Pitajte Mirka Ivanića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Salvador »

Prvo da kazem da mislim da si jos mlad da ides iz Vose, nema razloga za zurbom, a cena i prilika da se ode u dobar klub samo mogu rasti dobrim igrama.
Drugo, ova letnja saga o odbijanju zvezde je razgalila srca svih nas Vojvodinasa i hvala na tome.
Trece, iako si najlucidniji igrac Vose u poslednjih x godina (zajedno sa Sergejem koji je ipak prekratko igrao u Vosi), iskreno ti zameram na cesto nonsalantnom pristupu u igri - ti si kljuc Vosine igre i kada nisi raspolozen ceo tim je bio bled.
Moje pitanje - sa kim najradije igras u sadasnjem timu, a sa kim bi mogao da popravis saradnju? Moj utisak je da ti i Palocevic slabo igrate zajedno, kao da je doveden kao tvoja zamena, pa vam nekako tesko ide u istom timu.
Drugo pitanje kada realno cenis da ce Vosa biti opet sampion?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by ogi »

Samo da kazem da imamo zajednickog rodjaka, V.A. i da licis malo na njega :mrgreen: Puno pozdrava i da ostanes u Vosi, da na leto slavimo titulu!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by the Gari »

Engleska ili Španija?
Punk ili narodnjaci?
Liga Evrope ili titula?
Novi Sad ili Beograd?
Marić ili Zagorčić?
Ronaldo ili Mesi?
Brkić ili Stojković?
Murinjo ili Gvardiola?
Adidas ili Nike?
Karađorđe ili gostovanja?
Plavuše ili crnke?
Dunav ili more?
Pivo ili rakija?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Владика »

Велемајсторе фудбала,

желим да Ти се захвалим за блиставе партије које си пружао и које ћеш пружати у нашој Војводини. Твоји пасови и преглед игре нису јако дуго виђени на теренима у Србији. Остани какав јеси и убеђен сам да ћеш додирнути само фудбалско небо! Свака част!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Casual 1989 »

Kupio si me odavno svojim igrama i trudom koji ulazes igrajuci za nasu Vosu, a zbog onog sto si izjavio da nikad ne bi presao u titove blizance si zadobio moje postovanje za ceo zivot ! To nam mnogo znaci, nedelju dana smo samo o tome pricali ! Ma sta nedelju, i dalje pricamo o tome !

Necu da te pitam nista, necu ni dres jer ti je vec dosta njih trazilo, samo zelim da te pozdravim i pozelim sve najbolje u daljoj karijeri :cheers: HVALA ZA SVE !
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Tancha »

Veliki pozdrav i puno sreće u karijeri i životu uopšte.

Koju vrstu muzike slušaš i da li možeš da nabrojiš nekoliko omiljenih grupa/izvođača?
Ko su ti omiljeni glumci i da li možeš da nabrojiš nekoliko filmova koji su na tebe ostavili najjači utisak?
Za koga bi od trenutnih saigrača iz prvog tima mogao da kažeš da je načitan, obrazovan, elokventan?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Matador »

Da li omladinci FKV zasluzuju vecu i brzu prohodnost do prvog tima? Da li si imao pritisaka zbog odbijanja dva titova blizanca i da li shvatas koliko smo ponosni na tebe svi mi koji se budimo i lezemo misleci na FKV!? Trenere koje bi izdvojio u dosadasnjoj karijeri? Koji igrac iz lige te je do sada najbolje cuvao? Hvala na svemu i sta god da bude do kraja prelaznog roka!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Cika Zika »

Kao prvo, hvala Ti za odluku da ne odes u blizance. Mnogi su ljubili nas grb pa smo videli gde su otisli, ali kad Ti to ucinis, mi Ti verujemo. To je ono najlepse sto si doneo Vosi (iako je naravno bilo sjajnih partija, golova, asistencija...), taj osecaj da smo i mi na terenu jer imamo sa kim da se poistovetimo.
Sa kojim bivsim Vosinim igracem bi voleo da igras u inostranstvu (bez obzira u kom se klubu taj igrac sad nalazi) ? Tj. sta mislis sa kim bi se najbolje slagao na terenu i zaludeo celu Evropu?
Otkud broj 4 na ledjima plejmejkera?
I moram da Ti trazim dres, jer kome cu ako ne Tebi :D Laza Veselinovic je nekim forumasima ispunio tu zelju pa ovog puta moram da pokusam.
P.S. Hvala za asistenciju u finalu kupa. Recimo da je bas to i bila namera :D Puno srece Ti zelim u zivotu i u karijeri!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by lesa »

Samo želim da ti se zahvalim na svemu prikazanom, kako na terenu tako i van njega, bilo je uživanje gledati te. Da je pravde i stručnijeg kadra ti bi već konkurisao za A tim reprezentacije. Ćomi, sve najbolje!
...ti si nasa prva ljubav...
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by stormer »

Pozdrav Comi doktore fudbala!
1. Za koji fudbalski klub "navijas" van Srbije (za Srbiju nema dileme :lala: )?
2. Ko ti je omiljeni igrac?
3. Ko je po tebi najbolji igrac Vojvodine u prethodnih par generacija kolko pratis fudbal?
4. Ko je u ekipi zaduzen za popravljanje atomosfere? Ko je najbolji pevac? :whistler:
5. S kim se od igraca najvise druzis van terena?
6. Sta mislis o nasem najnovijem pojacanju Nikoli Kovacevicu?

Puno njih pre mene ti je trazilo dres, al ako bude mogucnosti da se i ja prijavim za jedan.
Hvala na odgovorima i zelim ti svu srecu u nastavku karijere, da te obidju povrede i maleri i da se vratis u Vosu, ako ne pre, makar da zavrsis karijeru!
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Milan »

Kao i mnogi pre mene, prvo bih zeleo da ti se zahvalim na jasnom i glasnom NE beogradu! Na zalost, pokazao si se mnogo hrabrijim i odlucnijim od ljudi iz kluba i na svoja mlada pleca preuzeo sav teret. Koliki god pritisak da su trpeli, nisu smeli dozvoliti da sva odgovornost padne na tebe.

Imao bih tri pitanja:

1. Sta mislis da je razlog oscilacija u tvojoj igri u razlicitim utakmicama? Inspiracija ili nesto drugo?
2. Kako si se osecao kada te je moralni pigmej marko nikolic poslao u Proleter i sta mislis o njemu kao coveku (ali iskreno)?
3. Da li ste medjusobno komentarisali u svlacionici podrsku koju ste imali na zadnjoj utakmici protiv Viktorije i kako je to na terenu zvucalo?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by kej »

Nonšalantan ili ne, natrpao si se golova i imao ko zna koliko asistencija za ovo relativno kratko vreme koliko igraš u prvom timu. S tog aspekta (najvažnijeg aspekta), spadaš sigurno u glavne igrače Vojvodine u poslednjih 10-15 godina. Ne mogu trenutno da se setim nikoga sa boljom statistikom ''gol/asistencija''.
Već si upisan u istoriju kluba kao osvajač kupa, a ubeđen sam da bi bio centralna figura pohoda na treću titulu, samo kad bi ostao još par godina. Samim tim, postao bi prava legenda kluba. Nažalost, svima nam je jasno da te nećemo još dugo gledati ovde..
Nemam pitanje.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by ssnigd »

Comi sve najbolje u daljoj karijeri, da te mimoidju povrede i da ostvaris veliki transfer u Evropi gde ces se dokazati i pokazati da na Vujadin Boskovu i dalje stasavaju deca za najvece domete.
Hvala za ovo leto i 4:0 protiv Sampdorije.

1. Vujadin Boskov kao fudbalski centar? Brane Novakovic i Dusko Grujic, par reci o njima.
2. Navijacko opredeljenje u omladincima i kadetima? I da li smatras da klinci koji otvoreno pokazuju ljubav prema navijackim grupama iz beograda moraju da dobiju sut kartu iz kluba?
3. Po tebi koliko nam je falilo protiv Plzenja? Sa tribina se cinilo da su ipak za klasu bolji od nas, i igracki i organizaciono.
4. Protivnicki igrac protiv koga ti je bilo najteze da igras?
5. Omiljena Firmina pesma.
6. Omiljeni gol, utakmica koju ces pamtiti do kraja zivota.
6. Desancic? Da li ce mu kaljenje u Proleteru pomoci pa da od zime bude u Vosi.

PS. Nemoj nikada da igras za blizance, prvo zato sto si dete Vojvodine i to bi bila najveca uvreda za sve Vosine legende koji su kroz istoriju gradili ovaj klub, a onda i za sve nas navijace. A drugo zato sto ces tamo samo nazadovati i igracki i ljudski.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Chana »

SAMO DA TE POZDRAVIM, I DA TI PORUCIM DA BIH VOLEO DA TE GLEDAM BAR JOS OVU I SLEDECU SEZONU U NAJSVETIJEM DRESU NA SVETU...

KAKO GOD BILO, ZELIM TI SVE NAJBOLJE !
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post by Rivelinjo »

1) Tvoj utisak: kakvi su uslovi smeštaja i treniranja u Voši u odnosu na ostatak naše lige? Prilika za napredak i usavršavanje, da novac za ugovor nije problem?

2) Ko je od saigrača najbitniji za imati u svlačionici (i na terenu) kad su teške utakmice?

3) Od koga si do sad u karijeri najviše mogao naučiti (bilo kolege igrača, ili trenera)?

Od srca ti želim da što pre uzmeš dobre pare, a ako se posle sklope kockice da odigraš u Voši sezonu, tim bolje za nas nesretnike. :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Locked