30. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 3:1

User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 30. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 3:1

Post by Daljac »

Milan wrote: Cetvrta utakmica za redom kako semafor ne radi! :cheers: Danas je i dodatno trokirao. Bolje da ga iskljuce, nego da ispadamo ovako jadni...
Ми смо данас закључили да семафор не ради због дигитализације и укидања аналогног тв сигнала. Таман се поклапају термини. Хтели смо да организујемо кесу по источној трибини да се купи СТБ конвертор, али киша нас омела :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9659
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 3:1

Post by Voja »

Image

Panter Zaks :cheers: Volim kada golman poleti pa to ti je :) Sad,gledajuci ovu sliku i loptu,pitanje da li joj je Zaks uopste bio na tragu,al to je manje bitno. Gledajuci godine,ovakvi letovi bi vise prilicili Mancesterovcu
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 3:1

Post by laki »

Ma Zakula je otac i tacka! Ja ga ne bih menjao bar jos dve sezone! Coveku nista ne fali, kakve veze ima koliko godina ima?! Pa nije on jogurt pa da mu istekne rok trajanja. Dok ima dobre reflekse i dok je u dobroj formi, u kakvoj je skoro uvek kada je na nasem golu, treba da bude prvi golman. Plus postuje dres koji nosi do maksimuma. Nema jednu mrlju u svojoj karijeri. On, pored Pekara, treba da bude uzor svim igracima koji brane svete boje naseg dresa!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3950
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 3:1

Post by Rabba »

laki wrote:Ma Zakula je otac i tacka! Ja ga ne bih menjao bar jos dve sezone! Coveku nista ne fali, kakve veze ima koliko godina ima?! Pa nije on jogurt pa da mu istekne rok trajanja. Dok ima dobre reflekse i dok je u dobroj formi, u kakvoj je skoro uvek kada je na nasem golu, treba da bude prvi golman. Plus postuje dres koji nosi do maksimuma. Nema jednu mrlju u svojoj karijeri. On, pored Pekara, treba da bude uzor svim igracima koji brane svete boje naseg dresa!
Neko i to da kaže konačno... Veliki plus jedan imaš od mene na ovaj komentar.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked