Jelen Super Liga - sezona 2014/15

srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

I kome je to danas OFK postao filijala :D ne znam da li je dozvoljeno biti GS jednog a predsednik drugog kluba,koji se jos takmice u istom rangu... :greenbutt:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

Samo u Srbiji :dance2:
CRD FCV
Posts: 1675
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by CRD FCV »

srkins wrote:I kome je to danas OFK postao filijala :D ne znam da li je dozvoljeno biti GS jednog a predsednik drugog kluba,koji se jos takmice u istom rangu... :greenbutt:
Сетимо се чини ми се Грубора који је имао исте функције на релацији Партизан-Металац, у сезони када је Инђија играла у "елити" па је борбу за опстанак водила са управо Металцем који је претпоследње коло играо са Партизаном, резултат био 1:1.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by kafe bagdad »

Zar to nije bio onaj predsednik kompanije Metalac Vukadinovic ili kako vec
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Stexman »

Da Dragoljub Vukadinovic, predsednik Metalca i clan upravnog odbora partizana. I jos uvek je na obe funcije sudeci po internetu!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

http://novi.zurnal.rs/fudbal/jelen-supe ... reflektore

Subotica, gostovanje, noćni termin... :mrgreen:

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by kafe bagdad »

Eto nama još jednog podstanara...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

To je jedina sansa da ostanemo donekle u borbi za titulu...guzis blizance po jos jedared u sezoni...
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/fotka ... rasi/79247" onclick="window.open(this.href);return false; da li sam ja to sanjao ili ovaj klub zeli nasa dva igraca :shock:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Helm »

srkins wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/fotka ... rasi/79247 da li sam ja to sanjao ili ovaj klub zeli nasa dva igraca :shock:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=867463" onclick="window.open(this.href);return false;
B92 wrote:Kako prenose Novosti, Luković će uz Nenada Milijaša biti okosnica novog zvezdinog tima. Crveno-beli žele i Nikolu Žigića, ali je on trenutno nerealna opcija...

Lalatović očekuje da u timu ostanu Savo Pavićević, Marko Petković, Nikola Mijailović, Aleksandar Kovačević, dok su eventualne želje Milan Rodić i Aleksandar Katai, koji bi došli na pozajmice iz Zenita i Olimpijakosa, te Čavrić i Dražić iz OFK Beograda, Gavrić iz Napretka i Gaćinović iz Vojvodine.
:slon:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

Sto kaze u "Karauli" Emir Hadzihafizbegovic: "I ja bih da jebem Vesnu Zmijanac, pa ne ide..."! :dance2:

Duvajte ga za Mijata, cergari!
Image
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

Čitam sada da su crvena :shit: u još gorem položaju i da sad FIFA sprovodi istragu i kao što je neko gore napisao 6.07.2014 je odluka o tome da li lete u niži rang takmičenja ili startuju sa minusom bodova. Moja želja je da lete što niže ili eventualni katanac na klub jer je dosta bilo što se njih tiče, i previše.

Druga stvar koja me iskreno mnogo više zanima je kolike su šanse da se i nama tako nešto desi, odnosno da UEFA ili eventualno FIFA krene u takvu istragu i šta to znači za FSS kao direktno odgovornog za to što su izdali licencu zvijezdi bez ikakvog pokrića?
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4005
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

21114 wrote:Čitam sada da su crvena :shit: u još gorem položaju i da sad FIFA sprovodi istragu i kao što je neko gore napisao 6.07.2014 je odluka o tome da li lete u niži rang takmičenja ili startuju sa minusom bodova. Moja želja je da lete što niže ili eventualni katanac na klub jer je dosta bilo što se njih tiče, i previše.

Druga stvar koja me iskreno mnogo više zanima je kolike su šanse da se i nama tako nešto desi, odnosno da UEFA ili eventualno FIFA krene u takvu istragu i šta to znači za FSS kao direktno odgovornog za to što su izdali licencu zvijezdi bez ikakvog pokrića?
Navodne kazne su im -6 bodova ili selidba u sledeći niži rang takmičenja, što su kazne apsolutno bez presedana... Praktično bi im više pomogli sa bilo kojom od te dve kazne... Izbacivanje iz takmičenja pod jurisdikcijom FSS(Praktično srpska liga "beograd" u najboljem slučaju po njih, mada ni to nije dovoljno) + oduzimanje 9-15 bodova na startu te lige bi bilo jedino pravedno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

Navodne kazne su im -6 bodova ili selidba u sledeći niži rang takmičenja, što su kazne apsolutno bez presedana... Praktično bi im više pomogli sa bilo kojom od te dve kazne... Izbacivanje iz takmičenja pod jurisdikcijom FSS(Praktično srpska liga "beograd" u najboljem slučaju po njih, mada ni to nije dovoljno) + oduzimanje 9-15 bodova na startu te lige bi bilo jedino pravedno.
Dobro, to je ono što se tiče bagre. Ako FIFA ili UEFA donesu takvu odluku što se iskreno i nadam. Letenje što niže je samo korak ka ozdravljenju fuce u Srbiji, FSS to mora da poštuje, pa neka muljaju u zoni do mile volje. A Voši za sada ne preti takav scenario? Ruku na srce nismo ni mi u zavidnom položaju trenutno iako su dugovanja debelo manja od njihovih, još uvek nema interesovanja za nas ili smo u nekoj "sigurnoj" zoni još uvek?
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
Locked