13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

student
Postovi: 86
Pridružio se: Sub Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od student »

Turija napisao: Je l' na fejsu stvarno ono profil aktuelnog predsednika FKV?
Da li su se prvi čovek Voše i naš Klub oglasili povodom toga?Ako nisu, ne znamo šta se čeka?Onakvo izražavanje je velika sramota po ugled Kluba - kad smo već kod komentarisanja komenta(to)ra.
Nije sigurno,pogledaj malo ranije objave,profil se verovarno zvao Vojvodina ili tako neso jer su ljudi cestitali rodjendan na zidu 6.3. i ocigledno se obracaju klubu a ne Zoki...
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od Passion »

Наш менталитет није више чак ни нула, у минус је отишао. Страшно.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od gospodinFKV »

Turija napisao:Je l' na fejsu stvarno ono profil aktuelnog predsednika FKV?
''Фирмаши ајмо сви у глас, Томислав Караџић пуши ку*ац наш! ТОЛЕ ОДЛАЗИ !''

Nekako cisto sumnjam da bi predsednik ovo kacio :mrgreen:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od ssnigd »

Passion napisao:Наш менталитет није више чак ни нула, у минус је отишао. Страшно.
Ovo sviranje kurca igraca po terenu se mora zaustaviti na vreme. Ovo je vec koja utakmica da se ne igra sa 100%, SLoboda, partizan, Donji Srem, Rad,... Doduse jeste ova utakmica bila borbenija od prethodnih, ali opet posle dva vezana poraza ekipa mora da ore po terenu, posebno ako se kao bori za titulu. I ono po meni najstrasnije, kako moze jedan profesionalni fudbaler da onako sutira sa 5 metara u golmana, poput malog Gacinovica. Sine, ako ti se ne igra vise ovde onda se teraj gde vec hoces. Nemoj da mi igras sa 30%, jer znamo svi da mozes mnogo vise.
Gde je ona borbenost iz Krusevca na primer, iako smo se i tamo izvukli ali bar nismo igrali kao ribetine kao proitv partizana i Donjeg Srema? Ko vam je to napunio glavu da ste vanzemaljci?
Sa ovakvom igrom Cuka ce da nas opere a da ne pricam o Kragujevcu koga od kada su se vratili u ligu nismo dobili i koji su dali 2 gola do sada, a nama ce verovatno samo za poluvreme toliko. Nekada mora da ih krene, a mi se ocigledno svima namestemo svojim pristupom igri.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od Voja »

Nisam gledao utakmicu,ustvari,pogledao sam jedno 10 minuta prvog poluvremena i to je to.Moram spomenuti Vanjinu intervenciju,intervencija dostojna Junajteda,to se trazi. Inace,za mene je prvenstvo zavrseno posle meca sa Sremom.Sad krece trgovina.... pauza do sledece sezone,u koju cu opet uleteti prepun iscekivanja i nadanja..... mada kada covek razmisli,ne znas sta je gore,kada se predas od starta ili 3 kola pred kraj polusezone!?
Slika
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od laki »

Voja napisao:Nisam gledao utakmicu,ustvari,pogledao sam jedno 10 minuta prvog poluvremena i to je to.Moram spomenuti Vanjinu intervenciju,intervencija dostojna Junajteda,to se trazi. Inace,za mene je prvenstvo zavrseno posle meca sa Sremom.Sad krece trgovina.... pauza do sledece sezone,u koju cu opet uleteti prepun iscekivanja i nadanja..... mada kada covek razmisli,ne znas sta je gore,kada se predas od starta ili 3 kola pred kraj polusezone!?
:roll:
Slika
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post od Salvador »

laki napisao:
Voja napisao:..... mada kada covek razmisli,ne znas sta je gore,kada se predas od starta ili 3 kola pred kraj polusezone!?
:roll:
Znam sta je bolje - da se ne predas do kraja :!:
Valjda cemo i taj film jednom docekati...
Zaključana tema