako ne dobije postenu kaznu klub mora zestoka da ga udari po dzepu.Palocevicu hvala i nemoj vise pokusaj negde dalje.
Trujic njegova najlosija igra, ocajna.Malbasic opet dobar i konkretan pogotovu ulaskom Melega koji je bio odlican uz malu minutazu,Asceric meni ne izgleda lose,nije klasa ali borben i pokretljiv nekoliko dobrih otvaranja a da nije imao igraca (tek ulaskom Melega)da mu uputi tacnu i pravovremenu loptu.Babic malo igrao a licno od njega ocekujem sta uradi uradi.Lalatovic sada sam ubedjen da je potpuno izgubio konce i lutanje sa starterima,izmenama i narocito sa ocajnom taktikom,sta je razlog samo naslucujem,
a bojim se da je posledica ovih ocajnih igara ozbiljnija nego sto se vidi i sto citamo u medijima ,a to se itekako odrazi na igrace i trenere jer su deo kluba i sve vide!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Red Marquis »

recni galeb wrote:zato mu i dajemo punu podrsku, da bude jos bolji! :)
Jedino što mu ja danas zameram je što je prekasno dobio crveni.

Cigan i dalje sili svoju ekipu, i moram da priznam da mi je milo što mu se to ne isplaćuje. Od svih njegovih pojačanja, Malbašić bi mi sedeo na klupi, a ostali ni toliko. Da nema Paločevića, rekao bih da je Trujić najveća prevara ovog tima. A par Rosić-Pankov pod hitno raspariti, jer prevelika promaja duva nazad.
Io odio Belgrado
Locked