Kup Srbije 2015/2016

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Neizlecivi »

Sad me živo zanima od koga Lalat ocekuje gol? Miletić na beku? Moze li defanzivnije da sw postavi sve?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Radoye »

E i ja bas nadjem kad cu da se ukljucim, 5 minuta pre nego sto popijemo gol... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Liman 1 »

Javor zasluženo vodi, deluju kao ekipa koja zna šta hoće na terenu sa par nadprosečnih igrača za našu ligu (Gafurov, Eliomar). Mi delujemo kao da smo trećeligaš, jedini igrač na terenu koji liči na fudbalera je Novica, krila kao da nemamo a špica zapravo nemamo.
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by naseljekolumbija »

ne gledam vise,do kraja moze da bude samo 2-0. nije mi se gledalo od pocetka kad sam video to :shit: od sudije
edit: Potpuno se slazem sa Liman1
Last edited by naseljekolumbija on Wed Mar 02, 2016 5:37 pm, edited 1 time in total.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Vasa »

Zastracujuce lose,Lalatovic cini mi se pomalo izgubio kompas.
Jasno mi je da je hteo da dobije na visini sa Mileticem,ali zasto bez spica!?
Vukcevic i Babic bi sami trebalo da traze izmenu,Jovancic preterano povucen....i nista mi nije jasno i mislim da su sansa minimalne da damo gol a ne da prodjemo sa duplo boljom igreom a ne sa ovim haosom,pod hitno izmene....
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by severozapad »

Sta smo mi docekali da gledamo. Sanse nase u ovoj polusezoni se ne secam, ako neko moze da me podseti, osim onog sto je Ozeg promasio sa 2m.
Skoro da je najpoznatije lice covek u crnom i to po vrlo losem ga se secamo.
Ovaj klub je izgubio identitet i to je najveca greska ove uprave. Igraci na terenu ne osecaju ni najmanju pripadnost ovom klubu i to se jako oseti.
Nekad dok gledam ove druge klubove po istoriji mnogo manje od nas mi deluje da su ozbiljniji i to je za mene licno veliko razocarenje.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Karlsson »

I opet čovek gura samo svoje, pa makar i na poziciji sa kojom veze nemaju.

Od početka polusezone dali jedan gol i to iz penala.

Vukčević još jednom pokazuje koliko je operisan od fudbala, ali očigledno Lalat smatra da nemamo boljeg.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Qr0nJa »

Igranje Vukcevica vredja moju inteligenciju.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by N13 »

Nije lako igrati u Ivanjici sa dva igrača manje...
Vukčević i Jovančić nisu za ovaj sport na profesionalnom nivou.
Ali ne krivim njih toliko, koliko one koji ih guraju na teren. Malbašić i Meleg bi morali igrati pre njih dvojice!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Radoye »

Vasa wrote:Zastracujuce lose,Lalatovic cini mi se pomalo izgubio kompas.
Lalatovic je prevara. Goli prosek JSL trenera, nista bolji (a ni gori) od barem jos 20 drugih koji se vrte u krug po domacoj fudbalskoj kaljuzi. Pri tome, on je jos i stetocina jer dovlaci sa sobom svoje igrace sumnjivog kvaliteta da preko njihovih plata vuce finansijsku korist za sebe.

Opet, u situaciji kakva jeste, bukvalno je svejedno ko je trener jer ako Lalat ode zamenice ga neko isti takav ili jos gori, a tim ce i dalje da sastavljaju menadzeri...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by мализека »

Ћирибу-ћириба... :frown:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Neizlecivi »

Mislim da je ovo najgore poluvreme koje sam gledao ikada. Ne mislim na Vojvodinu, nego na fudbal uopste. Čoveče boziji, sta je ovo. Cemu sluzi Vukčević? Babic takodje u kanalu. Trujic očigledno van svoje pozicije. Miletić na beku, sta mu zameriti kad je stoper. Lalate idi u tri ocina.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Stefke »

Сад ћу да пребацим на Белу Лађу, и то ону без Ланета Гутовића, и уживаћу дупло више него гледајући ово што покушава да буде фудбал. Савршено је јасно да ми ако доведемо Месија, он не би нашао своје место у стартној постави. Не постоји тај човек или тај аргумент који ме може убедити у супротно. Ми смо се претворили у одскочну даску за суперлигашке балване. Служимо разним менаџерима да разигравају своје левате од играча.
Сва срећа па имамо иоле поштеног голмана који нас у последње време спашава још већих бламажа. Наша игра се тренутно своди на сумануто испуцавање лопте и надања да ће је неки Трујић или Бабић дохватити и урадити нешто са тим. Овај Вукчевић ми је тотална загонетка. Ко је тај човек и зашто је оволико неспособан? Мислио сам да је немогуће да се појави нешто горе од оног Стојановића, али изгледа да је код нас све могуће. Не умемо да се додајемо ко људи, а не да играмо. Није нам крив ни терен, ни лоше време, ни терзић, ни вучић, ни марсовци. Немамо муда, немамо квалитет, и имамо лошу управу. Јасно ко дан.
Верујем да до краја првенства нећемо дати више од 5 голова, разлози су очигледни. Коначно смо, са сигурношћу, спремни да обарамо негативне рекорде.
До краја утакмице очекујем да нас Јавор понизи, а да ми извршимо максимум 2 измене, и то наравно бесмислене.
Ја јесам лаик и нисам тренер, али опет питам. Да ли боли да се убаце Павков, Мери, Стаменић, Динга, Зличић, макар на 20 минута? Где је Степанов? Да ли је Пекарић завршио своју каријеру?
Не разумем овог Лалата уопште. Зашто човече вучеш те балване за собом? Ништа ти њима не дугујеш, па да морају да играју целе утакмице, аман. Јеботе, ако су професионалци разумеће кад им кажеш да су за клупу, а не за први тим. Уосталом, ти си стручњак, што би значило да имаш већу способност од нас за процену квалитета, а ово што се дешава је на нивоу имбецила.
Ове године нећемо играти Европу, нећемо играти финале купа. Кидаћемо живце све до неке нове Дорије..... или другог полувремена у Ивањици :mrgreen:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Voja »

I dalje smo komedija od tima. Nama je jedino resenje da sklopimo dil sa FSS i da treneri za profi licencu polazu na timu Vose.Vode nas jedno kolo i ako pobede,dobijaju licencu.Ovo je smesno. Evo ga Asceric :mrgreen: 1:1
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Karlsson »

hahaha
Locked