Liga Evrope - sezona 2015/16

User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Salvador »

Ako pogledamo gde smo bili pre 3-4 meseca, odlicno nam je prolazno vreme - dosli na korak LE, pobedili groblje, solidni u prvenstvu.
Ali sve to uz uslov da se ne rasproda tim i da se ide na prvo mesto u ligi, inace je sve pogresno!
Hocemo titulu jer to mozemo i hocemo Vosu jaku kao Plzen sledece godine, jer je to realno!
Sve ostalo je bullshit!
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Milan »

trelos gia fcv wrote:Jako mi je zao sto ovo moram reci ali Zaks koliko nas je tamo spasao katastrofe, toliko nam je svu nadu u cudo razbio neverovatno losom intervencijom.
Taj gol je i definitivno unistio i poslednju nadu u igracima.
Zao mi je sto je to bas on, ali je po meni i dalje jedna od najgorih karika u timu.
Zakula je u ove dve utakmice samo potvrdio da je ubedljivo najbolji golman u ovoj ekipi, a veceras je opet bio i najbolji igrac u nasem timu.
1892 wrote:ps nadam se da zvižduci na Karađorđu na poluvremenu nisu bili namenjeni našim momcima.
Nisu. Sudija je svirao kraj i pre isteka 45. minuta, pa je to bio uzrok.
pedjans wrote:ali ova brzina, snaga, iskustvo, uigranost i kvalitet su suvise za svaku ekipu koja igra u raspaloj i namestenoj srpskoj ligi.
Bas tako. Kada bi napravili reprezentaciju lige, ne bismo dobili ekipu koja bi im mogla parirati. Igraju momci fudbal o kakvom mastamo kod nas na Karadjordju. Odlicno igraju!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Marko93 »

Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Stexman »

Nemoj da bi neko zamerio Zaksu ili bilo kome iz ekipe. Momci su dali svoj maksimum sto smo od njih i trazili. Nazalost protiv ovakve ekipe to nije dovoljno. Nemamo pravo da ih kritikujemo i drago mi je sto ih je ceo stadion pozdravio na kraju. Mnoge igrace je to pogodilo pa ja pala i koja suza, ali rekoh vec jednom nije gotovo. Nova bolest se zove titula i ja sam vec zarazen debelo!

Hvala momci sto ste nam bar dali nadu da sanjamo neke lepe trenutke ovog leta!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Sasa1969 »

Sve je ok samo moram da primetim da mi je zasmetalo malo ponasanje Ozegovica.(prosli put sam ga branio ovde )
To se pre svega odnosi na onaj nesporazum sa Babicem a kasnije i kod jednog centarsuta imao je potrebu da siri ruke prema saigracima ?
Cini mi se da je preterano sebican i da nije timski igrac.
Ne osporavam njegove fudbalske kvalitete samo mi se ne svidja taj odnos prema saigracima.
Nisi dobio loptu okreni se i nastavi dalje tu je trener da ukaze na greske.....on je danas kampovao u offsajdu a to je meni izgledalo kao neko lose foliranje.
Last edited by Sasa1969 on Fri Aug 28, 2015 12:33 am, edited 1 time in total.
Image
Locator
Posts: 8
Joined: Sun Jul 26, 2015 11:37 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Locator »

Hvala igračima i svima koji su bili deo ovogišnjeg tura. Bilo je lepo dok je trajalo. Nadam se da ovaj aplauz na kraju nije bio za kraj predstave,
treba nastaviti u ovom šmekerskom ritmu podržavanja kluba, jer iskreno, bar meni, mnogo bolje izgledamo. Siguran sam da već sada igrači imaju u glavi kako će da razbiju Spartak, jer su tim. A izgleda da nisu tim više samo igrači, nego su tim i navijači i oni redari sto su aplaudirali pola tekme. Tri tribine kao jedna, čoveče nikad nismo ovakvi bili! Iako nije bio pun stadion koga bole? Biće, teraj priču! :lala:
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Willian »

Ekipi svaka cast na zalaganju,Cesi su jednostavno bolja ekipa i tu nema dileme.Hvala vam na ovom divnom letu,glavu gore okrecemo se domacem prvenstvu i tu da potvrdimo kvalitet ove nase ekipe!
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Milan »

Kaze mi drugar koji je bio na velikom jugu da je stadion u nekoliko navrata tako grmeo da ga je jeza spopala...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Лампард »

Hvala ti Vošo za ovo leto,za pobedu nad severnim komšijama početkom jula i prvim Stanisavljevićevim golom iz slobodnjaka,za gaženje uvek neugodne Baltičke škole,za nagradni put u Torino i prvi put letenje avionom uz fantastičan provod u gradu,za fantastičnu pobedu nad Sampdorijom u slavu čika Vujketa,za Ožegove makazice protiv Javora,za put u zemlju piva-Češku,za pošteni rastanak od Evrope(makar do sledeće godine)...sve ovo sa nepunih 16 godina,mogu samo biti ponosan na svoj klub i nikada ne zaboraviti ovo ludo leto! :cheers:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post by Jole »

Ono... Primis drugi gol, tacnije protivnik povede ukupno 5:0 a stadion najjace grmi za ceo mec, ne procenjivo :cheers: A momci na terenu su takvu podrsku apsolutno i zasluzili, alal im vera na svemu :lala:

Kad bi ostali u ovom sastavu do iduceg leta... eh kad bi ostali...
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post by Maminho »

Jole wrote:Ono... Primis drugi gol, tacnije protivnik povede ukupno 5:0 a stadion najjace grmi za ceo mec, ne procenjivo :cheers: A momci na terenu su takvu podrsku apsolutno i zasluzili, alal im vera na svemu :lala:

Kad bi ostali u ovom sastavu do iduceg leta... eh kad bi ostali...
Cuj do iduceg leta, ja trazim do Zime samo kad bi ostali... Solidan start u prvenstvu 3-ci smo imamo utakmicu manje protiv poslednje Jagodine bili bi bod iza Cigana. Imamo solidan tim (rame u rame sa blizancima) Poslednjih godina su se odma odlepljivali po 6 do 9 bodova u prvih 10 kola.. Sve pohvale da smo i pored Evropskih 8 utakmica na ovom mestu na tabeli za mene je to veliki uspeh, nisam ocekivao da mozemo to da izguramo sa ovim timom. Ali sutra vec ocekujem odlaske i to sigurno 2 igraca a mozda i 3,4... A to ne rade ozbiljne ekipe koliko su god u nekim dugovima. I msm da je presedan da jedan Ozegovic ode posle mesec-ipo dana provedenih u klubu ja to jos nigde nisam video, al kod nas je sve moguce. Bilo je lepo dok je trajala ova Evropska prica sad se vracamo u realnost. I AKO MISLIMO NEKAD DA OSVOJIMO TU TITULU, EKIPA MORA MINIMUM 2 SEZONE DA BUDE NA OKUPU.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post by pedjans »

Mislim da smo ove godine u LE zaradili od UEFA oko 860.000 evra, kao i neki iznos od TV prava za mec protiv Sampdorije. Naravno, bilo je i troskova. Verujem da smo neto u plusu oko 600-700.000 evra.

Inace, vidljivo je da napredujemo - u poslednje 4 sezone dva puta smo bili u play offu kvalifikacija za LE, jednom u 3. kolu i prosle godine pod dosta nerazjasnjenim okolnostima ispali od Trencina. To je vazno jer je staro pravilo daje za evropske rezjltate vazan kontinuitet igranja u Evropi.

Jos sam pod utiskom jucerasnjeg meca, narocito kvaliteta protivnika. Ovde godinama nije gostovao bolji tim. Rapid, Sampdorija i Bursa mi se cine znatno slabiji od Ceha.

Jos veci utisak je podrska sa tribina - bili su u pravu oni koji su pisali da je bolje 7000 pravih na tribinama nego 12000 radoznalaca.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post by carlons »

Na našem primeru najbolje se vidi jedina svrha JSL, a to je da prvak ima dve šanse za Evropu. Da smo krenuli od kvalifikacija za LŠ, siguran sam da bismo do sada bar dva puta igrali ligu Evrope. Za razliku od crnih, jednostavno nismo imali sreće. Treba zapeti u prvenstvu i po svaku cenu juriti prvo mesto.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post by Casual 1989 »

carlons wrote:Na našem primeru najbolje se vidi jedina svrha JSL, a to je da prvak ima dve šanse za Evropu. Da smo krenuli od kvalifikacija za LŠ, siguran sam da bismo do sada bar dva puta igrali ligu Evrope. Za razliku od crnih, jednostavno nismo imali sreće. Treba zapeti u prvenstvu i po svaku cenu juriti prvo mesto.
Slazem se. Idemo u Suboticu koju je metalac tamo napunio 0:3, onda imamo jagodinu koja se raspada i zatim 2 kuci, iz te 4 tekme ako uzmemo 13 bodova znaci 3 pobede i nereseno mi smo prvi na tabeli, blizanci igraju derbi sl nedelje.
Naravno lakse je reci nego uraditi ali smatram da mozemo to, dici psihicki ekipu i sto vise da nas ode u Suboticu, zajebi ljubav preko foruma.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post by Telep »

Vošo moja hvala za najlepsa 2 meseca na stadionu u zadnjih 13ak godina od kako sam na njemu! Lep kraj priče, i pored toga što smo ispali, ja do kuće nisam skidao kez s lica. Ne pamtim ovakvu atmosferu, samo jedan gol da je pao imam osecaj da bi eksplodiralo sve, a ono kako se orilo posle drugog gola mislim da cu pamtiti do kraja života..

Sve u svemu mnogo bolja igra nego u Češkoj, Ivanić mnogo bolji i odmah se to odrazilo i na ceo tim. Paločević dobar samo mu malo još fali da se opusti i biće pravi. Vasilić juče odličan, a i oduševio me je u 15. minutu kad se okrenuo ka istoku i počeo da pali masu :D Ostatak isto osetno bolje, šteta za onu stativu, da je ušlo... Stičemo iskustvo, što igrači, što uprava, za ovakve utakmice, mnogo ovde kockica još treba da se sklopi da bismo stigli do jeseni u Evropi. Ako ništa makar smo i neke bodove sakupili, biće možda i neki lakši protivnik dogodine, a pokazali smo svima u Srbiji gde se igra fudbal, napredujemo..

Sve najbolje Nastiću, a i ostalima što odu..jbg nije pobednički oproštaj bio, ali je bio onako pravi slaninarski :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Locked