23.kolo: Vojvodina - Spartak 1:1

User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Stexman »

Strasno. Cekam samo par likova da se jave da nam objasne kako je ovo sve super izgledalo al smo mi glupi pa ne vidimo.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by limanfkv »

Delovalo je na momente da bolje igramo kad protivnik ima devet igraca.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Karlsson »

Ništa pozitivno, ama baš ništa!

Bolje da nismo ni imali dva igrača više, jer se sad jasno videli koliko smo zapravo nemoćni.

U odbrani konfuzni, kao da su se juče sastavili.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Turija »

Skolski primer kako trener domace ekipe i sudija mogu da upropaste utakmicu.
Mi 11 na 9 igraca igramo / jos kao domacin/ kao da smo gosti u suprotnoj proporciji igraca i kruzimo na 20 do 30m, po sredini, kao kisa oko Kragujevca, a u 16m nikad vise od 2 igraca Vojvodine.
E Lalate, Lalate, Cernjisov odrzao javni cas fudbala u Novom Sadu.
Last edited by Turija on Sat Feb 20, 2016 6:08 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Lilika Maksimovic je za ove Mesi licno.

Ovo je najgora ekipa koju smo imali u poslednjih deset godina. Cak je i ona Jasarova ekipa je Barsa za ovu. Koga vi zaje*avate bre?!! Dovodite isluzena superligaska drva. Covek primi loptu odbije mu se do spensa, a doveden kao ''iskusan igrac da gradi igru''...

Poslednjeplasirana ekipa na tabeli vama izdrzi 25 minuta s dva igraca manje.
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by lazarr »

Mićić u mojoj ekipi na veteranima nema mesta. Na 100m ne trči ispod 15 sek garantujem. Jovančić po meni isto jako slab. Zadnja linija odbrane neverovatno nesigurna. Kad bolje razmislim, ne znam ni koga bih pohvalio.....
Jedino Malbašić ima neki fudbalski potez....
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Neizlecivi »

Mislim da ste svi previse napali Micica. Mislim da od njega mozemo dobiti dosta toga, a da je pogrešio jeste... Ono sto mene cudi je velika nesigurnost u pasovima kod stopera. Babic nesto slabiji nego sto ume, dok sam odusevljen bio igrom Melega! Ako nastavi tako, dobicemo mnogo. Krivo mi je sto smo prvi deo igrali praktično sa 3 defanzivna vezna.

Elem, kako se nisam mnogo nadao, obećao sebi da se neću mnogo nervirati, nisam ni mnogo razočaran...
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Sasa1969 »

Au al smo losi lebac ti hebem !
Doveli smo 5 balvana kao pojacanja Micic,Miletic,Jovancic,Trujic,Malbasic sve panjevi,
Jedino malo Meleg deluje kao da zna nesto.
Sad je ocigledno da ovde nisu cista posla
Jedino je Nastic sutnuo u okvir gola ovo sve ostalo kao kisa oko Kragujevca.
Da ne zaboravim Ozegovicevu bravuru kad je promasio loptu na 3 metra od gola ili onaj Babicev centarsut-sut iskosa sa desne strane kad je dobio loptu od Melega.
Ovo plac majke bozije....
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Salvador »

Novajlije (jasno da ne mogu reci pojacanja) su totalna katastrofa, po meni je jedino Meleg bio dobar, ostali su uzas - Trujic, Jovancic, Micic, Malbasic - ko je njih prevario da znaju da igraju...
Vratiti Zlicica sto pre i kombinovati sa Melegom, a ove rupe u Proleter.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Neizlecivi wrote:Mislim da ste svi previse napali Micica.
Ja ne napadam Micica, napadam one koji su ga doveli. Covek ima svoje mogucnosti, a kada pogledas koga je trebao da zameni, slozicemo se da su one daleko ispod bilo kakvih ocekivanja.

Sto se njegove greske tice, tu se vidi da je covek klasican onaj superligaski mediokritet - previsoko misljenje o sopstvenoj snazi, prijem lopte sa radijusom odbitka od 4 metra, a isti radijus ima i pas ka igracu. Nije on kriv, svako moze koliko moze jbg...

Ono sta je meni najsmesnije u celoj prici je to sto je pojacanje koje Lalatovic nije zeleo odigralo odlicno, za razliku od ova dva njegova debla iz Borca, sto ih je strpao u vezni red. Siroma' Maksimovic pored njih...
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by slaninar telep »

Skoro pola sata sa 2 igrača više i ne moći dati gol poslednjoj ekipi u prvenstvu, na domaćem terenu...

Nema gore. Nije opravdanje ni poništen regularan gol. Nadam se da će se stvari popraviti i da ćemo gledati Evropu na leto... Bitno da ostanemo među 8, a da formu natempiramo za taj deo nakon prepolovljavanja bodova.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Sasa1969 »

I posle dodje neko i prospe pricu Meri nema kvalitet za Vojvodinu..... pa nemojte me zajebavati.
Od ovih se lopta odbija kao od martinele.Ako nije bolji nije sigurno ni losiji.Ako nista drugo jaci je od svih fizicki duplo....
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by the Gari »

Vi ovde komentarišete utakmicu, pominjete gomilu nekih imena, ja čitam, a pojma nemam ko su ti ljudi. Jedino znam ko je Mićić, a i njega znam iz osnovne škole... Pamtim svakakve Vojvodine, svakakve krševe, mnogo gore od ovih sada, ali ne pamtim nijednu ekipu manje prepoznatljivu od ove.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Box »

Micic ... Hahahhaha ... Ni jedan ( slovima NULA) duel nije danas dobio
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post by Marko93 »

kako je tekla utakmica,imao sam osecaj da oni nas kao pustaju,a mi kao za inat necemo :rage:
Last edited by Marko93 on Sat Feb 20, 2016 7:00 pm, edited 1 time in total.
Locked