Kup Srbije - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Grouch »

laki wrote:Cestitke igracima na pobedi. Ovo je stvarno leglo bas kako treba iz razloga da se jos malo podigne samopouzdanje igracima a da se ne potrosi previse energije. Imali smo srece da dobijemo utakmicu sa 60% snage.

Najiskrenije se nadam da u temi sa partizanima necete unositi nepotrebnu tenziju kako igraci moraju da pobede tekmu, sad ili nikad i slicne gluposti. Jedino sto moraju je da daju sve od sebe. Niko nije ocekivao ovakve rezultate pre pocetka sezone i nemojte sada da im nabijate pritisak. Pustite ih da igraju kao i do sada, taj pritisak ne moze doneti nista dobro osim da izgore u silnoj zelji da se napravi pozitivan rezultat.
Ajd uzdravlje i nema opravdanja za ne dolazak u lavor. Po meni ko je Srbiji a ne dodje na stadion ne treba nista ni da komentarise nakon utakmice!! Prozivas igrace sto nisi zadovoljan rezultatom a nicim nisi doprineo da im pomognes da imaju bolju podrsku!! Jel toliko tesko odvuci guzicu do BG-a?!
Amin.Previse se ovde palamudi o tome ko treba da igra,koje zamene i kad treba da se naprave,dal je bolji ovaj na beku ili nije itd.Sta bi bilo da nismo prvi na tabeli nego da se borimo za sredinu ili opstanak,koji su nam takodje razni pesimizam-eksperti u nasim redovima predvidjali, mogu samo da zamislim.Ostavite se toga,nismo mi strucni stab nego navijaci.Daj da vidimo sta i kako cemo mi da pripomognemo po raznim pitanjima a ima posla na sve strane.Eto recimo da ljudi koji redovno dolaze na istok objasne ovim neredovnijim da nije red da se izlazi sa stadiona u 80.minutu nego da se ostaje do kraja i da se pozdravljaju igraci ako su zasluzili bez obzira na rezultat.S druge strane,totalno mi je nerazumljivo ponasanje dela zapada koji usred pesme sa severa pocinje da peva neku svoju pesmu.Otkad postoji organizovano navijanje, zna se da na svakom stadionu svuda u svetu postoji jedna tribina koja vodi navijanje.To ne znaci da bilo koja druga tribina ne sme i/ili ne treba da u nekom trenutku pokrene neku pesmu ali nikom ne pada na pamet da "isece" pesmu sa navijacke tribine jer je to totalna navijacka nekultura,neznanje a da ne govorim o tome da ne lici ni na sta.Da se razumemo,daleko od toga da mislim da je tu bilo neke lose namere dela zapada,ali neki red mora da se zna.Mislim da bi o takvim temama trebalo ovde da raspravljamo a ne o tome ko ce izaci na teren.
Sto se tice JNA,stvarno ne znam koji izgovor moze da se izmisli za neodlazak.Idealan termin,odlicna igra,odlican polozaj na tabeli...Treba ova 2-3 dana udariti maksimalnu reklamu da nas ode sto vise.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by мализека »

Куп је успешно одрађен, сада треба одрадити и партизан. :whistler: Само нека играју најбоље што могу па шта ураде. :dance2:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Passion »

Grouch wrote:S druge strane,totalno mi je nerazumljivo ponasanje dela zapada koji usred pesme sa severa pocinje da peva neku svoju pesmu.Otkad postoji organizovano navijanje, zna se da na svakom stadionu svuda u svetu postoji jedna tribina koja vodi navijanje.To ne znaci da bilo koja druga tribina ne sme i/ili ne treba da u nekom trenutku pokrene neku pesmu ali nikom ne pada na pamet da "isece" pesmu sa navijacke tribine jer je to totalna navijacka nekultura,neznanje a da ne govorim o tome da ne lici ni na sta.
Веома је једноставно. Свако ко је распеван, правац северна трибина!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3827
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Red Marquis »

Još je jednostavnije od toga. Zakon brojeva. Ne može tribina sa 150-200 ljudi da ima neki poseban autoritet. Treba da prođe određeno vreme, da se pojave novi klinci, i da izblede autogolovi severa i onda će doći sve na svoje.
Io odio Belgrado
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Grouch »

Red Marquis wrote:Još je jednostavnije od toga. Zakon brojeva. Ne može tribina sa 150-200 ljudi da ima neki poseban autoritet. Treba da prođe određeno vreme, da se pojave novi klinci, i da izblede autogolovi severa i onda će doći sve na svoje.
Totalno promasujes poentu.Al ajde ako cemo tvojom logikom i tvojim prebrojavanjem onda je mnogo manje ljudi sa zapada nego sto je juce bilo na severu iseklo sever.Nije ceo zapad pokrenuo pesmu usred pesme severa,to ti je valjda jasno.To se ne radi nigde u svetu,zna se neki osnovni red.Naravno da ponovo kazem,ne verujem da tu ima neke zle namere,daleko od toga,verovatno se eto dogodilo ali je bitno rascistiti stvar za ubuduce.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3827
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Red Marquis »

Grouch wrote:
Red Marquis wrote:Još je jednostavnije od toga. Zakon brojeva. Ne može tribina sa 150-200 ljudi da ima neki poseban autoritet. Treba da prođe određeno vreme, da se pojave novi klinci, i da izblede autogolovi severa i onda će doći sve na svoje.
Totalno promasujes poentu.Al ajde ako cemo tvojom logikom i tvojim prebrojavanjem onda je mnogo manje ljudi sa zapada nego sto je juce bilo na severu iseklo sever.Nije ceo zapad pokrenuo pesmu usred pesme severa,to ti je valjda jasno.To se ne radi nigde u svetu,zna se neki osnovni red.Naravno da ponovo kazem,ne verujem da tu ima neke zle namere,daleko od toga,verovatno se eto dogodilo ali je bitno rascistiti stvar za ubuduce.
Nisi me razumeo. Nisam ja bio u nekom fazonu "Nas je više od vas", niti sam bio među tima koji su pevali svoje kontra severu, već sam hteo samo da naglasim da se kod nas malo pogubio taj koncept "navijačke tribine", jer imamo ljudi sa navijačkom prošlošću na obe "nenavijačke" tribine pa se ljudi ponesu i kao što si sam rekao, nema zle namere.
Io odio Belgrado
Волем Вошу
Posts: 8
Joined: Wed Oct 22, 2014 5:27 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Волем Вошу »

Red Marquis wrote:Još je jednostavnije od toga. Zakon brojeva. Ne može tribina sa 150-200 ljudi da ima neki poseban autoritet. Treba da prođe određeno vreme, da se pojave novi klinci, i da izblede autogolovi severa i onda će doći sve na svoje.
Ne znam bas ko promasuje ovde poentu, navijacka tribina ce uvek imati autoritet :wink: Iz milion razloga...
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by duh slaninara »

Jednostavno ne treba prekidati Sever nekim drugim pesmama,ako se peva ljudima na zapadu ili istoku mogu se jednostavno prikljuciti pesmama koje dolaze sa Severa,jer bi tada zvucalo mnogo bolje i jace,jer em peva vise ljudi istu pesmu i jos je na zapadu krov,to bi se protiv blizanaca najbolje osetilo...

edit: Nemam nista protiv ljudi koji pevaju niti zelim da ovaj moj post protumace kao da neki ljudi koji dele moje misljene zele da "zabrane" pevanje drugih pesama.Nije tako,samo je moje misljenje da to ne zvuci lepo kada se posmatra iz nekog treceg ugla.Uzdravlje :cheers:
Љубав и страст,јачају с' годинама!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by ssnigd »

Po meni vrhunac indijanstva na stadionu je kada se peva pesma na severu, da masa sa zapada ili istoka (a to najcesce ne bude grupa veca od 10 ljudi) krene neku svoju misleci da ce se kao nesto glasnije cuti. Gledaj brate fudbal, bodri svoj klub i igrace i j**i po spisku protivnicima i sudiji.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Slaninari.VI »

На Западу се увек прати певање СЕВЕРА и људи на западу гледају да испрате њихово навијање. Јуче је дошло до једног испада јер је север покренуо једну песму а на западу изгледа неки нису сконтали па су кренули нешто друго да певају. Тек на крају утакмице је било скандирање које није било повезано са севером, али то је било скандирање упућено играчима кад су се окренули ка западу да поздраве навијаче. Сами занте да вас са запада увек испрате људи, ето деси се и некад ситна грешка која одмах некима упада у очи и који једва чекају да нагрде запад. О истоку не можемо да говоримо јер нисмо на њиховј страни па не можемо ни да кажемо што они не прате север већ крену самоиницијативно навијање и скандирање!
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by laki »

Dal sam ja lud ili sta se dogadja?? Pa masa sa zapada i istoka uvek prati pesmu sa severa kad zeli da peva!! To sto neko prica da je zapad pesmom isekao sever, a istok podrzao, je bilo zato sto je spiker javio da su grobarcine igrale nereseno i svi se primili i poceli da pevaju pogrdnu pesmu za partizane, spontano, jbg, malo se ljudi opustili. Ne secam se da se tako nesto desilo jos nekada ALI MOS MISLITI kao da se sad ne znam ti ni ja sta dogodilo!!
A inace kao sto sam vec i rekao, uvek se prati sever, ali uvek! Oko cega se raspravlja ja stvarno ne verujem!!
Image
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Grouch »

laki wrote:Dal sam ja lud ili sta se dogadja?? Pa masa sa zapada i istoka uvek prati pesmu sa severa kad zeli da peva!! To sto neko prica da je zapad pesmom isekao sever, a istok podrzao, je bilo zato sto je spiker javio da su grobarcine igrale nereseno i svi se primili i poceli da pevaju pogrdnu pesmu za partizane, spontano, jbg, malo se ljudi opustili. Ne secam se da se tako nesto desilo jos nekada ALI MOS MISLITI kao da se sad ne znam ti ni ja sta dogodilo!!
A inace kao sto sam vec i rekao, uvek se prati sever, ali uvek! Oko cega se raspravlja ja stvarno ne verujem!!
Istok niko nije spominjao i nije bilo veze sa partizanima i u pravu si,nije se bog zna sta dogodilo ali valja spomenuti cisto da se zna za ubuduce.Jedino se ne slazem bas da zapad uvek prati sever nego se upravo cesto desava da oni sami pokrecu pesmu i moram da priznam da mi ta situacija nije bas jasna.Malo se peva,malo ne peva,malo se sedi,malo se stoji...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by One and only »

Grouch wrote:Malo se peva,malo ne peva,malo se sedi,malo se stoji...
Neko gricka suncokret, neko pije sokice, totalna anarhija na zapadu.
United of Vojvodina
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Slaninari.VI »

Grouch wrote:
laki wrote:Dal sam ja lud ili sta se dogadja?? Pa masa sa zapada i istoka uvek prati pesmu sa severa kad zeli da peva!! To sto neko prica da je zapad pesmom isekao sever, a istok podrzao, je bilo zato sto je spiker javio da su grobarcine igrale nereseno i svi se primili i poceli da pevaju pogrdnu pesmu za partizane, spontano, jbg, malo se ljudi opustili. Ne secam se da se tako nesto desilo jos nekada ALI MOS MISLITI kao da se sad ne znam ti ni ja sta dogodilo!!
A inace kao sto sam vec i rekao, uvek se prati sever, ali uvek! Oko cega se raspravlja ja stvarno ne verujem!!
Istok niko nije spominjao i nije bilo veze sa partizanima i u pravu si,nije se bog zna sta dogodilo ali valja spomenuti cisto da se zna za ubuduce.Jedino se ne slazem bas da zapad uvek prati sever nego se upravo cesto desava da oni sami pokrecu pesmu i moram da priznam da mi ta situacija nije bas jasna.Malo se peva,malo ne peva,malo se sedi,malo se stoji...
Добро ЗАПАД је крив за све, зато и јесмо "Педери са Запада". Мислим шта да кажем, опет ће неко кењати по западу. Ако нисам био јасан шта и како по питању прозивке онда не вреди се ни објашњавати.
СВИ У БЕОГРАД!!!!
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Vojvodina-Sloboda (UE) 1:0

Post by Daljac »

Извлaчење пaрoвa четвртине финaлa Купa Србије oбaвиће се у пeтaк у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви.
Locked