19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Stefke »

Ако ико од играча можда којим случајем чита ово.... ИГРАТЕ КО ПИЧКЕ, ООО ООО, ИГРАТЕ КО ПИЧКЕ, ОО ОО :evil:
Не бојте се, гледаћемо ми вас и следећу, и ону тамо, а и ону после те.... ми смо ти који остају, и којима је стало!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pera Centar
Posts: 827
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Pera Centar »

Ovo sto se desilo danas je rezulat ponasanja uprave posle utakmice sa Crvenom Zvezdom.Hocu da kazem da je sasvim normalno da kada uprava i trener ne protestvuju posle 3 onakva gola prosle nedelje, kao rezultat toga dodje pad morala i volje kod svih igraca.Da li klub FK Vojvodina, njena uprava i trener stoje iza svojih igraca, da li ih podrzavaju?Osecanje haosa i izgubljenosti, u ovakvim situacijama, je naravno jace kod mladjih igraca, a to je kod nas vecina.Mislim da ce biti veoma tesko povratiti moral i volju nasim igracima.Odgovorno tvrdim da nasa uprava nije zrela i nema znanje da vodi ovakav jedan klub, kakve god sarene laze o stabilizaciji pricala.Sto se tice trenera on je na prosloj utakmici okrenuo ledja ovim momcima tako da i njemu nije vise mesto u FK Vojvodina.Ono sto bi ja najvize zeleo da bivsi fudbaleri, bez navijaca i lokalnih biznismena i tajkuna, preuzmu klub jer on njima i pripada, a tek posle toga svima nama koji iskreno volimo FK Vojvodinu.Za zeljom da ovo razapinjanje naseg kluba prestane, hteo bih da porucim igracima da nastave da igraju fudbal kao pre dve utakmice, jer samo tako nas klub moze da opstane.Mi navijaci sad treba da damo najvecu podrsku ovim momcima.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by мализека »

Рекао сам и после рупе да је игра била лоша, а данас је била очајна. Убеђен сам да ћемо гледати још пар комада у Вошиној мрежи уз нову бламажу и у Нишу, ако наставе овако...а са Марићем не верујем да може другачије. :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by gospodinFKV »

Prema balavcima se treba i ophoditi kao prema balavcima, a trenutno nemamo osobu koja je sposobna za to. Od kako je Bata umro, mi takvu osobu nemamo, a ima je svaki ozbiljan klub. Bio to predsednik, trener ili neko iz menadzmenta, njega se boje svi - od kapitena do kafe kuvarice...

Eto, Pekar je imao tu 'cast'. Neka im prica malo kako je bilo kad su odigrali slabo, pa vide da se BB zaputio ka svlacionici. Nek im prica malo kako se mahalo pistoljem u svlacionici, mozda ce nauciti da cene ovo sto imaju trenutno. Treba neko u klubu da postoji, od koga ce im se tresti ta tek spustena jajca, jer se trenutno ne boje nikog i za ovakve sramotne partije ne odgovaraju nikome, sto se i videlo na kraju utakmice.

Sto se tice ove scene na kraju tekme - ja cesto volim da istaknem koliko se mi razlikujemo od :shit: , i kako se ne razbijaju kola igracima, ne ubacuju samponi, ne skidaju trake kapitenske i sl. Ipak, tanka je linija izmedju toga da si dobar prema igracima i toga da balavac, sa svojih 5 utakmica, napusava tebe koji si na stadionu od kako se on rodio (a neki i do 5/10/15 godina pre). Linija se negde mora povuci, i mladjariji se neke stvari moraju objasniti.

Gacinovicu, dete, pamet u glavu i ne izvodi besne gliste. Ovde se radi i o tvojoj karijeri. Pa :shit: iz Bg-a samo cekaju da opet bljesne neki Drazic, Ninkovic, da krenu hvalospevi o njemu i op - gubis mesto u reprezentaciji. Ovaj Dzigi mali je mentolcina najobicnija, spojio je 3-4 utakmice dobre i vec svi pricaju o reprezentaciji...propasces ako ne odrastes makar malo. Nije bitno kako ti stucne stoje, da li su preko kolena onako kul kao Nejmar, vec da uspes da centriras u kazneni kako treba, bez da pogodis zivi zid u kome stoje 2 igraca...

I jos nesto - Dzimi, mars napolje!
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Vojkan »

Gacinovic je dao 9 golova i svaka cast bez obzira kakvi su i ko je zasluzan on je deo tih akcija,veliki problem je njegova iritantna i bezidejna igra danas je celu utakmicu imao dva dobra dodavanja jedan dribling i bezbroj gresaka.
Decko pamet u glavu i bolji i veci su propadali,koga briga to sto na svkom poluvremenu izlazis sa flasicom vode i besomucno ispijas ako ti je to neka talija batali je probaj sa centarsutem,driblingom,pasom....bice bolje i tebi i ekipi pa i nama. :cheers:
ultra komsa
Posts: 418
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by ultra komsa »

na istok ja prvi idem al vidi ovo cena nek bude 100 din jer sam danas video 2 cigana.Drugo Kordic ce dobiti cigaru sledeci put u usta ta njegova bezobrazna.Maricu sut karta sto pre.Trece PREDSEDNICE SAZIVAJTE SASTANAK STO PRE,bolje po vas,omace se kontroli bes.Meni je iskreno mucno ovo sto gledam i sever za 26 god.totalni raspad.Opet vikanje uprava napolje i opet sve ispocetka i tra lalalala kao i uvek,za ko to ima snage?i volje?Jedino da jos navijaci krenu da igraju fudbal...
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by limanfkv »

Krunic ocitao lekciju Maricu. Idi Dzimi, ne brukaj se. DRUGI TIM(!?!) Jagodine te je ponizio u tvojoj kuci. Jedino mi je drago sto sa ovakvom igrom, nema da fali, necemo izboriti to 4. mesto i evro kvalifikacije. Pa necemo imati brukanje sa nekim Sanmarincanima, a i normalne pripreme. Mnogo stvari treba da se menja, bas mnogo. Imamo pred sobom citavu polusezonu da se stabilizujemo kao klub i da ispravimo sve greske. Sasvim dovoljno vremena, ali mora da krene da se radi odmah.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by fraxmanutd »

Какав очај од фудбала...

Прошли викенд тешим себе да би било боље да циганима нису признали она два гола, да бисмо имали бољи резултат на крају. Ето, добио сам данас одговор како би било боље. Нагузили нас ћурани и поред тога што већ који дан брује како ће доћи без пола тима, како имају куп утакмицу. Буквално су скинули гаће пред ову утакмицу. На крају, испрангијали нас за медаљу.
Слажем се да Марић мора да оде, али за управу никако! Нису они криви што педерчићи (част изузецима) "играју" онако.
Мора им се ставити до знања да су ту где су сада само зато што носе тај грб на грудима! Има сине мој и по селима момчића са тим ретардираним фризурама и розе копачкама па нико ни не зна за њих и ј..у им матер и цео родни лист на свакој утакмици, а све што добију на крају јесте тањир пасуља и вози кући. Добијају редовно плату и још играју као бабетине. Кад почну те премије да се спомињу, није ми добро,с..е ми се моментално. Па премија ти је што си уопште и заиграо за овај клуб, па ти ако ти је мало, кидај и за себе и за њега па иди ако ти се укаже прилика. Ако не одеш, сам си крив, јер ниси дорастао вероватно, ако пак одеш, клуб ти је опет највише помогао, јер да није тог грба што га носиш, био би боранија...

Треба им ставити до знања да овом игром само себи лоше раде! Умеју они и те како боље, тако да је на њима и да покажу то!

Напред, напред Војводина!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Dejan »

Ti si prvi golman Zakula...
User avatar
Sasa1969
Posts: 635
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Sasa1969 »

Dejan wrote:Ti si prvi golman Zakula...
:hurray: :hurray: :hurray:
Image
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Matador »

Klub se 100% nije sklonio ciganima, da je postojao i promil sanse da se to dogodilo prvi bi to ovde postavio. Problem je sto se nije zalilo na sudjenje, preko cega ne treba preci. I pored toga sto klub ne bi imao apsolutno nista od toga. Pokradeni smo protiv partizana, donjeg srema, borca, cuke, zvezde. Da smo pustili cigane danas bi protiv Jagodine sa pola snage slavili, ali mnogi usled besa zbog slabe igre to sebi nece da priznaju. Trener i sportski direktori moraju leteti. Decu moramo istrpeti i dugove vratiti, a uprava ima veliki minus. Zoka mora postovati stav navijaca, a zaposleni navijaci u klubu moraju pribliziti klub svim navijacima. Da li neko misli da bi bilo bolje da se na kredite, fondove i na "dodjem ti" napravi sada jak i iskusan tim na kom se kasnije ne moze zaraditi? Ili mislite da bi cigan Gaja i pijani Joca poslovali ovako domacinski i da bi se suprostavili blizancima, hajde da se ne zajebavamo.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Ken mahniti »

Pa sta to treba tacno da trpimo?Dve utakmice ne UKLIZAS na loptu,nemas zuti karton...(Pekar je dobio zbog prigovora)
Babicu svako ispucavanje ide u aut
Nastic ne zna decko gde je levo
Kapiten ima dva dodavanja i tri pokusaja centarsuteva
Mogu za svakog ovako,ali nema bas svrhe.Ili mozda ono idiotsko ponasanje one balavurdije,oba golmancica imaju zajedno godina zivota koliko neki samo na tribini...Stoko bezobrazna.
Svaku utakmicu,garantujem zivotom,bi od svakog ko je danas bio na stadionu dobili veliki aplauz i za poraz od 5:0,al pogini za taj dres,za taj grb na grudima,za nas saku bolesnika.Pokazi volju,htenje...Sta da trpim ovog nazovi trenera i njegove antologijske taktike?Ili gomilu sprdnje okoline,to treba da trpimo?
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Stexman »

Matador wrote:Klub se 100% nije sklonio ciganima, da je postojao i promil sanse da se to dogodilo prvi bi to ovde postavio.
Druze, ja ne znam dal je jos neko to primetio ali ti si bio najveci kriticar ove uprave, najvise si galamio protiv nje. Sta sad pises ja ne verujem.
Nisam kritikovao upravu do danas ali ovo je sad trenutno ne dopustivo. Jedini segment koji se iole trudi je marketing koji duva u prazno jer cim oni naprave jedan potez napred
uprava ih demantuje i vrati ih dva poteza nazad.

Zasto mislis da ce ako kojim slucajem Zoka ode da ce doci Gajic i ostala banda?

Sto se mene tice, Zoka moze da ostane ako drasticno promeni kurs prema najvecim zlom srpskog fudbala, da se javno ogradi od njih i njihovih spletkarenja i da da ostavku na mestu predsednika zajednice prvoligasa.

Da javno kaze, da od Fudbalskog Kluba Vojvodine oni jedino mogu da dobiju inekciju morfijuma da lakse "odu" i nista vise.
Ako zbog takvog stava treba neko iz vlasti da nas kazni, ugasi, prebaci u nizi rang onda neka bude tako! Mene tako nece odvojiti od kluba! Odvojice me uvlacenje u dupe blizancima.
:lala:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Radoye »

Niko ne trazi tim za juris na titulu, vec samo da svako preuzme odgovornost za svoj posao. Da se igraci odgovorno odnose prema dresu koji nose i svojim obavezama, sto znaci da daju maksimum na svakom treningu i utakmici a ne da sede po kafanama, da trener ne tera mak na konac i da mu je uvek neko 10-ti kriv, da se igraci dovode po nekom redu i smislu a ne po licnom menadzerskom interesu, da se ne cuti kad nas otvoreno kradu, da se predsednik ne bavi gomilanjem funkcija i zavodjenjem mira medju posvadjanim sijamskim blizancima nego da se 100% skoncentrise na FK Vojvodinu barem dok se ne izvucemo iz finansijskog sranja i udjemo u plus na racunima, da svi u klubu od kafe kuvarice do predsednika ukljucujuci tu i igrace svih selekcija rade iskljucivo u interesu kluba. Ako niste kadri, voljni, strucni tako da radite, ako imate precih interesa, licnih, stranackih, kakvih god, onda se sami pokupite i idite. Ako stvarno nema ljudi koji imaju znanje i koji su spremni da se potpuno posvete klubu onda mozda i treba da propadne i ugasi se da ne kalja tradiciju generacija koje su ga ceo vek gradile i u koji su ulozili svoj znoj i krv a neki i zivote.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9815
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Voja »

Imam predlog,ajd da glasamo ovde ko je za ovu upravu,a ko protiv,posto vidim da je veceras najbitnije da se uprava sacuva :mrgreen:

Ljudi moji,osramoceni smo,ponizeni,ismejani.... postali smo predmet sprdnje,postavljaju se pitanja u javnosti koliko je sudija danas Jagodini priznao neregularnih golova? A neki ovde uprli da brane upravu pa to ti je :cheers:
Image
Locked