14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Daljac »

Pošto za prvoplasirani tim prvenstva ne važe pravila kao za nas ostale, mi danas nismo odigrali prvenstveni meč 13. kola, verovatno jer su bradata žena, gutač vatre i mečka što igra kazačok i vozi bicikl već od ranije bukirani za 21. oktobar, kada ćemo i mi biti deo opštenarodnog veselja upriličenog na topčiderskom krateru.

Do tada, sa klubom niškog pododbora vladajuće partije u subotu ćemo se sastati u terminu kada počinje i prvi novosadski festival zanatskog piva, u tri sata popodne.

Naš gost na prvenstvenoj tabeli nam diše za vrat, sa 19 sakupljenih bodova, koje je sakupio jer je u dosadašnjem toku takmičenja zabeležio 4 pobede, čak sedam nerešenih rezultata i samo dva poraza, uz devet datih i 6 primljenih golova.

Odoleo je i crvenoj i crnoj pošati, oba puta kao gost, a bodove je doneo i sa Banovog Brda, pobedivši Čuku sa 0:1. Poražen je na gostovanjima u Čačku u prvom kolu, i Pazaru u 12.

Sa našim timom, sve je moguće. Obzirom da smo kao prioritet ove sezone već proglasili omiljeno nam najmasovnije klupsko takmičenje, jasno je da nam nije prioritet da već sad na tabeli izborimo jedno od prva tri mesta, pa u skladu sa time, a i narednim kolom u kome idemo na poklonjenje proskribovanim šampionima, moguće je apsolutno sve.

Najrealniji je X, ali ovde realno vrlo retko bude i tačno, pa zbog toga, kad udari u subotu pljusak, nas 500 na stadionu, plus 20 Nišlija i korpus žandarmerije prisutvovaćemo još jednoj uvertiri za veliku predstavu koja nas čeka na Rajku, ako volja Svevišnjeg, izbori u zvezdi, kurs kuvajstskog dinara ili položaj Saturna još jednom ne pomere planirano dešavanje ad infinitum unapred...
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Vasa »

Pobeda!
Pa ce opet strucnjak da se hvali kako smo igrali korektno,a nicim nije doprineo.
Pobeda,ko razume shvatice!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Rabba »

Da cigani ne moraju da osvoje titulu i da im se svi sklone, njihov ispod prosečan tim bi sada bio ispod Čačka, garantujem... I ova naša liga bi imala smisla, pošto za sada izgleda interesantnije(ne računajući prvo mesto) od svih dosadašnjih od raspada SFRJ.

Protiv Niša maksimalno X.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Лампард »

Iz prekida su opasne Nislije,sve u svemu,posle fudbala pravac velika sala Spens-a :cheers:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Firmin mali »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=7E14KvOwLGg[/video]

Evo male najave.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Лампард »

Da li je ikako moguce doci do ovih lavova sa novim grbom u png formatu?

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by kafe bagdad »

Ukoliko bude kiše očekujem trocifrenu posetu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Rabba »

kafe bagdad wrote:Ukoliko bude kiše očekujem trocifrenu posetu.
Protiv OFKe kad je bio lep dan je bila trocifrena poseta(bez obzira sta novine kazu, nije bilo vise od 600-700 ljudi).

Ja se jos uvek nadam da ce drugar da pomeri svadbu, ili da ce naprasno da bude otkazana utakmica za nedelju... Cist mazohizam... Boles'...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by trelos gia fcv »

kafe bagdad wrote:Ukoliko bude kiše očekujem trocifrenu posetu.
U gradu koji poseduje odprilike 10.000 slaninara (okorelih slaninara) poseta od nas 200 po kisnom vremenu na stadionu gde trenutno po svemu igra LAKRDIJA (po svim postojecim strukturama) dodje kao PUN STADION KOME OVI SIROTI IGRACI TREBA DA BUDU ZAHVALNI DO NEBA!
DO N-E-B-A!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
slaninari kac
Posts: 28
Joined: Mon Jan 28, 2013 11:28 am
Location: 中华人民共和国

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by slaninari kac »

Moze li neki link za utakmicu, ovde ili na pm? Hvala.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Turija »

trelos gia fcv wrote:
kafe bagdad wrote:Ukoliko bude kiše očekujem trocifrenu posetu.
U gradu koji poseduje odprilike 10.000 slaninara (okorelih slaninara) poseta od nas 200 po kisnom vremenu na stadionu gde trenutno po svemu igra LAKRDIJA (po svim postojecim strukturama) dodje kao PUN STADION KOME OVI SIROTI IGRACI TREBA DA BUDU ZAHVALNI DO NEBA!
DO N-E-B-A!
Slažem se.
Ja sam pre mesec-dva prognozirao 500 ljudi na tribinama, ako se nastavi sa ovakvim radom - a nastavilo se.
Danas prognoziram da ćemo, u jesenjim i zimskim uslovima, imati tih 200.Međutim, ne zaboravite na one ispred TV ekrana.Zato je jako dobro što RTV prenosi naše mečeve, inače bi totalno ugasili.RTV drži navijače Voše na ,,infuziji".
Navijači Vojvodine nisu masa bez mozga i ne može im se prodavati rog za sveću.Oni i dalje vole Vojvodinu, ali ne ovakvu.Ovakva im se gadi i pored ogromne ljubavi prema Klubu.Jednostavno, razum im ne dozvoljava da to, što se godinama radi, podržavaju prisustvom.
Djumi je, još 2005, rekao da su navijači Vojvodine avangarda srpskog fudbala ( što je i sam bio pojavljujući se, kao aktuelni trener Vojvodine, na navijačkom forumu) i to je razlog zašto navijača Vojvodine nema na utakmicama.Oni ne mogu da podrže lažne vrednosti, lažna obećanja, lažne rezultate, lažne prikaze ukupnog stanja u Klubu u poslednjih 25 godina.Čak se i Sever pocepao po tim pitanjima, mada meni lično je Mali Jug ono što je priraslo srcu i što je izvorna navijačka tribina FK Vojvodine.Čim smo počeli kopirati blizančku tribinu, izgubili smo identitet i šmek.Međutim, najmanje su naši igrači krivi za to, tako da igračima i dalje ostaje podrška navijača ispred TV ekrana.
Podržimo danas svojim prisustvom ono što još valja u našem gradu - podržimo naše rukometaše u Ligi šampiona Evrope.
Srećno momci!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by recni galeb »

pravda za Lazicu Bakmaza, da mu se da da prenosi i rukomet, mozes misliti sto se u isti razume kao i u fudbal... umalo...

dok je njega mene nema ispred TV-a! ja nisam avangarda, neka me lazu uzivo...
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Salvador »

Igramo kao na treningu, uopste ne vidim zelju za pobedom kod nasih igraca..
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by uporan »

Kordic bas lepo ispratio let lopte kod slobodnjaka.
UH!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by kafe bagdad »

U novembru cifra pada na 500 istinskih mazohista :mrgreen:
Locked