Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by pedjans »

Sada su stvari jasne: pobeda protiv smRada znaci siguran plasman u Evropu, bod znaci isto to vrlo verovatno a poraz verovatno kraj price o Evropi i nastavak sunovrata ovog proleca. Nagradno pitanje: koji ishod je je najverovatniji? Nadam se da trener i igraci borbenoscu i sa malo srece mogu do boda, bez obzira na totalnu razvaljenost igrackog kadra. Preduslov je da igra isti tim koji je igrao u Pecincima, sa Zakulom na golu. Dakle bez laznih isfoliranih smzv. zvezda.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Danilo »

Da li moze neko da stavi tabelu drugog dela prvenstva,bas me zanima gde smo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4008
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

Danilo wrote:Da li moze neko da stavi tabelu drugog dela prvenstva,bas me zanima gde smo.
http://www.transfermarkt.de/superliga/j ... ewerb/SER1" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by churguzijanac »

I ja se slazem da nismo favoriti protiv bilo koje ekipe u prvenstvu, pogotovo smrada. Bod ce biti veliki ko kuca, a o pobedi i da ne pricamo. Igramo toplo hladno. Kod kuce je ovog proleca uglavnom ovo drugo, tako da treba da budemo skromni i borbeni!

Jel ima sanse da Puska zaigra sledece kolo?
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

Povodom mere koju je izdala Disciplinska komisija FSS, vezano za dešavanja na 148. derbiju

FK Novi Pazar izdaje saopštenje za javnost.

Kao i cela javnost u Srbiji, tako smo i mi zgroženi sramnom odlukom Dsiciplinske komisije, koja očigledno ne želi dobro srpskom fudbalu. Ružne slike sa večitog derbija obišle su svet i nanele Srbiji neprocenjivu štetu, ali izgleda da članovi Disciplinske komisije rade van svih pravila, štiteći svoje pozicije.

Svedoci smo da svi klubovi preduzimaju sve mere kako bi uspešno i bezbedno organizovali utakmice ali očigledno je da se to uzima u obzir samo kada su Večiti u pitanju.
FK Novi Pazar kažnjen je zbog jedne jedine petarde sa tri utakmice igranja pred praznim tribinama i novčano sa million dinara. Pitamo se, koju kaznu bi dobili da se i deseti deo incidenta sa Marakane desio u Novom Pazaru? Tadašnji trener Partizana kažnjen je sa tri utakmice i 300.000 dinara kao pojedinac, dok je za Disciplinsku komisiju sasvim dovoljno da Crvena zvezda bude kažnjena samo sa jednom utakmicom pred praznim tribinama.

Pozivamo sve članove Disciplinske komisije FSS da hitno podnesu ostavke kako bi donekle sačuvali obraz našeg fudbala, pošto su svoj već izgubili.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8885
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Pozivamo sve članove Disciplinske komisije FSS da hitno podnesu ostavke kako bi donekle sačuvali obraz našeg fudbala, pošto su svoj već izgubili.
Odavno nema vise tog obraza u srpskom fudbalu, ovde samo napalm pomaze... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by churguzijanac »

Radoye wrote:
Pozivamo sve članove Disciplinske komisije FSS da hitno podnesu ostavke kako bi donekle sačuvali obraz našeg fudbala, pošto su svoj već izgubili.
Odavno nema vise tog obraza u srpskom fudbalu, ovde samo napalm pomaze... :frown:
Nema nista od dopisa! Treba istupiti iz ove smesne lige i formirati ligu sa timovima koji su to isto spremni da urade. Problem je u tome sto u fudbalu kao i u drustvu nema karaktera za tako nesto.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Treba istupiti iz ove smesne lige i formirati ligu sa timovima koji su to isto spremni da urade.
A ko ce da istupi? Mislim,zbog cega? Pa svi funkcioneri klubova itekako dobro plivaju u ovom mulju,njih ni fudbal ni klubovi ne zanimaju,realno
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by borrissey »

Sramota epskih razmera. Povraća mi se od svega što vidim svakog minuta u ovoj bednoj državi. Osim što ovakav izveštaj direktno doprinosi daljem sjebavanju ove nesrećne fudbalskke igre, on vodi i zaoštravanju međuetničkih tenzija. Sada bi Pazar mogao da preti istupanjem iz lige, onda bismo ih svi proglasili Turcima, izdajnicima, radovci će ponovo da razapinju transparente nož, žica, pa žuta kuća, itd.

Katastrofa... Dokle tako, majke vam...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by churguzijanac »

Voja wrote:
churguzijanac wrote:Treba istupiti iz ove smesne lige i formirati ligu sa timovima koji su to isto spremni da urade.
A ko ce da istupi? Mislim,zbog cega? Pa svi funkcioneri klubova itekako dobro plivaju u ovom mulju,njih ni fudbal ni klubovi ne zanimaju,realno
Pa jes' ti procitao moj post do kraja, il' si izvukao sta ti godi da das komentar?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Opusteno :cheers:
Image
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Ultra slanina »

Bravo za Cuku i uzimanje bodova blizancima!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Ultra slanina wrote:Bravo za Cuku i uzimanje bodova blizancima!
Kada Zvezdi bude trebalo,bice ponovo 5:0 kao prosle godine,gde se kompletan tim Cuke sklanjao,i gde je debitovao igrac u spicu od 17-18 godina :)
Image
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Ultra slanina »

Nece biti tako. :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Red Marquis »

Kad izduvaju trku za titulu, onda svako može da ih odere. Da je ovaj meč bio nedelju dana pred njihov meč sa partizanom, rezultat bi bio obrnut.
Io odio Belgrado
Locked