Pitajte Zorana Šćepanovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Stexman »

Srdacan pozdrav novom predsedniku!

Mene zanima kako ce te vratiti dugove ako bi kojim slucajem bilo nemoguce da prodajete igrace?
Ili kako ce te omoguciti normalno funkcionisanje kluba ako prodate sve sto mozete i time namirite dugove!? Sta dalje?
Posto vidim da se rasprodaja svega vrednog spominje kao jedino resenje za izlazak iz krize!
Ako raspodamo toliko cekanu zlatnu generaciju omladinaca, koja bi mogla da napravi zapazeniji rezultat u Srbiji bez odigrane utakmicu u prvom timu ili sa odigranih nekoliko,
sta da ocekujemo od sledece sezone?
Marketing? Hajte ljudi ili angazujte strucnjake na polju marketinga ili ga ugasite potpuno! Nema smisla placati bilo koga za ono sto se dosad radilo na tom polju!
Besplatnih ideja ce uvek biti na ovom forumu! :)
Potrebna nam je agresivna marketinska kampanja da bi popravili imidz kluba!

Pozdrav i drzite se, nece biti lako!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Matador »

Da li ce biti angazovana nezavisna revizorska komisija i o svim stetnim ugovorima obavestena finansijska policija/inspekcija i problem resavan putem suda? Ko moze da ima moc da sredstva Kluba starog citav vek tako fakticki pokloni neobarazovanim pojedincima u vidu stanova, friziranih menica itd. Mi od nove uprave ocekujemo da radi transparentno u interesu Kluba i iskrenih navijaca. Trule kompromise sa proteranim stakorima svako moze da pravi i za to se nismo borili. U koliko se u Klub vrate Vlaskalic, Trivicka, Capelja i bivsi navijaci sekretar, kobasicar ovaj komesar i marketing mag za mene ova uprava postaje jednaka prethodnoj. Imate punu, iskrenu i veliku podrsku u borbi protiv bivse uprave koja je Klub dovela pred gasenje i samo bez kompromisa sa istim.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by :) »

ssnigd wrote:Postovanje.
Manje vise sve je vec pitano, no ipak

6. Prekrecite onaj mural na juznoj tribini!!!
Bata je znao samo da premosti u maniru biznismena sa ovih prostora, nije to nikakva moc kako je okarakterisao Balsa, jednostavno umece poslovanja ovih prostora, ako nemas pozajmis ujutru, vratis u podne, pa trazis uvece za ujutru, uz to mazanje ociju kako nema dugova a posle njega potop...

I molim vas nemojte da su izgovori odstranjivanja omrazenih stalno zaposlenih preletaca navijaca u radnu zajednicu i matorih celavo brkatih parazita pravne prirode, nije njima sigurno predsednik isplacivao astronomske zarade pa jos i sve na racun da se ne bi mogli lepo rastati sa nekom odpremninicom.

Izvinjavam se sto nisam postavio ni jedno pitanje, ono sto me zanima ljudi su pitali i to vrlo direktno, ako odgovorite na isti nacin bice to nesto novo na ovim prostorima, pretpostavljam da necete ovde pismeno odgovarati vec u vidu intervjua ko sto je uradjen sa onim prepotenkom, samo da se posle ne zavrsi cela ova prica ko sa njime. Ogorcen sam ko i vecina iskrenih ljudi ovde.

Sve najbolje, nadam se da me nece mrzeti da sto pre skinem ovo uprava napolje u potpisu :cheers:
student
Posts: 87
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by student »

Pre svega pozdrav za novog predsednika .

Ajmo redom:
1- Kada cemo saznati koloko je FKV duzna u potpunosti i koliko dug moze da naraste...
2- Koliko FKV trosi na funkcionisanje kluba -na plate igraca ,na plate strucnog staba,na plate ljudi iz uprave i na plate ostalih zaposlenih-na mesecnom nivou
3-Da li postoji ikakvih mogucnosti oko formiranja skauting sluzbe ,makar na teritroiji Srbije i regiona
4-Okrecite jug.

i jos neki predlozi za dalje funkcionisanje kluba
1-Sto se tice marketinga mislim da bi bilo lepo da se vec otvori klubski sop na stadionu,mozda u saradnji sa firmom mozete da otvorite jedan veci ispod zapadne tribine,
takodje misli da treba da angazujete sve navijace kao ''radnike'' u marketingu-npr krece izrada novih sezonskih a vi na zvanicnom sajtu objavite navijac koji vam posalje
model najbolje dizajnirane sezonske , dobija 2 na poklon od kluba, isto to moze da se radi i sa dresovima i raznim predmetima sa obelezjem kluba.Ocenu dizajna neka
vrse igraci...
2-da li je moguce pre pocetka ili na kraju svake sezone ,organizovati jednu vrstu kampa za igrace-konkretno mislim da bi trebalo putem medija pozvati sve zainteresovane
i domace drzavljane i strance (naravno poziv da bude na srpskom,engleskom i ako je moguce jos nekom stranom jeziku)
od npr 14do 18 godina i od 18+ godina na probu u FKV. Obavestiti sve zainteresovane da klub ne nosi nikakve troskove vezane za njih,od stranaca se moze traziti i
onaj promotivni video sa YT, da je najveca plata koju mogu da dobiju ukoliko se pokazu npr 2000e i slicno. Taj kamp neka traje 2 nedelje , prve nedelje bi bio kamp za
omladince (14-18g) , a druge nedelje za prvotimce (18+ godina).Oni koji se najbolje pokazu mogu poceti pripreme sa FKV ali im onda obezbediti smestaj u FCVB. Sa najboljima
potpisati ugovore.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Grba_NS »

Srdačan pozdrav

Prvo bih želeo da kažem da sam među onim (retkim) koji nisu imali, a i dalje nemam, predstavu ko ste i čime ste se bavili "pre" Vojvodine. Mislim da je to dobro jer vas ne dočekujem sa unapred pripremljenim stavom. Ovako, mislim da ću moći realno i racionalno da ocenim vaš rad u našem klubu. Dakako, cenim hrabrost koju ste ispoljili samim prihvatanjem predsedničke fotelje u klubu koji tavori u ozbiljnim dugovima u neozbiljnoj i nesređenoj državi u kojoj jedinu pomoć mogu očekivati klubovi čiji navijači čine većinu glasačkog tela. Neću vas puno daviti sa pitanjima, pitaću samo ono za šta smatram da predstavlja nešto na čemu počiva Fk Vojvodina.

1. Kako vidite omladinsku školu u bliskoj (i daljoj) budućnosti? Mi sami smo dali ocenu našoj školi kao najboljoj u Srbiji (i šire), što smatram da i nije slučaj u potpunosti i da tu ima dosta prostora za napredak, pre svega u selekciji dece i još nekim stvarima, da ne zalazimo u detalje jer vi ste čovek biznisa, a ne fudbala, koliko mi je poznato.

2. Smatram da bi klub trebao da produbi saradnju sa Dif-om, koji iz godine u godinu podiže kvalitet i dovodi neka ozbiljna imena u svoju profesorsku katedru, imena koja se visoko kotiraju i u svetskim naučnim krugovima. Nemojte da dozvolite da znanje i talenat tih ljudi pre nas prepozna fudbalski savez Srbije i da oni tamo rade i izrađuju projekte. Mislim da treba tu saradnju intenzivirati jer nam jedna naučna institucija tog tipa u mnogome može pomoći da ono što ja smatram temeljom Fk Vojvodine, a to je omladinska škola, dignemo na jedan zavidan, evropski nivo, jer imamo ogromnu bazu u Novom Sadu sa okolinom gde smo jedini ozbiljan klub.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by prijatelj fudbala »

1. Da li će se, u neko dogledno vreme, menjati način izbora delegata Skupštine Kluba?
2. Da li će se menjati Statut kluba?
3. Da li će se uspostaviti mehanizam odgovornosti rukovodstva i zaposlenih u klubu?
4. Koliko Vam je potrebno vremena da, zajedno sa saradnicima, klub dovedete do borbe za titulu?
5. Koliko Vam je potrebno vremena da, zajedno sa saradnicima, klub dovedete do titule?


Hvala i sve najbolje
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Baltazar »

1.Molim Vas šta se dešava sa legalizacijom SC u Veterniku? Srećom pa živimo u kaubojskoj državi pa ga neće srušiti.
2.Da li je u planu vraćanje dela ili celokupne imovine "Karađorđa"?
3.Da li se nastavlja saradnja sa hotelom "Park"?
4.Da li se planira osnivanje Voše "B"? (najnapredniji omladinci nemaju u tom uzrastu pravu konkurenciju-Nastić je na primer više igrao kao levo krilo nego beka, jer nije imao koga da čuva)
5.Da li su u planu članske karte kako bi se i ljudi u inostranstvu osećali pripadnici kluba?
6.Da li će oživeti akademija u punom smislu te reči?Spavanje, ishrana, škola, vannastavne aktivnosti, strani jezik...
7.Da li je istina da se planira preseljenje uprave na novosagrađenu istočnu tribinu? A da Veternik ostane za akademiju?
Hvala
Vojvodina, jedna jedina!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by johnny »

Predsednice, zamolio bih vas da iz naziva vasih (?) *novina* izbacite pridev novosadske jer Novosadjani nisu nepismeni kao novinari i urednici istih. Kada cete se zahvaliti placenim navijacima na saradnji? Hvala i srecno u Evropi :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Radoye »

Gospodine Scepanovicu, jel' vam bridi obraz zbog ovog "sjajnog" rezultata u Slovackoj?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Toto Riina »

Да ли сте свесни да садашњи тренер не може да успостави систем, игру и стил какав је потребан Војводини? Шта мислите о томе да тим преузме Милан Ђуричић и обједини функцију тренера и спортског директора или Вељко Пауновић?

Да ли мислите да Тренчин има изграђен систем какав би морала и Војводина? Модеран, нападачки фудбала са младим, школованим играчима и амбициозним младим странцима. Да ли сте свесни да са садашњим тренером то није баш изводљиво?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Avangarda »

Pozdav! Postavio bih prava i otvorena pitanja, ako nije problem?

1. Da li se smatrate odgovornim za evropsku bruku u Slovackoj?

2. Koliko ste finansijskih sredstava uneli u klub vi licno kao i clanovi upravnog odbora koji ste vi izabrali?! Da li ste u klub uneli bar 1 (slovima: jedan) dinar vaseg licnog novca? Da li ste dosli u klub da pomognete finansijski, jer klubu koji je u velikim finansijskim dugovima najvise treba finansijska pomoc, ili ste dosli na mesto predsednika kako bi ste pomogli svojim: "znanjem, iskustvom, radom itd".?

3. Kako se dolazi do radnog mesta u klubu? Da li se raspise konkurs za odgovarajuce radno mesto ili se sve funkcije i radna mesta podele na osnovu nekih prijateljsko-rodbinskih veza i iskazane lojalnosti u predizbornom periodu?

4. Sta mislite o skupstini FKV i UO FKV koji biraju sami sebe?

5. Da li ce biti krivicno gonjen nego od clanova prethodnih uprava i da li ima mogucnosti da se poniste neki od stetnih ugovora po FKV ili ce se ici na "dogovor" sa tvorcima tih stetnih ugovora?

6. Najavili ste transparetnost u radu, ali za sad nismo imali bas puno prilike da tu transparetnost vidimo, cujemo ili procitamo?

Toliko, hvala unapred na odogvorima!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by zapad »

Pozdravljam novog predsednika i imam par pitanja.

1. Da li se osećate odgovornim posle debakla u Slovačkoj u delu gde je klub zakazao? Ovo se odnosi na organizaciju putovanja.

2. Da li se osećate odgovornim što niste uspeli kao predsednik upravnog odbora da obezbedite normalne pripreme za ekipu?

3. Da li se osećate odgovornim oko promašenog izbora struke (sportski direktor, trener)?

Molim Vas nemojte samo u odgovorima spominjati predhodne uprave i zatečeno stanje jer ste vrlo dobro znali u kakav klub dolazite i šta se od vas očekuje.

Hvala
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by Turija »

Za sada, mogu da pozdravim samo volju Predsednika Zorana Šćepanovića da izađe u susret navijačima i odgovori na postavljena pitanja, bez demagogije, ali sa odgovornošću kakvu nosi pozicija prvog čoveka FKV.
Što se pitanja tiče, posle viđenog u četvrtak, bolje da ne pitam ništa.
Nadam se da će biti znanja i snage da se Klub održi, barem, na minimalnom nivou domaće respektibilnosti.
Želim sreću i uspeh u radu, a pre svega da nam se Klub ne bruka u poverenom mandatu ovom Upravnom odboru.Znali ste na čega dolazite (mnogi su bili i deo prethodne Uprave), imate početno poverenje većine navijača, a sve ostalo je do Vas.Sprečite samo dalje potonuće Vojvodine, pa ste nešto uradili.Srećno!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by slaninica »

3 pitanja za gospodina Scepanovica:
1. Da li ste imali ucene od strane bivse uprave da se bivse vodje vrate na posao?
2. Da li ste imali ucene od sadasnjih vodja da se bivse vodje vrate u klub?
3.Da li imate ucene od sadasnjih vodja da se zaposle u klubu ili uzmu neke novce na bilo koji nacin?

Idu neke price po gradu,a svi navedeni su po meni usko povezani...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post by fare »

Pozdrav za novog predsednika Scepanovica ! mene samo interesuje gde ce se moci procitati odgovori na pitanja ?
Locked