Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by srbobran »

Minja wrote:
trelos gia fcv wrote:
vosa do groba wrote:Poznajem mu rodjenog brata, istina je, svi u porodici su grobari.
E sada zelim da cujem sledece: Da li cemo i njega docekati na prvoj narednoj utakmici kao sto smo Pankova svojevremeno na Vujadin Boskovu?
Eto moze mi se da kazem da ja sad trenutno vise volim Pankova cigana od Comija grobara.
I sta cemo sada? Jako me interesuje...
Da li se Ivanic igde eksponirao sa bilo kojim simbolom crno-belih? Ja ne znam za takav slucaj.
Da li je Ivanic ikada igde javno istupio sa bilo cime na tu temu? Ja ne znam za takav slucaj.
Da li je Ivanic ikada pricao lose o klubu u kojem je potekao? Ja ne znam za takav slucaj.
Da li je Ivanic POSTENO odradio proteklu sezonu, napredovao tri stepenice i postao uzdanica ekipe? Jeste
Da li treba to da postujemo? Naravno da treba.

Taj decko meni deluje kao jak homogeni faktor naseg tima.

Nikada i nicim nije isao protiv kluba, nikada nicim (u simpatizerskom smislu) nije uvredio ni povredio bilo koga. Ostavite ga na miru sa tim glupostima.
+1
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4783
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

http://www.novisadinfo.info/2015/06/iva ... i.html?m=1" onclick="window.open(this.href);return false;
U razgovoru za "Sport", Ivanić je na prvom mestu razjasnio:

"Najpre da stavim tačku na spekulacije o mom navijačkom opredelenju: Nisam navijač ni Partizana, ni Crvene zvezde. Navijam jedino i isključivo za Vojvodinu! U njoj sam, uostalom, od svoje 12. godine i ona je od mene napravila igrača", rekao je vezista iz Bačkog Jarka.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by 21114 »

Abu je na svom FB profilu pre 20 min napisao da putuje za BG. Hmm.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by fraxmanutd »

Миња је лепо написао! Баш како и јесте! Иванић је само својим квалитетом и радом дошао до првог тима (калио се на Сланој Бари) и био један од најбољих, тако да нико ништа не може да му замери!
Што се Абуа туче, савршено ме не занима. Свима је јасно да је ово класична рехабилитација, пропао у осредњем тиму Белгије па сада спашава каријеру поново у нашој лиги. Ово ће му бити 4. клуб у Србији, тако да ме ништа не изненађује. Ипак је он странац (контам вођен од стране неког нашег менаџера) који гледа само свој интерес. Може он да оде где хоће, али ће увек знати када и где је био најбољи!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Milan
Posts: 4143
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Milan »

abu, ...

EDIT: Bez psovanja, nije vredno toga...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1009999
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

Milan wrote:abu, ...
+1 Ali pazite sta vam kazem, najsuvlji moguci prosek proseka ce biti u partizanima!
Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by PelezinhoFkv »

Ima slika na na njegovom profilu, mrzi me da kačim, ali na toj slici koju je okačio kada je Bata umro on se grli sa Batom nakon proslave gola i njegov komentar na sliku : Danas sam izgubio velikog prijatelja,necu reci predsednik jer ni on nije voleo da ga zovemo tako,malo je reci hvala za sve sto je ucinio za mene,za nas...Svaka naredna utakmica,pobeda,trofej...bice za Vas. Pocivajte u miru.

Toliko od Aboua :lala:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3955
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Rabba »

b92 wrote:Ipak, nedugo zatim, vest je uklonjena sa Partizanovog Tviter profila, pa nam ostaje da čekamo zvaničnu promociju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9670
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Voja »

Dok se mi sprdamo sa novinskim naslovima,njima ostao jos samo Alivodic... al nema veze. Abuu ne zameram nista,dok je igrao kod nas dao je sve od sebe,i kad je odlazio pozeleo sam mu srecu,i neka tako i ostane.Jedino sto ne primecujem kod igraca,ali mislim da ne bi bio problem da se to uradi,da u ugovoru navede da npr.igrac je Partizana,ali ne zeli da nastupa protiv Vose... mada,malo je takvih viteskih poteza u celom svetu. Abuu jos samo mogu pozeleti da u sledecem mecu Vose i Partizana najbolji igrac na terenu bude onaj tamnoputi spic,i da ceo Karadjordje u glas klice onako kratko prezime tom igracu,da se najeze i ljudi ispred televizora... da se ori.. Mery,Mery,Mery.... :cheers:
Image
ultra komsa
Posts: 406
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ultra komsa »

Abu je navijac Vojvodine rekao mi njegov stric iz Tunguzije
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by pedjans »

Potpuno podržavam ono što je Minja napisao za Ivanića. Upravo je idiotski praviti sebi problem i tamo gde ga nemaš, pored tolikih stvarnih problema.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by trelos gia fcv »

Jaaaaooo, samo da ga je trazilo crno go**o, pitao bih vas tada da li biste isto ovako laprdali i branili Comija.
Istina je jako hebena stvar!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3824
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Red Marquis »

trelos gia fcv wrote:Jaaaaooo, samo da ga je trazilo crno go**o, pitao bih vas tada da li biste isto ovako laprdali i branili Comija.
Istina je jako hebena stvar!
Reci ti nama šta je to tačno čime je Ivanić tebe povredio? Šta se pecaš na sve što se piše? Kad se podvuče crta, samo su dela važna, pročitaj dvaput Minjin post, a spekulacije ostavi za Treće oko.
Io odio Belgrado
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by madda fakka »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... prvoligasa" onclick="window.open(this.href);return false;

Nada poslednja umire....
I Bog je Slaninar...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked