Jelen Super Liga - sezona 2014/15

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Neizlecivi »

Mislim da je to iznad svega glavni razlog ovakve posete na stadionu. Ne mislim samo na nas stadion, nego na svaki stadion i poljanu ili livadu JSL...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Marcello »

Američki "wrestling" je amaterski režiran u odnosu na srpsko loptanje.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Milan »

Pun Sever dao je podršku timu koji je igrao na terenu, ali transparentima je postavio 10 pitanja upravi:

1. Gde su nam skauti?
2. Kako se biraju i dovode igrači?
3. Šta bi sa sistematizacijom radnih mesta?
4. Šta radi upravni odbor?
5. Ima li kvoruma?
6. Borba protiv FSS i kada će promene?
7. Omladinska škola… mnogo priče, malo rada?
8. Šta traže menadžeri oko svih mlađih kategorija?
9. Gde je poverenje *****aša?
10. Da li se zna šta je cilj za sledeću sezonu?

Na poslednjem transparentu je pisalo: “Za promene prave je potrebno vreme, ali vaš rad do sada ne uliva poverenje! Ovo je naše poslednje upozorenje”
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

Milan wrote:Pun Sever dao je podršku timu koji je igrao na terenu, ali transparentima je postavio 10 pitanja upravi:

1. Gde su nam skauti?
2. Kako se biraju i dovode igrači?
3. Šta bi sa sistematizacijom radnih mesta?
4. Šta radi upravni odbor?
5. Ima li kvoruma?
6. Borba protiv FSS i kada će promene?
7. Omladinska škola… mnogo priče, malo rada?
8. Šta traže menadžeri oko svih mlađih kategorija?
9. Gde je poverenje *****aša?
10. Da li se zna šta je cilj za sledeću sezonu?

Na poslednjem transparentu je pisalo: “Za promene prave je potrebno vreme, ali vaš rad do sada ne uliva poverenje! Ovo je naše poslednje upozorenje”
Što matori prenosiš bilo kakve akcije tih licemera ovde na forum? Sve što je loše u našem fudbalu je prvo pustilo korenje kod njih i kod njihovog blizanca u dvorištu, a sada kad ne mogu dovoljno da nameste, prave se povređenima... Kradu državu naširoko, time se i ponose, jer su ubeđeni da je Srbija njihova prćija, i da su bogom dani. I opet im nije dovoljno. Nikakva njihova "akcija" ne zavređuje ni tri reda na ovom forumu, jer sve što rade, rade na štetu drugih. Za njih viteštvo i pružanje ruke boljem ne postoji kao pojam, i samim tim sve što "izjave" je samo još jedan oblik licemerstva...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Stexman »

Kapiram da je covek mislio da ista pitanja mozemo da postavimo i mi ovim nasima!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by fkvislife »

Eno terzić saopštio da :shit: duguju 43 miliona...
Al svakako će dovesti 10 novih igrača, strašno..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Izvor Blic
SKANDAL Upozorenje UEFA: Srpski klubovi su povezani sa kladionicama!

Veliki skandal je na pomolu u srpskom fudbalu, jer je UEFA upozorila FSS da su rukovodioci pojedinih naših klubova povezani sa kladionicama.
To je samo jedan od razloga zbog čega je zakazana sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije za 1. juna i trebalo bi da bude centralna tema, s obzirom na težinu optužbi.
Takođe, tema će biti i regularnost takmičenja u okviru Jelen Superlige i Prve lige Srbije, kao i aktivnosti po terenu određenih članova fudbalske organizacije po teritorijama za koje nisu nadležni, navodi se na sajtu FSS.
Ujedno, na dnevnom redu će biti i aktuelno stanje u FS Vojvodine, kao i inicijativa FS Beograda o održavanju prevremenih izbora.
O svemu tome FSS će prema dužnosti obavestiti UEFA i FIFA.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ja ne znam da li oni napolju ne znaju šta se ovde radi, ili se prave mutavi. Ja mislim da kada bi se neko uzeo tek malo ozbiljnije baviti malverzacijama u našem fudbalu, da bi nam bilo zabranjeno da igramo u Evropi 10 godina.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Ultra slanina »

ragazzi di Neoplanta wrote:Ja ne znam da li oni napolju ne znaju šta se ovde radi, ili se prave mutavi. Ja mislim da kada bi se neko uzeo tek malo ozbiljnije baviti malverzacijama u našem fudbalu, da bi nam bilo zabranjeno da igramo u Evropi 10 godina.
3 dozivotne bi dobili.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by мализека »

Ultra slanina wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Ja ne znam da li oni napolju ne znaju šta se ovde radi, ili se prave mutavi. Ja mislim da kada bi se neko uzeo tek malo ozbiljnije baviti malverzacijama u našem fudbalu, da bi nam bilo zabranjeno da igramo u Evropi 10 godina.
3 dozivotne bi dobili.
Када смо већ код тога... :mrgreen:

http://beta.informer.rs/sport/c-zvezda/ ... o-utakmice" onclick="window.open(this.href);return false; :whistler:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

U najpostenijoj ligi na svetu???

Ne recite da je ovo istina!!!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Neizlecivi »

Ma dajte bre... Ovo je smesno. Od celog prvenstva sumnjaju na 5 tekmi? Bilo ih je makar 55. I opet garantujem da leba od toga nece biti. Najveca sramota i samar svakom navijacu u Srbiji je povratak tog istog Terzica u srpski fudbal... Kao da nikada nista nije ni bilo.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

Hajde, preklinjem nekoga ko je upućeniji i ko može realno da objasni kako to da se ovoj IZDRKOTINI od lige NE MOŽE NIŠTA???
Ali da mi neko argumentovano objasni zbog čega FIFA, UEFA i li bilo koja druga institucija (NE MOŽE, NESME, NE ŽELI...) da stane na put sprdnji od JELEN SUPER LIGE?
Molim vas, objasnite mi... stvarno mi do mozga ne dopire, pa makar ispao glup, ali ću bar sada naučiti!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

U principu ih ne interesuje jer nisu njihova takmicenja. Kada bi imali novcanu korist od toga onda bi ih interesovalo. Ovako tu i tamo "zagrme" na saveze i tako to. Prevelika je to mafija da bi se bavila ovako pilicarskim ligama.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Nikola »

ДНЕВНЕ НОВИНЕ: Гроф Божовић разговарао са Вучићем о преузимању .I.рвене звезде

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/1919 ... ene-zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;

Pegla!
ПУШТАМ КИШУ!
Locked