Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by trelos gia fcv »

vosa do groba wrote:Poznajem mu rodjenog brata, istina je, svi u porodici su grobari.
E sada zelim da cujem sledece: Da li cemo i njega docekati na prvoj narednoj utakmici kao sto smo Pankova svojevremeno na Vujadin Boskovu?
Eto moze mi se da kazem da ja sad trenutno vise volim Pankova cigana od Comija grobara.
I sta cemo sada? Jako me interesuje...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ernesto »

Ne volim ovo da kazem,ali blizanci su doveli dobra pojacanja....
Nama ne gine opet grcevita borba za mesto koje vodi u evropu.....
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Stexman »

pedjans wrote:Očigledno je da ovde niko nema nikakve informacije o tome i da se dosta nagađa u stilu rekao mi garijev gari...

:!:
pedjans wrote:... mislim da njegovo protivljenje nije ni bilo potrebno jer je naša uprava procenila da bi za nju bilo fatalno da ga prodaju (odnosno poklone, pošto cigani nemaju ni kinte) i da zbog toga nije došlo do ovog transfera...
Ako je tako, zasto su onda pritiskali i razgovarali sa Comijem? Jer da klub nije od starta pristao, igrac se tu ne pita nista jer ga vezuje ugovor.
Ako je klub pristao onda je logican redosled da se pregovara sa igracem.
A mozda sam ipak ja u zabludi. :sorry:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

Hvala vam sto ste me iskulirali, ali ne bilo am zapovedjeno, neka neko jos jedared kaze sta je to comi uradio i kako je oladio cergu. Hvala unapred jos jedared.
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Stexman »

Laki, ti rece da si citao :) Pisalo se ali ne u ovoj temi:
Matador wrote:Comiju Ivanicu treba podici spomenik pored Miletica!!!
Covek je odjebao i Kokezu i Terzu i nasu upravu i rekao je necu igrati fudbal ako moram da predjem u crvenu zvezdu. U Srbiji mogu samo za Vojvodinu da igram, ako nema transfera preko ostajem. Ako me Vojvodina nece necu vise da igram.
Naklon do poda!!!
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by fkvoša1914 »

Pun forum ovih rekla kazala priča koje svi odmah prihvataju kao činjenicu.
Pedjans je rezonovao isto kao i ja, i mislim da je to jedino logično razmišljanje. Nema nijedan razlog zašto bi klub pristao na ponudu cigana, verovatno su morali ovako da vrdaju pošto je iza cigana državni vrh i Beogradsko podzemlje, pa sa obzirom na pritisak ne mogu da ih odjebu iz prve. Uostalom i Bata je isto tako radio u svoje vreme. Mali smo mi igrači u ovoj prljavoj fudbalskoj ligi, to je valjda svima jasno.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by 21114 »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1009911" onclick="window.open(this.href);return false;

Sad prde i o Abuu... :frown:
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Neizlecivi »

Au koja slika! :)

Mogu sve zameriti Kataiu,Trajkovicu,Vulicevicu... Mogu im pominjati mame do sutra. Abu ce za mene ostati velik! Stranac je,igrao je prvo u OFK-i,Zvezdi... Tek je onda dosao kod nas. Ostavio je veliki trag. Jedan od najvecih sto se tice stranaca! Hvala mu. Ne mozemo od njega ocekivati da oseca ono sto i mi. On je u Srbiju i u Vojvodinu dosao zbog para, igrao je za novce, ali je igrao srcem!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by lexa »

Ovo bi mi bio samar od kojeg se ne bih oporavio dugo. Nadam se da prica nema veze sa istinom.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by borrissey »

lexa wrote:Ovo bi mi bio samar od kojeg se ne bih oporavio dugo. Nadam se da prica nema veze sa istinom.
Iskreno, i meni. Već mi je sada muka kada vidim napise po novinama "bivši zvezdin napadač". :pegla:
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by lexa »

borrissey wrote:
lexa wrote:Ovo bi mi bio samar od kojeg se ne bih oporavio dugo. Nadam se da prica nema veze sa istinom.
Iskreno, i meni. Već mi je sada muka kada vidim napise po novinama "bivši zvezdin napadač". :pegla:
Ma brate, meni to "bivsi zvezdin napadac" najmanje znaci u celoj prici. Novinari kao novinari, hoce da naprave naslov.

Ali kad vidim Abua u dresu crnih, pa srce ce mi puci. Pre dve godine sam se kleo u njega, a sad ce da nam daje golove, okretati ce se
prema istoku Karadjordja i nas bacati u ocaj.
Ja to ne mogu ni da zamislim. On mi je bio omiljeni igrac i jedan deo nase ere je bio vezan za njega, a sad ce da se raduje sa onom gamadi.
Ne, ovo je stvarno previse...
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Stexman »

I sto je najvaznije, ako je spreman da dodje kod njih, predpostavljam da bi dosao i kod nas da ga je neko trazio! A upozoravali smo da je slobodan i da bi mogli da ga vratimo!
Ali ocigledno je da razni rezervisti koje kakvih klubova imaju prednost. No ajde da sacekamo par dana pa cemo da patetisemo onda :(
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by lexa »

Stexman wrote:I sto je najvaznije, ako je spreman da dodje kod njih, predpostavljam da bi dosao i kod nas da ga je neko trazio! A upozoravali smo da je slobodan i da bi mogli da ga vratimo!
Ali ocigledno je da razni rezervisti koje kakvih klubova imaju prednost. No ajde da sacekamo par dana pa cemo da patetisemo onda :(
Nemamo mi love za njega, crni imaju. Tu moramo biti realni.
Ali brate, od svih klubova u Evropi, ti bas kod crnih.
Juce smo mu skandirali, pravili bozanstvo od njega, a sutra ce nas bacati u ocaj.

OK, on je stranac, igra za lovu, ali opet, ja to necu moci gledati..
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by srkins »

Sve i da smo hteli Abubakara mi lovu kao crni ne bi mogli da mu nudimo,nas maksimum bi bio 6-8 hiljada mesecno (i to tesko) a njihov 15-25 mesecno. Mada cini mi se da ce se crni zeznuti ,oni misle da dobijaju Abubakara iz Vojvodine,a dobijaju igraca koji je u zadnje dve godine dao 2 gola i imao zestoke povrede. Opet cak i takav Abu bi bio pojacanje za nas,ali cini mi se da ce crni i njega i Bozinova ozbiljno preplatiti,mada briga ih,njima ce drzava to pokriti. Mislim da ce na kraju proci sa njim kao mi sa Moreirom
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

Abu bi u partizanima bio prosek, kao sro sam rekao vec. Nadam se da ne treba da kazem zivi bili pa vudeli, jer se nadam da Abu nikad nece oticu u crna go**a.
Ako pak kojim slucajem ode, znam da jako dobro razume srpski, i njemu cu se najebati mame kao i svakom drugom sto bih. j**e mi se sto je stranac, nista to ne menja.
I zamerio bih Slaninaima, tj i vama sa doruma, sro poslednji put kad su crni bili na Karadjordju, umesto da smo milinkovicu celu tekmu jebali sve zivo i mrtvo, meni su se moji Slaninari smejali kad sam pokusavao da napisavm picketinu. Stvarno nam je atmosfera uzasna n triinama. Mozda sam to samo ja, ali da se ja pitam taj bi trpeo uvrede svih 90 min, da zapamti to za sa vremena. I da, vredan je toga! Cisto da neko ne kze suprotno.
Image
Locked