Kup Srbije - sezona 2014/15

User avatar
N13
Posts: 2010
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by N13 »

Turija svaka cast na postu... slazem se od reci do reci.
Nikog ovde ne treba banovati, svi smo na forumu jer imamo jedno zajednicko - Vojvodinu. I to je najvaznije. A stilovi pisanja i stilske figure su skroz nebitni... ako neko pise na drugaciji nacin od nas, ne mora znaciti da provocira. Niti sam igde video provokaciju.
Da Matador nije spomenuo to sa Ivanicem, verovatno mi ostali to nikada ne bismo ni saznali. Ovako ipak znamo da je bilo nesto i to otvara neka druga pitanja... sto je svakako dobro jer mi navijaci moramo znati sta se desava.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Matador »

Slazem se Milane i necu ih nazivati bivsim navijacima. Nadam se da nisu ili uskoro nece vise biti na platnom spisku kluba.
Ponosan, uvek isticem da ima 15-20 forumasa koji imaju vise informacija od mene, ali ih ne dele sa ostalim. I to tacnije, detaljnije informacije. Svrha mog pisanja je da svi mogu da procitaju informacije vezane za FKV, i nemam problem sa tim ako neka nije u detalj tacna vec me zanima samo najbolje za FKV. Mislim da je preko potrebno da predstavnik navijaca u klubu i ljudi koji su u prici povremeno napisu na forumu o novim informacijama. Ako je u periodu dok je bila potrebna podrska bilo reci o klupskom stanu i da ce svi pavlovicevci leteti iz kluba, ispunite rec. Ili jasno recite slagali smo i potreban nam je Vlaskala, Komesar, Sekretar, sekretarica itd. Ne znam cemu tajnovitosti, sakrivanja. Ponosan, nisu bili u delu gde su smesteni gostujuci navijaci. Mozda bi jos neko za radno mesto isao na gostovanja? A dole je bilo i vecih nepredvidjenih situacija, pa se mozda nisi fokusirao na neke dogadjaje. I na kraju kad imas sve tacnije informacije sta te sprecava da podelis sa ostalim clanovima foruma?? Standardan izgovor nije sve za forum, a pecka kad ja napisem kao sto kazes i poluinformacije? Trenutni rezultati kluba su odlicni i velike zasluge idu novoj upravi! Dobar posao su uradili, ali za kontinuitet su potrebni zdravi temelji. Bez pavlovicevaca, vratiti klupski stan, oterati onog malog radojicinog nazovi igraca, pojacati tranparentnost.
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Ponosan! »

Matador wrote:Slazem se Milane i necu ih nazivati bivsim navijacima. Nadam se da nisu ili uskoro nece vise biti na platnom spisku kluba.
Ponosan, uvek isticem da ima 15-20 forumasa koji imaju vise informacija od mene, ali ih ne dele sa ostalim. I to tacnije, detaljnije informacije. Svrha mog pisanja je da svi mogu da procitaju informacije vezane za FKV, i nemam problem sa tim ako neka nije u detalj tacna vec me zanima samo najbolje za FKV. Mislim da je preko potrebno da predstavnik navijaca u klubu i ljudi koji su u prici povremeno napisu na forumu o novim informacijama. Ako je u periodu dok je bila potrebna podrska bilo reci o klupskom stanu i da ce svi pavlovicevci leteti iz kluba, ispunite rec. Ili jasno recite slagali smo i potreban nam je Vlaskala, Komesar, Sekretar, sekretarica itd. Ne znam cemu tajnovitosti, sakrivanja. Ponosan, nisu bili u delu gde su smesteni gostujuci navijaci. Mozda bi jos neko za radno mesto isao na gostovanja? A dole je bilo i vecih nepredvidjenih situacija, pa se mozda nisi fokusirao na neke dogadjaje. I na kraju kad imas sve tacnije informacije sta te sprecava da podelis sa ostalim clanovima foruma?? Standardan izgovor nije sve za forum, a pecka kad ja napisem kao sto kazes i poluinformacije? Trenutni rezultati kluba su odlicni i velike zasluge idu novoj upravi! Dobar posao su uradili, ali za kontinuitet su potrebni zdravi temelji. Bez pavlovicevaca, vratiti klupski stan, oterati onog malog radojicinog nazovi igraca, pojacati tranparentnost.
A moze li to jednostavno ovako: ''Da li je istina da su neki pojedinci prozivali Ivanica?''
Ako vec zelis najbolje FKV, simpatizerima i navijacima, zasto ne pises ovako? Nego samim svojim pisanjem unosis nemir...
Hoces da kazes da se svi mi semimo u klub, i zato idemo na gostovanja?
Naravno da pecka, jer pises o necemu o cemu nisi kompetentan da pises, ko je bio, bio je, zna sta se tacno desilo... Po tvojim recima ti si bio na gostovanju, zasto nisi rekao tamo ''Zasto prozivate Ivanica?''


Vidimo se u Krusevcu! HEART & SOUL!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

sportske.net wrote:Kup Srbije - Žreb narednog ponedeljka

Žreb za osminu finala Kupa Srbije održaće se u podne 6. oktobra u Sportskom centru u Staroj Pazovi, a utakmice će se igrati 29. oktobra.

Klubovi će na žrebu biti podeljenji u dva "šešira", na osnovu rezultata u prošloj sezoni.

U osminu finala plasirali su se branilac trofeja Vojvodina, Jagodina, Partizan, OFK Beograd, Crvena zvezda, Voždovac, Radnički (Niš), Rad, Čukarički, Radnički (Kragujevac), Spartak, Inđija, Metalac, Sloga (Petrovac na Mlavi), Sloboda i Proleter.

Parove će odrediti selektor omladinske reprezentacije Srbije Ivan Tomić.

U osmini finala Kupa igraće se jedna utakmica, a ako posle regularnog toka bude nerešeno, izvodiće se jedanaesterci.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Matador »

Seme se oni za koje sam napisao. Nema potrebe da pitam da li je istina za nesto sto sam cuo na stadionu. Razlog ne znam. Bio sam iznerviran krupnijim nepredvidjenim desavanjem i nisam u prvi mah obratio paznju na dogadjaj sa Ivanicem. Ko to procenjuje nivo kopetencije za pisanje ili pricanje? I dalje nisi rekao sto te tacne informacije koje imas ne delis na forumu, a poluinformacije te peckaju? Nova uprava ima odlicnu strategiju za skupstinare. Iz odredjenog grupe neki u klubu, neki na konferencijama, neki na sajtu, neki obezbedjenje, stara garnitura na platnom spisku i mirna Backa. Necemo da se zameramo Gaji, Dubroji, Cabri, Radojici Tomici, Sarancetu, sekretarici. A sezonske opet deljene za zapad i istok. Tako se klub ne postavlja na zdrave temelje i to nije zdrava prica. Slucaj sa Ivanicem je nebitan i necu vise pisati o desavanjima grupe. Vidimo se u Krusevcu i da donesemo tri boda!
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Ponosan! »

Ja sam se konkretno uhvatio za to dobacivanje, i kako je odjednom nebitan slucaj? Pa zar cemo dopustiti da se dobacuje najboljem igracu, tek tako?
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by West Ham »

Mladom igraču su dobacivala dvojica momaka sa tribine, i to u smislu: možeš da cugaš po kafanama, a da trčiš ne možeš...?
Procenite sami koliko je to provokativno, destabilizujuće po Klub, navijače, našu crveno-belu mladost i šta sve ne... Mislim da se mora napraviti oštra razlika između konstruktivne rasprave (koja podrazumeva postojanje jedne zdrave navijačke opozicije svakoj mogućoj garnituri u Klubu) od besomučnog palamuđenja bez ikakvog osnova u cilju neke zamišljene samopromocije, šta već. Shvatite da u i oko bilo kog kluba postoje stvari koje naprosto nisu za širu javnost, prevedeno na srpski ovaj forum ne čitamo samo mi, navijači/simpatizeri/ljubitelji FK Vojvodine. Pobogu!
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Matador »

Ma hvataj se ti za sta hoces. Sta sam napisao to se i dogodilo, a razlog ne znam i u tom trenutku me nije interesovao posto je bio nebitan u odnosu na jedno mnogo vece neocekivano iznenadjenje. Ovo sto kao sa strane se hvatas za delove postova, a sam ne dajes odgovore i usput sve znas ne prolazi. Zar cemo dopustiti da pavlovicevci tek tako hleb jedu od kluba, da se Cabra u klpskom stanu siri? Da nam stize reket od igraca iz susedne nam republike? Onda i dobacivanje moze da prodje, tom logikom sam se vodio.

EDIT: Dobio si i previše prostora, a i to zloupotrebljavaš spamovanjem i nastavljanjem sa drugim članovima foruma. Nedelju dana pauze za tebe, iskoristi jedan dan (sutra) da prošetaš do stadiona i pitaš predsednika kluba šta ti je na umu.

budababa
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Neizlecivi »

Utakmice osmine finala biće odigrane u sredu, 29. oktobra.

Parovi osmine finala Kupa Srbije:

Spartak - Proleter

OFK Beograd - Čukarički

Partizan - Sloga (Petrovac na Mlavi)

Metalac - Voždovac

Vojvodina - Sloboda

Rad - Crvena zvezda

Radnički Kragujevac - Jagodina

Radnički Niš - Inđija
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE), sreda 29

Post by limanfkv »

Trenutno verovatno najlaksi protivnik.
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE), sreda 29

Post by PolovinaZ »

Nismo mogli bolje da prođemo a i žreb nam odgovara jer OFK-a i Čukarički igraju međusobno(ispašće jedan potencijalno jak protivnik) a Jagodina igra u Kragujevcu.
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2674
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE), sreda 29

Post by Grof Žekula »

limanfkv wrote:Trenutno verovatno najlaksi protivnik.
Тачно, али и меч који долази пред дерби сезоне (одмах за викенд гостујемо на оној београдској рупи).
Свакако, од Купа нема одустајања!
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE), sreda 29

Post by fksloboda.org »

:cheers:
Bar malo da se obradujemo u ovim teškim danima za slobodaše!
Ovih dana smo u razgovorima priželjkivali Vojvodinu i još jedno lepo gostovanje! Zaslužili smo 8)
Kod nas je raspad! Totalni! Štrajkuju, ne treniraju...
Videćemo koliko će ovi pederčići fudbalerčići biti raspoloženi da igraju tj. da rade ono što jedva da znaju, ali svakako ono što jedino u životu znaju...
User avatar
Milan
Posts: 4113
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE), sreda 29

Post by Milan »

Ako te ne mrzi, napisi malo podrobnije o situaciji u Slobodi. Je ni ne znam sta se sve izdesavalo, da vam onaj bradonja nije vise u klubu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE), sreda 29

Post by Stexman »

Grof Žekula wrote: Свакако, од Купа нема одустајања!
Ja se ne bih toliko lozio vise na kup. Sto se mene tice ta prica je zavrsena u maju.
Vreme je sve snage usmeriti na TITULU koja nam godina izmicala upravo zbog kupa!
Locked