5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by laki »

Nema sta da se oni ponasaju na nivou orangutana, par njih je tako i izgledalo. Taj medved u crnoj bodi majici je neopevana seljacina, dovoljan je pogled na tu personu i vratis se u 90te. On i njegovi drugari nisu svesni koliko su imali srece sto su bili u lozi, jer sam video 10tak momaka koji su hteli da ih lincuju, ne znam ko su ti momci bili, ali neki nasi svakako. :pijanac:
Image
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by kafe bagdad »

Opet ponavljam, postoji samo jedno resenje: sto vise ljudi u sredinu i sto blize lozi. Ako mislite da ce milicija i raznorazni pojedinci iz rukovodstva makar bili i na najvisim nivoima resiti problem grdno se varate.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by severozapad »

Minja, niko ne kaže da Zoran treba da uopšte ulazi u raspravu sa njima a kamoli da se fizički obračunava ali kao predsednik ne bi smeo ni da nema nikakav odgovor na to. Zna se kako bi mi prošli da su uloge bile obrnute što mi je skroz legitimno.
Poštuješ to gde si, ako ne poštuješ, nisi tu. Ćao.

Slažem se sa tobom oko toga kako bi to moralo biti rešeno ali molim te da ne ubacuješ drugima reči u usta/post.
Namerno sam iskarikirao ovo "naglavačke" ali čak ni tu nisam spomenuo da to treba da rade Scepanovic ili Dundjerski.
Oni su spomenuti jer su se našli u toj priči tada gore u loži.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by recni galeb »

steta te zivot nije kao forum, banujes nepodobne i amin! :thankyou:
valjda je mentalac snimljen, te ga treba arhivirati i sledeci put kada pokusa da udje sut u doope i na tribinu sa svojima, pa se tamo sosoljite medjusobno po jajima...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by recni galeb »

ja davno zagovaram ideju da to sranje treba srusiti, kome je ona uopstei potrebna?
zauzima mesto, skuplja likove sumnjivog morala, deli ljude u neke kvazi kategorije, ma glupost obicna!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Nevernik »

recni galeb wrote:ja davno zagovaram ideju da to sranje treba srusiti, kome je ona uopstei potrebna?
Scepi. Da prima svoje sportske prijatelje 8)
Locked