Kup Srbije 2015/2016

Locked
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija 1:0

Post by srkins »

Javor- Vojvodina 1/4 finale
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija 1:0

Post by madda fakka »

http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=9362" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kup Srbije 1/4 finala: Javor-Vojvodina 2. mart 2016.

Post by Marcello »

Grozan žreb!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finala: Javor-Vojvodina 2. mart 2016.

Post by Toto Riina »

Meni je ok, ako zelimo kup idemo dalje!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Rabba »

Ima prenos na arena sport 1 i kupa u sredu i Rada u nedelju u 1... Šta im je...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Red Marquis »

Rabba wrote:Ima prenos na arena sport 1 i kupa u sredu i Rada u nedelju u 1... Šta im je...
Elokventnost našeg trenera je magnet za gledaoce...
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Milan »

:D :D :D
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote:
Rabba wrote:Ima prenos na arena sport 1 i kupa u sredu i Rada u nedelju u 1... Šta im je...
Elokventnost našeg trenera je magnet za gledaoce...
Lale, imam ja par markera koji ne rade, samo mi skupljaju prasinu na stolu. Mislim, cisto da imas za municiju...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by limanfkv »

Image

U sredu od 16h FKV gostuje u Ivanjici u okviru 1/4 finala kupa koji više ni sponzora nema. Ove sezone sastajali smo se dva puta i oba puta smo izlazili kao pobednici, pa neka tako bude i u sredu. U Novom Sadu smo, preko Stanisavljevića i Ožegovića, spakovali dva za poneti, dok smo u Ivanjici u jednoj izjednačenoj utakmici slavili pogotkom Siniše Babića. Valja napomenuti i to da je, ničim izazvana TV Arena, šokirala sve Slaninare diljem sveta sa čak dva vezana prenosa Ponosa Nizije. Kako ovog u kupu, tako i onog u nedelju na Banjici. Tako da svi kmetovi, robovi i ostali zaposleni, koji ne budu mogli hoditi put Ivanjice, mogu podići promet lokalne kafane i uživati u čarima srpskog fudbala. Ako ih puste ranije.

Ivanjičani se nadaju "trećoj sreći" i prvom golu ovog proleća protiv Vošine dece. Šalim se, ne igra Proleter SB. Protiv Vojvodine. Tokom pauze, tradicionalno srpski da ne kvare prosek lige, i Javor je menjao trenera. Na mesto šefa stručnog štaba postavljen je Mladen Dodić, bivši-sadašnji-verovatno i budući trener giganta iz Moravičkog okruga. Milović, Dražić, Crnomarković...Gurban Gurbanov, možda i Adjuru ako se vratio iz rodne grude ("J.Kizito sindrom") neki su od potencijalnih aduta novosadskih apoteka. Nakon dve blede partije na startu prvenstva, svaki Slaninar očekuje da u sredu od 16h na terenu vidi 11 Boraca! Ono što može da raduje, pored činjenice da smo ih dva puta već klepili u šampionatu, jeste i to da smo postigli gol više u prolećnom delu šampionata.

Preporučujem miks bensedina i mančesterke.Bar do 90., posle je lako, uće valjda Žakula.

Igraj Vošo!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Neizlecivi »

Neki bi rekli da su dovde dougrali nezasluzeno. Neki bi rekli da nisu kvalitetni za ovaj krug prestiznog takmicenja. Mnogi su ih osporavali i nisu im davali velike sanse.
Sto se tice njih oni su svoju krv,znoj i suze ulozili u ovaj uspeh i nikome nece dati da im ga oduzme. 90 minuta ih deli od mozda najveceg uspeha njihovih zivota. U timu nema JA, pa danas svaki pojedinac pada u drugi plan. Ovo je utakmica koju ce odluciti milimetri i utakmica koju ce odluciti timski duh.
Dame i gospodo dobrodosli u Ivanjicu i velelepno zdanje srpskog fudbala. Dobrodosli na utakmicu cetvrtfinala najmasovnijeg klupskog takmicenja u Srbiji. Uskoro cete pratiti verovatno najefikasniju utakmicu vasih zivota. Sastaju se Javor i Vojvodina. Uzivajte.


0-1 golova, realna ocekivanja.
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by lazarr »

Neki link koji radi dobro?????
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Neizlecivi »

Vucko od starta, ponovo bez spica... Teren blato, a zivci na granici.

Trazite link na jagledam.com
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by salefkv »

User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by Stexman »

Kad stavi Trujica na spica, izgubimo ceo napad. Vukcevic na krilu je kao da igramo bez krila, Trujic nije na drugom krilu gde se i ne snalazi lose ali ne i na mestu centarfora pa gubimo i drugo krilo i centarfora.

Eto takvi potezi meni nisu normalni jer imas zdrave i prave centarfore na klupi. I onda kad kazem da ne verujem treneru neko mi se smeje.
Ajd kad jednom napravis ovakvu glupost pa mogu da progutam da hoces da iznenadis protivnika, ali kad ponavljas istu gresku onda je to vec druga stvar.
Last edited by Stexman on Wed Mar 02, 2016 5:29 pm, edited 1 time in total.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post by 1892 »

Javor deluje mnogo kompaktnije i ozbiljnije u prvih pola sata.

edit: evo i gola iz glupo dobijenog slobodnog udarca....znači sad nam čak ni da je Žakula na klupi ne znači puno, jer mi sa ovakvom igrom bez špica teško da ćemo postići neki zgoditak do kraja meča :)
Last edited by 1892 on Wed Mar 02, 2016 5:32 pm, edited 1 time in total.
Come on you Reds!
Locked