Jelen Super Liga - sezona 2015/16

User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by N13 »

gospodinFKV wrote: Svaka cast Comiju na snazi da se odupre :shit: , jer pare od njih nikada ne bismo videli...
Ivanića na Karađorđu prvom prilikom dočekati aplauzom i skandiranjem. Dečko je to jednotsavno zaslužio.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Baltazar »

Ćomi, svaka ti dala. Živeli!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by novosadjanin »

N13 wrote:
gospodinFKV wrote: Svaka cast Comiju na snazi da se odupre :shit: , jer pare od njih nikada ne bismo videli...
Ivanića na Karađorđu prvom prilikom dočekati aplauzom i skandiranjem. Dečko je to jednotsavno zaslužio.
Ja bas i nisam siguran da bi isti rasplet bio da su crni zagrizli za njega kao i crveni. Jednom prilikom je izjavio da mu je fudbalski uzor bio Mateja Kezman... Oprezno sa tim velicanjem!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by lala1914 »

Mica je grobar, koliko sam ja nacuo...a ovo da odjebe crvena :shit: jeste za pohvalu, ali koji razlog je iza toga, ne znamo zato nemojmo zuriti
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ernesto »

I ja sam cuo da je grobar,ali ipak sam da se uradi neka zastava ili transparent sa njegovim likom u fazonu kako se raduje i nositi to na utakmice!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Red Marquis »

Sve što ste "načuli" načuli ste nakon što je novinar V.Novosti prvi napisao da su svi u Ivanićevoj porodici grobari, iako ni on niti neko iz njegove porodice nije ništa to potvrdio zvanično. Posle se naravno to samo po sajtovima razmilelo i uzelo zdravo za gotovo. Ne kažem da nije, ali to mi ne znamo. Ono što znamo je da on za razliku od ovih dupelizaca iz uprave nije podlegao pritisku državnog mezimčeta.

Tužno je da mi u upravi nemamo ljude za koje bi mogli da kažemo "e tako rade slaninari" pa imamo potrebu od igrača da pravimo heroje iako su oni prolazni, a klub ne. Ali eto Stepi, Sergej, Ćomi su pokazali obrazac koji nikako da se preslika na one koji nam drže klub.
Io odio Belgrado
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Passion »

ernesto wrote:I ja sam cuo da je grobar,ali ipak sam da se uradi neka zastava ili transparent sa njegovim likom u fazonu kako se raduje i nositi to na utakmice!
Земљо отвори се...................... :frown:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ernesto »

Mozemo na fazon te zastave Del pierro sto imas na profilu :dance2:
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by limanfkv »

Hej zasto se zatrzavati samo na tome - minimum mural kraj Boskova!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Radoye »

Da preimenujemo Karadjordje. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Passion »

ernesto wrote:Mozemo na fazon te zastave Del pierro sto imas na profilu :dance2:
Ја сам за! Протурићу до Миће молбу да се исплази на неком селфију, да не цртамо напамет. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ernesto »

Taman za cigane taj jezik :mafia:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

N13 wrote:
gospodinFKV wrote: Svaka cast Comiju na snazi da se odupre :shit: , jer pare od njih nikada ne bismo videli...
Ivanića na Karađorđu prvom prilikom dočekati aplauzom i skandiranjem. Dečko je to jednotsavno zaslužio.
Sta sam propustio oko Ivanica? Kakvo odupiranje? Prelistao sam temu par puta i ne vidim nista vezano za to, ako neko moze da pojasni. Hvala unapred.
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by pedjans »

Očigledno je da ovde niko nema nikakve informacije o tome i da se dosta nagađa u stilu rekao mi garijev gari... Jasno je da se Ivaniću nije išlo u čergu, kao što se nikom normalnom i ne ide. Međutim, mislim da njegovo protivljenje nije ni bilo potrebno jer je naša uprava procenila da bi za nju bilo fatalno da ga prodaju (odnosno poklone, pošto cigani nemaju ni kinte) i da zbog toga nije došlo do ovog transfera, uprkos pritisku velikog vođe i njegovih saradnika. Svakako da i u našoj upravi pre žele da omaste brk njegovom prodajom u inostranstvo, tj. cashom koji bi se za to dobio, nego da ga poklone očiglednom dekintiranom ološu i zato ovde dobiju pedalu, što bi bio verovatan rasplet. Tu mislim i lično i kao klub, siguran sam da se ekipi u našoj upravi dopalo ovo sa Gaćinovićem i Babićem, nemoguće je da tu neko iz uprave nije ostao dobar. No, to je stvarnost fudbala i transfera u Srbiji.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by vosa do groba »

Poznajem mu rodjenog brata, istina je, svi u porodici su grobari.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Locked