Jelen Super Liga - sezona 2014/15

:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by :) »

limanfkv wrote:Cao Rakeli.
Kako Mazic voli da svira penale na tom stadionu :)

Vidim i njima sponzor Foto oko :?
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

Pokazao je da je zreo za odlazak tamo... Jos jedan Katai, a obecavao je puno vise... Odlaskom kod cigana, ne zna se ko bi ispao gluplji... On, koji moze uz sredjenu glavu da zaigra u Holandiji sa po' gasa, ili ovaj investicioni fond, koji bi prakticno odlucio da baci kes u bunar... Inace kroz tekst se suptilno provlaci stopiranje interesovanja za Ivanica :lol: :lol: :lol:

Generalno, neko je tu na ozbiljnim drogama, da li spisatelj ovog prosvetljujuceg teksta, ili ciganska uprava.

EDIT: Onog momenta kad sam pritisnuo submit, shvatio sam koliko ta cela prica nema smisla :lol:

A prelazni rok ni blizu pocetka...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by pedjans »

Ako Gaćinović ode kod cigana, onda će postati jasno i otkud priča o "švajcarskom" fondu kome je prodat. To će značiti da je u stvari prodat ciganima, ali posredstvom fantomskog fonda.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

Да ли је меч с Чукаричким био ваш опроштајни у дресу Војводине?

– Највероватније. Каријеру би овог лета требало да наставим у неком иностраном клубу.

У Новом Саду сте провели скоро пет година?

– Како год изгледала моја будућност, Војводина ће заувек остати мој клуб. Ту сам научио све што знам, афирмисао се, био капитен, освојио трофеје...
Ovo je Mijat izjavio,decko ide u inostranstvo bar se meni tako cini
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by PanonskiFantom »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -pola-lige" onclick="window.open(this.href);return false;

Ajd tekst mi je manje bitan od detalja koji sam primetio. Potpredsednik Donjeg Srema sa sve ciganskom slikom iza njega na donjoj polici. Ko o čemu...
Vise nista nije isto!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

PanonskiFantom wrote:Potpredsednik Donjeg Srema sa sve ciganskom slikom iza njega na donjoj polici. Ko o čemu...
:rolll: Odlicno oko za detalje, svaka cast! :cheers: I evo ga pravi primer sta sustinski ne valja u nasem fudbalu - postoje samo dva kluba, na sve izvan toga se gleda samo kao na usputnu stanicu dok se ne ucacka kod prave i jedine ljubavi. Mentalitet koji je pre toliko mnogo godina fenomenalno opisao veliki Sterija u njegovim Rodoljupcima - "madzarsku kokardu metnem spolja, a srpsku sa unutrasnje strane, da bude blize srcu" - 99,99999% ljudi u nasem fudbalu tako spolja nosi neke druge dresove i klupske grbove a u srcu su im jedan od dva blizanaca samo nemaju muda to javno da kazu nego kriju da bi postojao privid legitimiteta takmicenja. I ovaj pacov iz Donjeg Srema bi bez obzira na sve licemerje zasluzivao vise postovanja da barem ima toliko muda da tu sliku svoje zvezdane stavi gore da je svi vide nego ovako. Jad i beda! :pegla:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Salvador »

Znam jednog iz Pecinaca koji mi je kada su usli u prvu ligu pricao kako se tamo svi raduju ne sto im je klub postigao takav nesumnjiv uspeh, vec su bili srecni sto ce moci da gledaju zvezdu u svom selu. :shock:
Na kraju kao sto svi znamo, morali su i jedni i drugi da dolaze da igraju u nasem (malo vecem) selu, u cuvenim utakmicama u kojima su sanse da domaci klub osvoji makar jedan bod redovno bile manje nego da Vosa ponovo osvoji titulu u ovoj novoj drzavi.

Tako da, neka se teraju gde im je mesto, a dragu im zvezdu neka idu da gledaju sa cmarakane.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Ultra slanina »

Da ne sirimo temu, ali da li stvarno mislite da neko navija za Donji Srem? :mrgreen:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Ultra slanina wrote:Da ne sirimo temu, ali da li stvarno mislite da neko navija za Donji Srem? :mrgreen:
Не навија нико ни за Чукарички,Јагодину,Младост,Јавор...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

ДушанСП wrote:
Ultra slanina wrote:Da ne sirimo temu, ali da li stvarno mislite da neko navija za Donji Srem? :mrgreen:
Не навија нико ни за Чукарички,Јагодину,Младост,Јавор...
Pa ni za Vojvodinu nas ne navija bogznasta puno.

Neka, sladje je ovako! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Radoye wrote:
ДушанСП wrote:
Ultra slanina wrote:Da ne sirimo temu, ali da li stvarno mislite da neko navija za Donji Srem? :mrgreen:
Не навија нико ни за Чукарички,Јагодину,Младост,Јавор...
Pa ni za Vojvodinu nas ne navija bogznasta puno.

Neka, sladje je ovako! :deal:
Па добро јесте :D али за ове клубове не навија нико,ама баш нико.Сви они симпатишу своје локалне клубове,али су сви они навијачи близанаца.А Војводина има сигуран сам минимум 100 000 навијача у држави,али је активно свега 1000 до 2000.Ево код мене у кући сви навијамо за Војводину,али више нико не иде на утакмице,одем ја једном месечно.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by novosadjanin »

Koji ce ovo cirkus u poslednjem kolu biti u borbi da se izbegne 3 mesto otpozadi i baraz.

Niko ne igra medjusobno tako da ocekujem pobede Spartaka, Napretka, Jagodine, Borca i Vozdovca.

Spartak i Napredak ce onda imati isti broj bodova, u medjusobnim mecevima oba puta je bilo 0:0, tako da ce odlucivati gol razlika.

Trenutno Napredak ima gol prednosti.

http://fss.rs/index.php?id=2051" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

http://www.sportnetwork.rs/play/78333/j ... eograd-5-3" onclick="window.open(this.href);return false;
Spektakularne igre obe odbrane :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Milan »

Uzevsi u obzir rezultate ovog proleca, ne mora ni da se sprovodi istraga, vec se samo stavi katanac na JSL i garantujem da niko nece ni pomisliti da se buni. Svima ruke u medu do ramena...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked