Jelen Super Liga - sezona 2015/16

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Turija »

Muka ili ne, ali stranci, ako nemaju tehniku, barem imaju brzinu i snagu, što je više nego dovoljno za JSL
Naši najtalentovanij ,,klinci" čim se ,,ispilje" već su prodati.13 utakmica Sergeja u dresu Voše, samo potvrđuje pravilo.
No, sad će nama stići Ašćerić, strah i trepet za protivničke golmane i odbranu, 92 nastupa 22 gola, od toga 17 golova u Crnoj Gori.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Ova uprava nas je pretvorila u onaj najogavniji superligaski mediokritet.

Inace, gledam sad kako grobari kukaju i sve mi onako toplo oko srca. Jos vise uzivam jer se cigani sad nesto busaju, a bodova u Evropi nemaju i stradace u sezoni kupanja lagano. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Voja »

Mene iskreno boli dupe za blizance i njihove bodove u Evropi i kukanja sto su neki osteceni.Mnogo teze mi pada sto njihova igra lici na fudbal,a nasa ekipa deluje slabije uigrano nego bilo koja ekipa sa malog fudbala kada se skupi vikendom. Tesko mi pada sto moj,(nadam se) buduci slaninar sedi sat ipo samnom uz tablet i gleda Vosu na pripremama,sto trceci dolazi iz skole pitajuci "jel vodimo protiv Metalca?" nema sta fudbalski da vidi od te iste Vojvodine kojoj bi dao svoju ljubav.A onda mi celo poslepodne prepricava gol onog zvezdinog portugalca.... da nije bilo meca sa Sampdorijom i makazica Ozegovica plasim se da mu (ovakva) Vosa ne bi bila mnogo interesantna.
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by the Gari »

A mi smo s onih raspadnutih 0:0 u Gornjem Milanovcu prestigli na tabeli jednog od blizanaca. Fantastično! :deal:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by CRD FCV »

Не знам која је тема прикладна за ово па нека буде овде

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... -u/pvf52sz
Praveći poređenje sa prosečnim zaradama došli smo do podatka da igrač koji ode iz Srbije u Kinu, zaradi u Kini za dve godine toliko novca da bi isti taj novac zaradio igrajući fudbal u Srbiji 415 godina, odnosno četiri veka i deceniju i po
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ДушанСП »

Ево премијер је управо рекао да звезда добија 5 до 10 пута више пара од партизана,али да ако неко треба да буде незадовољан то су навијачи Војводине,рада,офке....Добро бар признаје :D и у праву је као навијач Војводине јако сам незадовољан.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Ljigava lopina se izvinjava sto biva ljigava lopina. ''Ja eto znam da se daje njima, i vi treba da budete nezadovoljni, ali mi se je*e u principu. Imam onaj polusvet da mi da glas, a Srbija toga puna, hvala Bogu...''

Pa evo sad mi je lakse. Sve mu je oprosteno :greenbutt:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Marcello »

Pričam sa simpatizerima zvezde. Ljudi moji, oni stvarno misle da su jaki, ne mo'š verovati. Lože se na rekorde u ovoj "Zabela"super ligi, potpuno isprani mozgovi. A, za pojedine pouzdano znam da im intelekt nije slaba strana. Gledajući sa strane, dolazim do zaključka da su mediji i dalje neslućeno moćno sredstvo manipulacije (ili sam ja crna ovca, Hiperborejac), čak i kada su ovoliko groteskni, kada govorimo našoj, nazovi, državi...

E, sad, kad na leto dođe npr. neki Zimbru i protutnji lažnom "Marakanom", biće to takvo otrežnjenje, takva šamarčina, da će obrazi da se crvene dugo, dugo...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Rabba »

Marcello wrote:Pričam sa simpatizerima zvezde. Ljudi moji, oni stvarno misle da su jaki, ne mo'š verovati. Lože se na rekorde u ovoj "Zabela"super ligi, potpuno isprani mozgovi. A, za pojedine pouzdano znam da im intelekt nije slaba strana. Gledajući sa strane, dolazim do zaključka da su mediji i dalje neslućeno moćno sredstvo manipulacije (ili sam ja crna ovca, Hiperborejac), čak i kada su ovoliko groteskni, kada govorimo našoj, nazovi, državi...

E, sad, kad na leto dođe npr. neka Sigma Olomuc i protutnji lažnom "Marakanom", biće to takvo otrežnjenje, da im ne bih bio u koži.
Ova sezona je izrazito bitna za nas fudbal. Jasno je kao dan da se zvezdi dala blanko sansa za izlazak iz dubioze. Njihovo ispadanje iz evrope bi vrlo lako moglo da proizvede njihov sunovrat, i evropske kvalifikacije na leto ce biti izrazito vazne. Jer, pitanje je koliko ce poverioci imati volje da jos cekaju na svoje pare, i od naredne sezone bi svake sezone mogli lako da gledamo sve interesantnija, i zapravo postenija, prvenstva. Svaki njihov kolaps ja ispratim sa velikom srecom, jer dize na povrsinu njihov lopovluk. Ali kao sto kazes, mediji su izrazito mocno sredstvo manipulacije ove napacene mase koja sebe naziva drzavljani Srbije. Pa tako treba ocekivati da masinerija krene jos jace da radi nakon njihovog kiksa, koji je, barem meni sa strane tako izgleda, neminovan. Neki Kiprani, Kazahstanci... Da opet pokazu u kom je stanju nas jadni, do zla boga izopaceni, fudbal.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Marcello »

Rabba, potpuno se slažem sa tobom. Bojim se jedne stvari. Sećaš se da su Italijani izbacili jedan Juve u 2. ligu (zbog nameštanja), Škoti jedne Rendžere (zbog finansija)! Ne smem ni da zamislim šta bi se desilo kod nas, kada bi, kao što red nalaže, neko skupio m.da, da crveni karcinom smesti gde pripada - u BG zonu. Imam osećaj da je ovom priglupom plebsu mnogo važnije da 2 karcinoma našeg sporta otimaju trofeje, nego da li ima čime decu da hrani, školuje...

Ugasi vatru u topčiderskom crveno - crnom Mordoru, zapalićeš gomile vatri po celoj Srbiji. Revolucija! "Nek' su mi žena i deca gladni i bosi, ali zvezdu i/ili partizan mi ne diraj". Na žalost, prosečan srpski klon tako razmišlja.

A, vlast (koja god da je), zna koja je jedina stvar u koju se ovde ne dira. Hleba i igara. Ako nema hleba, onda daj igara. Ako neće drugi sa nama, onda ćemo međusobno...svedočili smo tome.

I ceo jbni život, ovde se svodi na to, koje je go**o slađe - crno ili crveno.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ДушанСП »

Довољно је погледати списак репрезентације па видети колико нам је фудбал јадан.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

To sam vec rekao par puta - raduje me to sto prvo gledam sunovrat crnih :shit: . Sjahao Kurta, uzjahao Murta, pa su oni tu gde su bili svi ostali za vreme njihovog lopovluka. Ne kazem da mi je drago sto to zvezda radi, ali mi je drago sto ih je*e nikad raspalija zvezda.

S druge strane, toliko uzivam u toj medijskoj manipulaciji i prenapumpavanju crvenih :shit: , jer ce na leto sve to tako senzacionalno da propadne, kad ih naguzi neko pre nego sto smo uopste uplatili letovanje. Znas onaj osecaj kad ti roditelji kao klincu actually kupe ono sta si cele godine trazio od deda mraza... :greenbutt:

To ce biti toliko dobro, ljudi moji, posle svih ovih hvalospeva, da ja vama to ne mogu opisati. Pa salinitet Crnog mora ce se povecati kad oteku sve te novinarske suze niz Dunav.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by novosadjanin »

Gledam malo ovaj raspored za plej of:

31. kolo: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 9-14, 10-13, 11-16, 12-15.
32. kolo: 4-1, 2-3, 6-7, 8-5 16-9, 13-12, 14-10, 15-11.
33. kolo: 1-3, 5-7, 2-4, 6-8 9-13, 12-16, 10-15, 11-14.
34. kolo: 7-1, 3-5, 8-2, 4-6 12-9, 10-11, 14-15, 16-13.
35. kolo: 1-5, 4-8, 2-7, 3-6 9-10, 11-12, 13-14, 15-16.
36. kolo: 8-1, 5-4, 6-2, 7-3 15-9, 11-13, 16-10, 12-14.
37. kolo: 1-6, 2-5, 3-8, 4-7 9-11, 13-15, 10-12, 14-16.

Pozicija 6 mi se cini mnogo boljom od 7. Kao 6. tek u poslednja dva kola igramo sa blizancima, a tada ce vec sve biti vec reseno. Takodje, docekujemo crne a gostujemo crvenima sto mi se takodje cini kao bolja varijanta. Za 6. mesto iz poslednja dva regularna kola nam trebaju 4 boda. 4. mesto i Evropa nisu tako daleko posle podele bodova, borba do poslednjeg kola!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by salefkv »

Šćepanović podnosi ostavku - neće više biti predsednik Zajednice Superlige
http://www.novisadinfo.info/2016/04/sce ... -vise.html
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by CRD FCV »

http://www.novisadinfo.info/2016/04/ras ... m=facebook
SUPER LIGA PLAY-OFF

1. Crvena zvezda 41
2. Partizan 27
3. Čukarički 27
4. Borac 23
5. Vojvodina 23
6. Radnički Niš 23
7. Voždovac 20
8. Radnik 19

1.kolo: Vojvodina - Radnički Niš
2.kolo: Radnik - Vojvodina
3.kolo: Vojvodina - Voždovac
4.kolo: Čukarički - Vojvodina
5.kolo: Crvena zvezda - Vojvodina
61.kolo: Vojvodina - Borac
7.kolo: Partizan - Vojvodina
Locked