3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Box »

Djisa wrote:Idite pa ih gledajte na treningu. Hocu prvi tim I hocu pobedu (eventualno Ivanic da odmori).
Svi mi hocemo pobedu. Gledao sam ih na treningu i pripremnim utakmicama , zato bi i voleo da vidim nekoga od njih u akciji. Uostalom , nisu dovedeni samo da treniraju nego da u neko dogledno vreme konkurisu za prvi tim. Mislim da svako od njih ima sta da pokaze, a i motiv ce im sigurno biti ogroman , pogotovo posle ovako velike utakmice.

p.s. Nisam mislio da udju svi odjednom, nego da se postepeno uvode u igru.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by trelos gia fcv »

Ma o kojim vi rezervnim sastavima pricate?
Na zalost ovo je nase takmicenje iz kog obezbedjujemo tu evropu koju sada igramo.
Sta treba sad, da Zaga izvede rezervni sastav koji ce da dobije lagani komad-dva, a navijaci dosli da pozdrave pobedu u Italiji.
Muka mi je od takvih zajebancija.
NA TEREN SVI IGRACI KOJI SUTRA TREBA DA DEMONSTRIRAJU KAKO CE I U NOVOM SADU NAPASTI SAMPDORIU!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by budababa »

pedjans wrote:Pobeda bi bila jako potrebna, jer ne smemo baš strašno mnogo zaostati na početku, bojim se da će grobari imati sve pobede do meča sa nama u 5. kolu.
K'o kanda neće... Pobedom hvatamo priključak i u ovoj šarenoj laži od prvenstva.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Dragojlo »

pedjans wrote:Biće zajebano, jer je svakako teško motivisati igrače za utakmicu protiv Javora između dva meča protiv Sampdorije. Naravno, Javor je itekako nezgodna bunkeraška ekipa. Slažem se da treba odmoriti neke igrače, Ivanića svakako i ubaciti Paločevića. Nešto mi govori da će Ivanić ipak pre kraja prelaznog roka otići u inostranstvo, pa bi bilo lepo videti kako izgledamo bez njega. A tu su zaista i Asani, Šaleta, Babić, meni prilično zanimljivi igrači. Pobeda bi bila jako potrebna, jer ne smemo baš strašno mnogo zaostati na početku, bojim se da će grobari imati sve pobede do meča sa nama u 5. kolu.
Неће... :mafia:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4776
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by gospodinFKV »

trelos gia fcv wrote:Ma o kojim vi rezervnim sastavima pricate?
Na zalost ovo je nase takmicenje iz kog obezbedjujemo tu evropu koju sada igramo.
Potpisujem.

Nikako rezervni sastav, ali treba odmoriti par igraca, cisto zbog putovanja u poslednjih 10ak dana - Letonija, Surdulica, Torino. Kad se saberu odlasci i dolasci (ne, nije me mrzelo da sracunam), momci su proputovali 6516 kilometara od proslog utorka do ovog petka. One koji su najvise pretrcali treba odmoriti (Stanisavljevic, Puskaric i Maksimovic).

Prosto moramo pobediti naredna dva meca u prvenstvu - Javor kod kuce, Mladost na strani. Ako sve bude kako treba, igracemo playoff Lige Evrope 20. i 27. avgusta, a pre toga cekamo crna :shit: . Dakle, pobede nam trebaju i kao bodovna zaliha, a bogami i kao vetar u ledja pred ta tri strasno jaka meca. :cheers:
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Box »

trelos gia fcv wrote:Ma o kojim vi rezervnim sastavima pricate?
Ja zaista ne znam gde sam pominjao rezervni sastav? Prvo procitajte dobro pa onda odgovarajte. Napisao sam da je sada pravo vreme da se vidi neko od momaka koje sam vec nabrojao. Takodje, napisao sam da ne zelim da se uvedu svi odjednom nego postepeno. Da li sam pogresio u tome sto zelim da vidim Zlicica i Desancica u veznom redu? Opet ponavljam , posto vec citate izmedju redova, da ih treba uvesti postepeno.
User avatar
Djisa
Posts: 1201
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Djisa »

Box wrote:
trelos gia fcv wrote:Ma o kojim vi rezervnim sastavima pricate?
Ja zaista ne znam gde sam pominjao rezervni sastav? Prvo procitajte dobro pa onda odgovarajte. Napisao sam da je sada pravo vreme da se vidi neko od momaka koje sam vec nabrojao. Takodje, napisao sam da ne zelim da se uvedu svi odjednom nego postepeno. Da li sam pogresio u tome sto zelim da vidim Zlicica i Desancica u veznom redu? Opet ponavljam , posto vec citate izmedju redova, da ih treba uvesti postepeno.
Nemoj da shvatas licno, ja sam odmah rekao u mnozini, a tebe sam citirao jer je bio poslednji post, cela prva strana je o odmaranju I rezervama.

Ako ne bude igrao Stanisavljevic, mi krila nemamo, Stamenic je jos zelen da nesto uradi, pogotovo kad mu je podrska Nastic i mislim da Stanisavljevic mora da igra, makar samo drugo poluvreme, ali ja bih ga od pocetka. Mozemo odmoriti Nastica i Vasilica, ionako se ne bi ni videla razlika. Zakula, Stanisavljevic, Djuric, Pankov, Maksimovic ili Sekulic, Stamenic I Ozegovic moraju da igraju, ako se nadamo da uzmemo bodove.
Pa da se ne ljubimo!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Danilo »

Pobeda mora biti imperativ.
srdjansrdjan
Posts: 10
Joined: Sat Jul 07, 2012 8:44 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by srdjansrdjan »

Da li moze sutra da se uzme propusnica ?
Ako da od kad do kad?
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Nevernik »

Svasta. Naravno da treba da igra kombinovani tim. Slusaj Zago mene :)

Golman i odbrana neka ostanu isti. Ionako nisu preterano uigrani. Plus tesko da ce Javor nesto da se polomi da napada.
Srednji red i napad promeniti.
Ostaviti na klupi tih 4-5 glavnih igraca (Ivanic, Stanisavljevic, Maksimovic, Ozegovic) pa ako bas bude bilo potrebe ubaciti ih sredinom drugog poluvremena.

Najveca prednost koju imamo u odnosu na Italijane je fizicka sprema. Ako krene po zlu tokom zadnjih dvadeset minuta revansa trebali bi da iskoristimo to.
Necemo valjda sada sami sebe da iscrpljujemo.
I da, znam da je prvenstvo tek pocelo i da su igraci mladi i puni snage i da tri utakmice i dva duga putovanja u nedelju dana nije nista za njih...ali ipak je bolje ovako kako ja kazem :D
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by newnowapv »

srdjansrdjan wrote:Da li moze sutra da se uzme propusnica ?
Ako da od kad do kad?
Ne moze sutra, tek od ponedeljka...
Evo radno vreme Gigs tix-a:
GIGS TIX CENTRALNA BILETARNICA
» Kralja Aleksandra 12 (TC Pariski magazin), pon-pet: 9-19.30h, sub: 10-15h
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9661
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Voja »

sa 3 boda se vracamo u igru... pogotovo sto su Zvezda i Partizan imali laksi raspored do sada
Mada Javor ima super tim,koji je identican onom od pretprosle godine kada su ispali.Dugo igraju zajedno to im je veliki plus
Image
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by kafe bagdad »

Od presudnog znacaja ce biti navijanje, zato da se orimo danas.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by ДушанСП »

За овакве утакмице,управо нам је неопходан Станисављевић,односно његови шутеви из даљине,јер знамо како Јавор игра,нарочито у гостима.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9661
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Voja »

Milion je razloga zasto nam treba lepa igra,leprsav fudbal i pobeda veceras. Bice dosta publike,ako odigramo lepo i pobedimo,pridobijamo jos vecu naklonost iste,kao sto sam vec pisao,vracamo se u igru u sampionatu,dobijamo jos jednu veliku dozu samopouzdanja,i okrecemo sve negativnosti u nasu korist. Ziheras Kiza je juce u Novom Pazaru pokazao KAKO NE TREBA,ne treba tumbati tim,cak stavise,potrebnija nam je pobeda veceras nego u cetvrtak. Verujem u reci Zagorcica (iz aviona) da tim raste uz ritam cetvrtak-nedelja-cetvrtak.Nije li pravo vreme veceras za nase bekove da pokazu sta znaju i u napadu?? SRECNO!!! :cheers:
Image
Locked