23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

Није ни да је "ви" немате. Ал нећемо опет све исто у круг. Оно што сам написао стоји за било коју ситуацију у групи и граду. Немам ја 14 година да би било ко ту од вас требао нешто да ми објасни што ја не разумем одавно. Оно што сам написао стоји без обзира на све.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Milan
Posts: 4136
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Milan »

Stajalo bi da je napisano samo na Firminom forumu. Ovde nema razloga da se bilo kome spocitava neodlazak na gostovanje u Novi Pazar. Jednostavno se doslo do tacke gde je ljudima pun k***c svega sto se u i oko kluba desavalo i desava, te je uspeh sto jos uvek i na domace utakmice dolaze. Nikakvi pozivi, nikakve "biti ili ne biti" situacije ih nece motivisati da se pojave. Iskreno, ni sam ne znam sta treba da se desi kako bi se te stvari promenile. Tesko je i ljude sa severa pokrenuti, a sta tek onda ocekivati od navijaca sa ostalih tribina? Vec jednom sam negde napisao, a mogu i ponoviti... Kad se meni (a za sebe sam mislio da se to NIKADA nece dogoditi) sve zgadilo, mogu misliti sta je u glavama manje sjebanim od moje. Postalo mi je gotovo svejedno. Ako mogu odem, ako ne... necu se previse uzbuditi...

A sto se tice ovog foruma, on je jedina svetla tacka ovog kluba u poslednjih 10-ak godina jos od njegovog osnivanja. A nadam se da ce tako i ostati...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Casual 1989 »

Razumem Kokanidju skroz. Da li je realno da Vosa ima 50 navijaca koji je bodre? A ovde na forumu cim se otvori tema za nocu utakmicu odma pice bar 30-ak ljudi od kojih mozda 1 ode "dalje" gostovanje.
Kao svima je pun k***c svegaa onda dodju i teraju upravu npr, ko si bre ti da teras upravu a kad je padala kisa nisi hteo na tekmu da odes?
Ajde ljudi zivnite vratite se na tekme sta trazite izgovore kao neke dede.

Ovaj forum je ogledalo grada Novog Sada, pun grad/forum firmasa a na tekmama nikog.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by zukenp »

Mislim da nije bilo 50-tak.Bio sam blizu ,jedva 30-tak vasih navijaca da je bilo.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Casual 1989 »

Jos smesnije. Nisam bio nego sam procitao na firminom forumu ako ne gresim.
Bio sam prosli put kad se kretalo u sredu oko 6 ujutru kad nas je islo nepuna 3 autobusa, tad sam smatrao da ta neka brojka od oko 120 ljudi je porazavajuca, ali sam se tesio sto je sreda pa ljudi rade i bio sam uveren da sl put kad budemo isli bice nas bar 300 tamo, cekali smo par godina na to kad ono...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

зукенп, било је тачно 50 људи, у цифру.

Милане,
Не не пријатељу, ово баш стоји овде да буде написано, јер се овде праве таласи, мењају управе преко тастатуре и све се ради преко тастатуре, и сви су упућени и инсајдери, а ретко кад су стварно у праву. Па онда ја реко ајде да пробам да видимо да ли може нешто да се уради и ван те тастатуре. Не иде ваљда само Фирма на утакмице Војводине?
Не знам у овом моменту шта је људима пун курац свега? Причате са председником малтене кад хоћете, све су наши у Клубу, уз пар људи на погрешним местима, и лошим прелазним роком или што овај ментол од председника изиграва Далај Ламу, јел сад зато не идете на утакмице? А да сте притом невероватном брзином заборавили ко је био пре?
Мислиш да мени није и више пун курац свега него теби? Овде се није ишло да Фирма покаже своју бројност, ишло се искључиво због Војводине и њеног резултата, убедљиво најтеже гостовање у Лиги у смислу притиска са трибина, зато је требало да нас оде више него на јна или маракану, да се помогне тим играчима. Ако их неће покренути "бити или не бити", шта ће их покренути онда? Па не идете ви ваљда на Војводину због Фирме него због Војводине. Јел толико далеко 350 километара? А није далеко да се иде у Беч, Мађарску и Лихенштајн, итд. То је баш близу? Или сте се усрали? БУУУУУУУУУ Нови Пазар ЗАКЛАЋЕ ВАССССССС, а у Бечу и Лихенштајну је опуштена шетњица центром. Треће нема. Да је Нови Пазар требао да гостује овде и да је ситуација обрнута, њих би дошло 1000. Јел су тих 1000 све навијачи?
Е зато је требало то можда да се напише искључиво овде и пре него на Фирмин форум.
Е зато је овај форум изгубио смисао. Јер паламудите и филозофрате све и свашта, већина појма нема праву ситуацију, а нема вас нигде.
Лако је седети на западу или наслонити се на ограду на Исток, тад је Војводина ОК, али није ОК кад треба помоћи више него икад, ал јебига 350 километара и Нови Пазар.
Немојте онда да идете на утакмице ни код куће.
Не само ти, него сви.
Који ћете курац, требало би онда да вам се смучило и код куће исто као и у Новом Пазару, то је иста та Војводина. У Новом Пазару није била нека друга.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
ultra komsa
Posts: 404
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by ultra komsa »

evo ja nisam mogao da idem zbog posla.zaista.Kokanjidja je sve sto je rekao upravu.SRAMOTA.Samo nije sad ova tekma problem,vec svaka utakmica i vera koju su ljudi izgubili u nesto sto je postojalo pre par godina.Po svim savovima je sve popucalo,i jako se bojim da ovome nema povratka, ne zbog ljudi kojih vise nema nego zbog mogucnosti da 2 ili 10 ljudi sednu dogovre se. NE, mnogi imaju razloge i ja i sam znam i opravdavam ih. Usrana nam je navijacka prica,talozilo se godinama...Nemam ja reci koje mogu da opisu tugu kada vidis presaran grafit,kada se nose obelezja po gradu seoskih djilkosa,ja sam toliko besan svaki put,al cekaj opet pre smo ulazili u frku bez razmisljanja,danas kako da to uradis kada znas da nema onih ljudi tu vise kojima verujes. Kokanjidja svaka ti cast na svemu, imas volju i da je takvih kao ti vise, nasa prica bi bila prava!JUCE,DANAS SUTRA,ZAUVEK...
Инжињер
Posts: 19
Joined: Wed Feb 19, 2014 5:25 am

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Инжињер »

Ajde da se razumemo nije svaki navijač Vojvodine i Firmaš(iako je dosta njih bilo), Firmaš je onaj koji stoji iza te zastave, njenih dela itd, ostatak ljudi sebe neidentifikuje kao takve.
Pa samim tim neko da ovde "proziva" diže "svest", ili skreće pažnju na tu temu meni nema smisla.

A ovo stoji pa stoji:
KoKanidja wrote:.... А није далеко да се иде у Беч, Мађарску и Лихенштајн, итд. То је баш близу? .... а у Бечу и Лихенштајну је опуштена шетњица центром.
User avatar
Milan
Posts: 4136
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Milan »

@Kanidja,

Totalno mašiš poentu mog pisanija gore, a poznajući te, ne znam ima li smisla da ulazim u ovu raspravu...

U vezi sa ovim forumom sam ti već rekao-on je najbolja stvar koju Vojvodina ima, jer su tu ljudi (90%) koji Vojvodinu vole svim srcem i bez ikakvog interesa. Talasali, kudili i kritikovali, plakali, slavil..., tu su zbog ljubavi. A daju je u valikoj meri i na svakom koraku koliko mogu. I da, po meni je dovoljno da dolaze samo na Karadjordje. Gostovanja su samo plus, a i te kako ih ima i tamo...


Odakle ti pravo da bilo kome sugerišeš da više ne dolazi ni na domaće utakmice posle neodlaska u NP? Zato što si ti bio? Boli me k***c da se bilo kome pravdam, ali neću da dozvolim da me ti tu nešto prozivaš po tom pitanju. Je l' treba da počnem da nosim tefter i lupam ti minuse za svako gotovanje na kom sam ja, a ti se ne pojaviš? Za 20 godina odlazaka na gostovanja sam ih skupio više nego 95% ljudi koji idu na utakmice i sad treba da se zamislim o odlasku dalje na Vošu zbog propuštanja Pazara? Nemojmo se zajebavati...


Nevezano za ovo treba shvatiti jednu stvar, a nadovezuje se na ultra komsin post. Nije ljudima samo pun k***c Voše, nije im ni do života u ovoj usranoj zemlji, sa imitacijom života koji proživljavamo. Teško je bilo koga pokrenuti za bilo šta, a kamoli da redovno dolazi na utakmice. Mrtvilo je sveopšte, ne samo kod nas. Ima tek par izuzetaka. Navijački pokret je polu mrtav i teško da će se ikada oporaviti i vratiti na nivo od pre. Sem cigana (a neće ni oni doveka) kopovi su sve manji i manji, svima priča visi o tankom koncu. Sa par tribina imam direktne info i svima se isto dešava. Obične publike tek nema. Pa pogledajte zapad i istok na marakani protiv nas. Jako bitna tekma, pa opet tuga. Tu i tamo neko bljesne sa posetom, pa se opet vrati na isto...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

Нисам ја промашио ништа него одговорио на оно што си ти написао.
Не интересују мене твоја гостовања кад си могао да дођеш, а ниси, јер кад је вруће, ретко кога има.
Дође Балша да вам пише, посерете се сви, а пре тога таласи невиђени, подавили би целу Србију јунаци. Ниси само ти у питању, замерам и људима који имају много више гостовања и дела од тебе.
Овај форум је постао курчина једна обична, био је у почетку добар, сад се тотално распао по сваком критеријуму вредности, и ретко ко овде слави било шта, само филозофирају и урнишу тастатуру. Ако су ту из љубави, не треба им форум да то показују својим теоријама завере, бушењима, и осталим срањима, нека покажу љубав где треба и кад треба Клубу и играчима, тако да си ти промашио поенту показивања љубави.
ВИДЕО САМ како их има итекако и на гостовањима (максимално до Београда)
Тешко да ти мени можеш да тефтериш да ме није било кад треба. Уствари, не можеш ниједном то да утефтериш. Ни на трибини ни на улици. А себи би могао већ много пута. Тако да се боље мани тефтера.

Сугеришем да не долазе више јер ако нису знали да дођу кад треба, лично мени више не требају ни код куће наслоњени на ограду или гузицом на западу. Пуца ми курац за њихово мишљење јер су показали љубав према Клубу који толико воле и исказују је свуда осим у Новом Пазару (јебига тамо се јебе мајка четничка и пева хашим тачи). Тамо јебига нема интернета па да куцкају, можда једном прођу кроз Нови Пазар па ухвате интернет па откуцкају како су били прошли поред стадиона.
Не интересује ме ни животна ситуација, мука је свима, и мука је од живота више тим људима што су ишли него вама што сте седели код куће, у то сам исто сигуран.
Ево рецимо да се давало 100 еура за гостовање, колико би више људи ипак могло да дође??? Ја верујем да би опет исто било, јер боље глава на раменима него 100 еура у џепу :mrgreen: . Е такав утисак сви ми имамо.

Нико није тражио редовне утакмице, тражено је само да се дође кад је најпотребније, тако да пробај да схватиш поенту овог пута, и поновићу је још једном.
Ситуација најпотребнија Клубу (који толико волите и изказујете љубав на сваком кораку) и играчима, и уз то за нијансу даље, али јебига веома вруће. Не памтим кад се тако све потрефило, можда ВИШЕ НИКАД. Резултат - 50 људи. Да се разумемо, нисте нам ни требали, али да се разјасне већ једном неке ствари.
Нисте били - не требате ни кад буде лепо, нити нас занимају ваша мишљења о било чему у вези тог Клуба - ћао. Неби вас више никад ништа питао, нити желео да чујем ваше мишљење ни кроз причу, ал зато имате тастатуру и ту ћете да ударате. Тастатура ипак не враћа ударце.

П.С. Ово се односи на све до 40 година. За све преко тога имам разумевања и нећу да ме они схвате погрешно.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1459
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Neizlecivi »

KoKanidja sto mislis da imas ti ili bilo ko od navijaca pravo da ljudima govori da ne dolaze vise na tekme? U pravu si neke stvari da je jadna cifra i da su jadne brojke ljudi na gostovanjima. Kada vec predstavljas Firmu i sever, da li je brojka od 100 ljudi na severu Karadjordja cifra za ponos? Mislim da bez one prave Firme od pre par godina, nema nista od odlaska 500 ljudi u Pazar ili bilo gde. Firma bi po meni pre svega trebala da se batali prozivanja - mi smo najverniji ostali su p***e ili slicne fore, a da se ovo malo ljudi sto je ostalo zapitaju koji su to uzroci ovakvog raspada sistema.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

Ја сам навијач исто као ти, идем на Север али не представљам Фирму него само себе и свој крај, то сам рекао овде већ неколико пута.
Не кажем ја да имам право то да говорим, ја то говорим како се ја лично осећам и да мени не требате.
Ја не кажем ни да смо највернији али изгледа да ти момци који иду свуда стварно и јесу.
Јер као што сам рекао, та ваша Војводина је имала најтеже и најважније гостовање у задњих неколико година, ништа не може да се пореди са оном ситуацијом.
И ви нисте осетили да треба да одете?
По мени маните је се онда и код куће. Ништа више. Опуштено скроз.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Milan
Posts: 4136
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by Milan »

Eto, baš to sam i očekivao. Preko tastature se sa tobom ne može voditi diskusija, jer si previše sujetan i prenosiš na lični nivo.
KoKanidja wrote: Тешко да ти мени можеш да тефтериш да ме није било кад треба. Уствари, не можеш ниједном то да утефтериш. Ни на трибини ни на улици. А себи би могао већ много пута. Тако да се боље мани тефтера.
Ovde opet prelaziš na drugi nivo-priča je oko gostovanja. Svog navijačkog života se ne stidim, tako da tefteri slobodno.

KoKanidja wrote: Дође Балша да вам пише, посерете се сви, а пре тога таласи невиђени, подавили би целу Србију јунаци.
A o čemu da se kuckaju ljudi sa njim. Na forumu su prisutni ljudi koje je on prozvao i koji poznaju celu priču, pa neka se dopisuju. Ljudi su svojedobno pisali protiv Bate, pa ne vidim što se ne bi oglasili protiv Balše da su hteli...


Što se tiče Pazara i priče da su se ljudi usrali, pa nisu otišli je smešna, jer je odlazak u Pazar busom, kao odlazak svojevremeno na Banjicu- možda i najobezbeđenije gostovanje od strane policije...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

У реду, ја сам сујетан, тврдоглав и најпаметнији (ево у животу сам први пут ово чуо за себе али за све постоји први пут), али ти ниси познат по томе :mrgreen: , и нисам сигуран да ти знаш да је Нови Пазар најобезбеђеније гостовање. Има ту много других ситуација које могу да се дешавају успут или диркетно тамо, али небитно, кажем нисте нам ни требали.
Ти си тај који је спомињао тефтер, па сам ти зато рекао ајде.
Човече како о чему да куцкају са њим, па да куцкају исто онако како су се посеравали по њему, а не кад им он одговори и кад се јави да сви ућутите као муле, још вас и напуши курцем :mrgreen:
Углавном, у више случајева.

ЖВАЋЕ БУЉА ГАЋЕ !!!
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Locked