26. kolo: Vojvodina-Partizan 1:3

Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Nino daje autogol i ostaje da lezi licem ka zemlji... I jos nekoliko nasih igraca... Kao da ne veruju sta nam se desava... To je slika koju cu zapamtiti sa danasnje tekme... Utakmica je tu bila zavrsena, to nas je slomilo...
Do tada - 70 minuta javnog casa navijanja i sjajna borba na terenu, korektna i fer utakmica i ok sudjenje (to se ne desava cesto, priznacete). Partizan s loptom u nogama, ali kao da nije znao sta ce s njom... Nismo imali srece, sami smo sebe pobedili...
Moze mnogo da se nauci iz ove utakmice - sjajne partije Pekarica koji je iako mu je pukla arkada (cini mi se) odigrao muski do kraja, Milutinovic izuzetan, Djuric odlican umesto Stepija... Izgleda da stasava nekoliko mladih igraca koji ce konacno razbiti kompleks velikih... To je ono sto me raduje.
Glavu gore, sudbinu jos uvek drzimo u sopstvenim rukama...
You'll never walk alone!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

preuzeto s "Krstarice":

"Navijači Vojvodine ponovo su juče hteli da prekinu utakmicu sa Partizanom i utrče na teren, kao što su uradili u 22. kolu protiv Zete. Pripadnici „firme“ pokušali su da pređu ogradu severne tribine stadiona SC „Vujadin Boškov“, ali su ih pripadnici specijalnih snaga policije sprečili u toj nameri. Većih incidenata posle tog događaja nije bilo, policija je u potpunosti kontrolisala situaciju."
D. Radović - B. Samardžija

Ja sve ne verujem kakvih se budalastina necu nacitati po ovom net-u... Bogo blagi...
You'll never walk alone!
neko_iz_masse

Post by neko_iz_masse »

slazem se da nam nije sudija kriv sto smo izgubili ali recite mi kad je sudija npr. protiv jednog Mancestera dosudio dva penala na Old trafordu

ne mislim da smo mi Mancester ali razumecete sta hocu da kazem
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Duke wrote:Nino daje autogol i ostaje da lezi licem ka zemlji... I jos nekoliko nasih igraca... Kao da ne veruju sta nam se desava... To je slika koju cu zapamtiti sa danasnje tekme...
Mislim da je Nino tu i suzu pustio,a toga se ne secam jos od vremena Duska Grujica!!!!Zaista... ma ne mogu jednostavno,nemam sta napisati!!!!
Zao mi je...
Image
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Ovaj video više spada u navijačke teme, ali treba ga obavezno videti! Vredi svaki kilobajt!!!

http://www.red-firm.ns.co.yu/download/f ... o_br02.wmv
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ovakvo navijanje kakvo je danas bilo bi trebalo uzeti kao paradigmu i uvek drzati (bar) isti nivo. Klip sve sam kaze, a mala zamerka ide sto nismo nastavili navijanje i posle Partizanovog izjednacujuceg gola u istom ritmu. Kasniji razvoj dogadjaja na terenu je slomio i one najtvrdje, masa je pala i jedva cekala da se utakmica zavrsi. Na igru nemam zamerki, to je nas maksimum u ovom trenutku, i dobro je kako je bilo, jer pre samo par meseci nismo pricali o ucinku fudbalera, vec o gratis prasetini i neplacenim kirijama. Pitanje koje su mnogi odavno postavili cu ponoviti i ja: Sta covek sa brojem 10 na ledjima trazi na terenu? I dokle? Pohvale Milutinovicu, Kacaru i POSEBNO Pekaru, aplauz za Vukelju i fantastican gol, uz nadu da ce toga biti jos. Beli skoro neprimetan, Franci dobar ali ipak nekako mlak i mekan u duelima, Mandic dobar, ali onaj potez je totalno pokvario sav utisak, jer je time utakmica prakticno bila odlucena. Ostali prosecni, ni previse dobri, ni previse losi. Sve u svemu, niko nije racunao na sigurnu pobedu protiv Partizana, pa ovaj poraz moze da se preboli. Ali, ipak autogol i dva penala - to moze samo nama da se desi. Proklet klub, jebes ga.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jedan autogol i dva penala, da nisam bio na utakmici rekao bih opet namesteno ali zaista sve je bilo cisto. Realno izgubili smo jednu nadu, mozda i jedan san ali zato smo dobili dva nova igraca, a to su Kacar i Milutinovic. Narocito me je ovaj drugi razgalio svojim trcanjem i delenjem lopti i sta drugo reci nego svaka cast!!!!
Tesko je bilo sta dodati Turijinom izvestaju. Ta sudbina, ta fudbalska igra je htela da tragicar postane momak koji je gotovo celu utakmicu igrao sa razbijenom arkadom i koji je na kraju utakmice tako gorko plakao. Pekare jos jednom si pokazao da si pravi i da si NAS!
Grobare i da hocu nemam sta do komentarisem jedino sto bih uputio ozbiljno upozorenje upravi jer ako nedodje do ozbiljne segregacije navijaca na zapadnoj tribini na prvoj sledecoj mogu ocekivati rat izmedju besnih momaka sa armiranog betona i seoskih djilkosa, a svi znamo kako ce se to zavrsiti.Zato molim nadlezne ili da dignu cenu ulaznice ili da naprave dva sektora ili ce biti........
Izgleda da sem Djumija niko nije verovao u pobedu i stvarno mi je zao sto smo toliko pali posle prvog gola! Drugi penal verujete mi da ga je napravio neko drugi rekao bih da je sumnjiv ali posto je to Mandic (momak veoma iskren i posten) ne sumanjam da je zeleo najbolje ali put u pakao je poplocan lepim zeljama.
Izgubili smo(ocekivano tri boda) ali zato smo dobili Djurica,Kacara i Milutinovica.
Djumi,svaka cast na hrabrosti sto ste uveli klince u prvi tim a sto se tice utakmice kao i u zivotu ponekad covek mora imati i srece ali ona je danas bila na strani komunista. Idemo dalje, samo hrabro!!!!!!!!!!!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

I ovaj poraz ce biti nasa pobeda, samo da se nastavi sa nekim smislom i da se doveduigraci koji ce biti pojacanja i koji ce se uklopiti u celu pricu koju Djumi vodi...
Ali ovo:
Preuzeto s "Krstarice":

"Navijaci Vojvodine ponovo su juce hteli da prekinu utakmicu sa Partizanom i utrce na teren, kao sto su uradili u 22. kolu protiv Zete. Pripadnici "firme" pokusali su da predjuu ogradu severne tribine stadiona SC "Vujadin Boskov", ali su ih pripadnici specijalnih snaga policije sprecili u toj nameri. Vecih incidenata posle tog dogadjaja nije bilo, policija je u potpunosti kontrolisala situaciju."
Boze, Boze......
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da dodam jos po koju. Na 1-0, imali smo korner gde je posle uigrane kombinacije Belic promasio cist zicer(da ne kazem da mislim da je Lazarevicu ili Francu skinuo cistu loptu sa noge), posle toga vec znate sledi taj prokleti autogol! Pavlovic je pao to jest bolje receno izgleda da se malo digao u vazduh i nadam se da ce trener imati podrsku rukovodstva da ga malo spusti na zemlju. Lazarevic juce katastrofa ali zato je Djuric koji je po prvi put igrao zadnjeg coveka u odbrani odigrao kao da u VOjvodini igra 5 godina. Partizan je trenutno po organizaciji kluba i igrackom kvalitet jaci od nas i za vise od dva gola i stvarno nije sramota izgubiti od njih , ali opet cu reci izgubili smo posle autogola i dva penala.
p.s. Samo bih da pohvalim i da se zahvalim svima vama koji ste bili uz klub i da napomenem drazi mi je posten poraz nego da smo prvaci u ovakvoj ligi. Idemo dalje......
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ko hoce da vidi golove sa ovog meca neka se javi na PM.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
stallone
Posts: 9
Joined: Wed May 04, 2005 9:45 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by stallone »

Momci,sta da vam kazem? Sedeo sam na zapadu okruzen onim muslimanima i imao prilike da odgledam utakmicu u onim trenucima kad se nisam verbalno obracunavao sa gorepomenutima(a kako sam bio mozda i jedini u crveno-belom dresu na toj prokletoj tribini to je i jedino sto sam mogao). Franci je odigrao OCAJNO! Ne toliko po nekim tehnickim greskama nego po mekoci i ne ulasku u duele. Kao da nije hteo da igra taj dan. Pored njega i Marko Jovanovic koji cini mi se nije dobio ni jedan duel 1 na 1 u celoj svojoj karieri. Sa druge strane Nino je pruzio odlicnu partiju,po pravilu i Mandic,a i mladici su se odlicno pokazali,posebno Djuric koji je fantasticno zamenio povredjenog kapitena. Treba pohvaliti i Vukelju za odlican pogodak. U tom trenutku sam se stvarno ponadao da mozemo da ih pobedimo,ali avaj...
Sta da kazem,doci ce i taj dan,umrece Partizan...
Crnac ima crn ten...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Mene samo interesuje jedna stvar - da li neko moze da mi kaze (najbolje Djumi) koja je bila uloga Marka Jovanovica kad je usao u igru? Meni je delovalo kao da je igrao u manevru, tj. po levoj strani, a s obzirom da on tesko moze gol da ubode i na treningu i da je prespor i pretrom da igra u vezi, u odbrani pogotovo (sto je i dokazao kad je napravio penal), ostajem u nedoumici sta je on na tom delu terena trazio (ako je vec morao da udje u igru)...
You'll never walk alone!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Duke wrote:Mene samo interesuje jedna stvar - da li neko moze da mi kaze (najbolje Djumi) koja je bila uloga Marka Jovanovica kad je usao u igru?
Ima Djumi osecaj,kada je MARADONA u pitanju!!!! :lol:
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nisam hteo odmah nesto da napisem,bolje je tako.
Ali mogu da kazem mi se posle svega namecu dva misljenja:ili smo prodali utakmicu(i to mozda samo pojedini igraci) ili smo mi jedan gubitnicki klub koji ce kao takav bitisati i u narednih 10 godina.
Mislim da nam se sada svi smeju.Cigani svi odreda komentarisu kako smo grobarima prodali mec,isto onako kao kada je bilo 4:5.
Da dozivimo da nas smatraju za klub koji namesta utakmice-sramota nevidjena za ovakav klub!
Ove stvari ne treba gurati pod tepih i ja hocu da mi se odgovori da li je utakmica bila namestena ili ne?
Mislim da vise niko nema pravo da pljuje Vukelju jer se momak trudi,pruza dobre igre,a gol koji je dao je fantastican,jer je prvo i nanizao neke igrace a onda i odlicno sutirao.
Cak stavise mislim da je Vukelja mozda i pokvario nekima racune jer taj momenat je mozda bio neplaniran,pa se moralo pod hitno nesto smisliti. :roll:
Dakle,da li je namesteno ili nije,a ako jeste ko je ucestvovao u tome a ko nije?
Mogu ja da poverujem da se takve greske dogadjaju(svojevremeno je i Saula poklonio ciganima gol za pobedu1:0 na Marakani),ali da se to desava stalno,e to bas ne mogu da svarim.
Nadam se da nije namesteno,jer nema nista goreg od toga,ali onda je drugi problem posredi.Mi smo gubitnici,ne mozemo da izdrzimo psiholoski pritisak i tu je svemu kraj.
Igrali smo do izjednacenja fantasticno i ja sam bio ubedjen da pobedjujemo i vec sam razmisljao o protivnicima u inter-toto kupu.Milutinovic je pravo otkrovenje,Kacar je neverovatan,Vukelja u odlicnoj formi i bolji je kao poluspic.
Iako svi hvale nasu odbranu ja i dalje mislim da je jedna od najlosijih u zemlji,jer sta vredi sve kada nama gol moze da da bilo ko kada mu se to prohte.Znaci nekom treba gol,i on nam ga da.A ako slucajno ne moze,dacemo ga mi sami ili cemo to olaksati.
Navijanje je bilo takodje odlicno,ali opet se i tu prave neke greske.Zasto da vicemo m... u Beograd,kada od tih seljacina niko i nije iz Beograda?
Zasto se zamajavati sa onim slepcima sa zapada?Srozavamo se,nije to nas nivo.Zasto aplaudirati igracima posle poraza?Ne kazem da su igrali lose i da su bas oni krivi i ne moramo da ih kudimo,ali aplauz znaci da smo mi zadovoljni porazima i da porucujemo da nam nece smetati ni novi.
Ja sam za radikalne poteze,a krajnje je vreme da se svi povucemo za primerom odredjene grupe na severu koja uvek skandira t....i c....i.
Ja bih takodje pevao m..s u I......l,umesto u Beograd,ista je melodija.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:.Trenera bih zamolio da mi kaze zasto smo na klupi imali pet napadaca i Dragutinovica i kakva je situacija pred Kulu sa suspendovanim(zbog kartona) igracima..
Na klupi su bili igraci koje sam imao na raspolaganju i tacno je da su gotovo svi bili napadaci.U Kuli nece igrati:Dundjerski,Kizito,Mandic(kartoni),Stepanov(povreda).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked