26. kolo: Vojvodina - Borac 1:1

User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Sasa1969 »

Ispade da se forumasi bolje razumeju u prelazni rok od Lalatovica ?
Evo Meleg i Malbasic jedino nesto imaju fudbalsko u sebi a ovi Lalatovi panjevi Micic,Jovancic,Trujic,Asceric daleko im lepa kuca da im sto pre vidim ledja....hocemo Stamenica,Zlicica,Karanova,Desancica pa zasto i ne Merija ?
Pusti nek i oni naprave jedan X mozda ih usere.
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Voja »

fare wrote:Ima li kraja ovom remijima ?
Sto? Meni ovo do jaja,daj bar po necemu da zasluzujemo da se o nama prica.I dok smo redjali poraze u finalima kupa bilo extra,sad kad smo ga osvojili vise nema tog mita i legende. Daj Boze da izguramo do kraja prvenstva sve neresene sa primljenim golovima u zadnjim minutama,jer bi definitivno osvojili vise bodova nego sto nasa igra vredi. A i taj zadnji korner,njihov gosa dosao kod nas u kazneni,mi imamo golmana (sme rukama),Rosica,Lakicevica,Micica,Ascerica... sve visoki igraci i umesto da presecemo,sevne kontra na prazan gol... ustvari,mozda je i bolje ovako,manja sramota.Da smo se izborili za kontru na prazan gol,mislim da bi se vise osramotili. Nego... cini mi se kao sto Nikolic nije voleo tamnopute igrace,tako Lalat ne voli vodece na listi po izboru navijaca,pa imam jedan predlog,ajd izglasamo Micica,Jovancica,Trujica da vode na tabeli,sa istim brojem bodova :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E moja Voso.. postali smo razonoda i komedija u svakom smislu... Sreca samo sto Piskavac isao na bod protiv nas :cheers:
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by CRD FCV »

Утакмица просечна прволигашка, чемер и јад уз пар момената изнад просека. По мени Мићић је пружио добру игру првих 75 минута, после тога пад. Перић стандардно добар, показао је и доказао да је без разлога био на клупи у првом делу сезоне. Одбрана нам је тренутно можда највећи проблем који имамо, доста несигурних ситуација. Палочевић доста доста лош, тешко да је он замена за Иванића. Ашћерић игра солидно, види се да је нападач и то доста значи и у самој игри нашег тима. Мелег би требао да буде стартер ако има снаге за то.

Шта је са Максимовићем?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Voja »

CRD FCV wrote:Шта је са Максимовићем?
Koliko god Turiji npr.zvucalo cudno,ali mislim da su Novica i Danilo bili srce ove ekipe. Lalat ga je iscupao i ugradio nam vestacko... priznajem jake su pumpadzije,ali...

inace,ja Pericem danas prvi put nisam bas zadovoljan,mislim da je imao dosta izleta u prazno,i da nas je samo sreca spasila
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Sasa1969 »

Izuzetno korektna izjava Piskavca posle utakmice.Prijatno me iznenadio.
https://youtu.be/vhRQRa9UFCE
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Turija »

Mora se hitno raspariti Rosić i Pankov (ustvari Pankovu tražiti novo mesto, ali sa klupe za rezervne igrače).Ne znam kakva je situacija sa Stepijem, ali mislim da ako nije baš takva povreda u pitanju da ne može igrati, onda Miletića u par sa Rosićem).
Drugo, vratiti u prvi tim Maksimovića (sa Sekulićem kao zamenom na klupi).Mićić sada neće moći igrati, verovatno 2 meča, pa upariti Maksu sa Jovančićem (mislim da Jovančić ima potencijala, a koliko ne bih smeo prognozirati).Takođe, mislim da je Mićić tragičar, iako nije nešto posebno, u JSL može da prođe.
Paločevića u Proleter, a Zličića u ekipu sa Melegom u našem novom veznom redu.Taj vezni par ima perspektivu, a sigurno je jači od svih viđenih do sada.
Ašćerića na klupu, loše se kreće i nije dominantan (sa takvom visinom) u skoku.Previše krut i spor.Pavkov je u svemu tome jači igrač, a ima i sličnu visinu, kao Ašćerić.Za Merija ne smem ništa reći, osim, možda će ga ,,ukenjati" da da 2 gola kao i Ašćerić.
E sad dolazimo, zbog Melega i Zličića u vezi, da moramo osnažiti našu defanzivu sa bočnim igračima.Da li ih imamo? Teško, pošto je Malbašić fizički nespreman, a o Trujiću ne bih govorio, jer je veliko razočarenje za mene.U Turskoj još ,,bože pomozi", a sada sve gori i gori - neupotrebljiv.Babić isto ,,kilav i bezbojan".
Ništa lepše za sada ne mogu reći ni o Sttameniću, koji ne da stagnira, već nazaduje.Možda ima nekog u našem podmlatku ili Proleteru?Kako tamo igra Grgić, da li zna neko? Kakvi su Desančić i Karanov?
Definitivno, mora se ,,okrenuti list".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Rabba »

Turija wrote:Za Merija ne smem ništa reći, osim, možda će ga ,,ukenjati" da da 2 gola kao i Ašćerić.
Gol koji je "postigao" Radu je pripisan njegovom pravom strelcu, igraču sa brojem 88 u dresu Rada. Ašćerić je za sada kod nas postigao jedan gol u kupu, u situaciji jedan na jedan sa golmanom, sam samcat, bez pritiska, i opet mu je trebao popravni. U ovom trenutku, njegov učinak u karijeri u superligi je jednak onom Jovana Stojanovića u dresu Vojvodine u ligi. Dobro, nije još, ali za dve utakmice će biti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Djisa »

Baltazar wrote:Mičić je posle Perića bio naš najbolji igrač. Koliko čovek nema sreće to nije normalno.
E nas sad I zvanicno treba ugasiti.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Turija »

Da, još nešto.
Kako nam isparavaju novci sa računa Kluba, na kraju će hteti igrati samo naša deca, jer ovi drugi će dići sidro.Onda bolje da ih uigramo na vreme.
Last edited by Turija on Fri Mar 11, 2016 9:59 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by gospodinFKV »

Iako je u prvi mah izgledalo da je izjednačujući gol za Borac postigao tamnoputi Bangura, detaljnijim pregledom TV snimka vidi se da je autogol postigao vezista Vojvodine Mićić.

- On ima neki svoj kvalitet, ali teško je igrati kad te publika ne prihvati. Njega publika nije prihvatila od prvog prolećnog kola i one greške koju je napravio. Zvižde mu, kritikuju ga, teraju ga napolje, i onda se to baš tako to i vrati da on dobije crveni karton i postigne autogol. Mislim da svakom, bar kad je na terenu, treba dati podršku, jer svi se mi borimo za Vojvodinu i za to da Vojvodina napravi dobre rezultate, a ne neki pojedinac – rekao je Lalatović.
Pa dju**e jedno licemerno! Doveo si panjeve od igraca, guras ih u tim kao da ti zivot zavisi od toga, i onda jos imas obraza da prozivas navijace sto su nezadovoljni partijama jednog od najgorih veznih igraca u novijoj istoriji Vojvodine!

Mars bre iz kluba, cigansturo ona neotesana!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Turija »

Ne treba sad iskaljivati bes na igračima, oni igraju koliko mogu.
Veći je problem tvrdoglavost ove nesposobne uprave, pa i trenera, koji nije uspeo da iskristališe sastav i ekipu na pripremama.Problem je što tek sada, kroz takmičenje, traži igru i sastav, a najveća pukotina mu je na mestu na kojem je sam igrao (štoperski par).Ja ga najviše krivim zbog toga i povlačenje na svoju polovinu kod vođstva naše ekipe, a zna kako smo šuplji nazad.Verujem (još uvek) da se iskreno nervira, ali od tog leba nema, već samo jači i kvalitetniji rad na trenengu.Ko može i hoće, neka ostane - ko ne može: na tribine.
Drugo, odgovoran je, sa Stručnim štabom, što je ekipa fizički nespremna (time i psihološki), a drži u sastavu igrače sa snagom za samo jedno poluvreme.
Kreatora igre nema i ne traži ga ili ga nameće igračima koji to ne mogu biti (Paločević i Jovančić).
Igra bez c-fora ili proglašava Ašćerića za takvog, kao spasioca.
Na kraju, ne vidi se strategija na terenu, a posebno u upravi, što je glavni problem, jer bez novaca, danas nema fudbala, osim ako te ne podržava država i javna preduzeća (kao blizance, a i oni su nikakvi, pošto nigde nema stručnog rada i stručne selekcije, već ,,ja tebi, ti meni").
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Marcello »

Meni je, zaista fascinantno, što se pojedini viđeniji članovi foruma (čije mišljenje duboko poštujem i postove čitam pažljivo) i dalje ne predaju. Trude se, ljudi, da analiziraju igrača, iz "petnih žila" pronalaze promil talenta i kvaliteta. Stvar navike, valjda, ili poslednji tračci umiruće nade.
Deco, hajde da se ne lažemo - u ovoj ekipi FKV nema više od 2-3 igrača koji su, tek, prosek proseka. Ostalo je mulj, talog, dno... Menađerski rekreativci, koji ni ne liče na fudbalere, a to, de facto, i nisu. Deco, Vojvodinu pratim četvrt veka i nikad se nisam stideo svog kluba, uvek sam bio rad da se posvađam sa bilo kim, pristrasno braneći naše. Danas? Ne. Danas me je sramota. Što i dalje dolazim na utakmice kluba, čija bi svečana loža trebalo, kompletno, da guli dugogodišnje robije zbog ovog ili onog.

Katarza je ono što nama treba. Gasite nas, ako Boga znate. Bar da se sećamo jedne Vojvodine, kojom smo se ponosili.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Turija »

Marcello, ja potpuno delim tvoje mišljenje, ali šta ćeš, kad drugog kluba nemamo.
Onomad smo videli na TV šta je fudbal (Čelzi-PSŽ), kako lopta ide, kako se prima, kako se postavlja na terenu, kako se šutira, centrira, kako se trči...ali nismo u Londonu i Parizu, već u podavno (o)tužnom Novom Sadu.
Moramo se boriti za naše sutra, sve dok ima i promilske šanse, jer niko nam ga neće pokloniti.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Voja »

Marcello wrote:Meni je, zaista fascinantno, što se pojedini viđeniji članovi foruma (čije mišljenje duboko poštujem i postove čitam pažljivo) i dalje ne predaju.
To je ono kada te vodi ljubav,kada ti daje snagu i kada sve ladje potonu. Ljubav prema klubu je nazalost nesto sto cemo sresti samo ovde na forumu i to samo kod jos par forumasa. Meni samo ostaje da zamisljam i mastam kako bi klub izgledao kada bi ga vodili takvi... postovanje i respekt za par poslednjih necu reci mohikanaca,vec romantika :thankyou:
Image
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by ultra komsa »

Od danas svih igraca vrede: Peric, odbrana samo Rosic, sredina Meleg i Malbasic spic niko. Dakle sa klupe Maksimovic. Ovo sto se dogadja je ziva sramota. Poluigraci, kiksare, divimo se kad centriraju, dotaklo je dno. Lalatovicu a da malo odjebes vise??? Seljacina bio i ostao. Aplaudiranje igracima za staaaa? ALO pa jel vi mene zajebavate? Sta je bre ovo? :evil:
Locked