Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Forza Voša »

http://zurnal.rs/fudbal/1525/dragoslav- ... er-nislija" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vulic ... iona/79685" onclick="window.open(this.href);return false;
Pigmej(i moralni i fizicki) se javio.
OVA VOŠA NIJE STARA DAMA

Dugogodišnji kapiten Vojvodine razočaran je i tužan zbog bespoštedne borbe i najneverovatnijih preokreta u borbi za vlast u klubu s „Karađorđa“.
"Takav klub, njegovi navijači, Novosađani i pokojni predsednik Bata Butorović nisu zaslužili ovo što se sada tamo dešava. Ovo nije moja Vojvodina. Prljave igre raznih ljudi oduzimaju sjaj i ugled Staroj dami. Jadno i tužno".
Nisi ništa osvojio sa sadašnjom ekipom, a tvoj bivši tim je posle „milion godina“ uzeo Kup. Budi iskren pa priznaj da li si te noći makar na sekund pomislio „kud ne sačekah leto za transfer“?
"Nisam, života mi! Iz lože Partizanovog stadiona sam iz sve snage bodrio drugare iz Voše i na kraju bio presrećan što su ostvarili san tolikih generacija. Čak sam im, šaleći se, rekao „vidite, trebalo je da ja odem da biste uzeli Kup!“. Samo neka su se Lale i Novi Sad konačno radovali jednom trofeju. Ja ću ih osvajati s Partizanom".
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Junior »

Njegova Vojvodina... :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Koga briga sta tamo neki igrac blizanaca ima da kaze o Vojvodini? :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by N13 »

Ne znam za vas, ali trojice igraca + trener koji su "izdali" Vosu na zimu, ja Vuleta ne mogu da ne postujem, za razliku od ostale trojice, niti mogu govoriti kako je los igrac ili da mi je drago sto je otisao. Za Skuletica smo odavno znali da je panj, neka je otisao. Trajka sam smatrao najboljim stoperom lige, ali tek sad vidim koliko je zapravo los. I bez obzira na sasvim solidne njegove partije u Vojvodini, drago mi je sto je otisao, jer smo time dobili Babica. Da je ostao ovde, mi za Babica ne bismo ni znali. Sto se tice Vuleta, drugacije je. Drago mi je sto smo dobili Zileta, ali opet, Vule niti je Novosadjanin, niti je dete Vojvodine, ne mogu mu zamerati. Dosao iz Javora, odradio svoj ugovor sasvim korektno, i pored Abua bio je moj omiljeni igrac. To sto je otisao u partizan, njegova stvar. Ako on smatra da ce tako napredovati u karijeru, neka ga, njegov izbor. Buduci da je postao reprezentatvac, mozda je i ispunio neki svoj cilj, ali ne smatram da ce puno viso postici u partizanu nego Vojvodini.
Daleko bitnija cinjenica je njegov odnos prema dresu Vojvodine za vreme njegovog ugovora, pa i posle prelaska u drugi klub. Dok je bio nas igrac, ginuo je na terenu, to mu niko ne moze zameriti. Kad se setim njegovih uklazivanja na sve strane protiv Burse... Otisao u partizan, a u finalu kupa pratio nase klince i bio tu uz njih. I ova izjava sasvim korektna. I zato ne mogu bas pljuvati Vuleta. A siguran sam da i on sam i dalje ima odredjene emocije prema Vosi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Zbog odlaska vuleta me zao jedino toliko sto se radi o (za nase uslove) kvalitetnom igracu i beskompromisnom borcu za razliku od beskorisnog balvana skuletica i retardiranog bolida trajkovica. Jedino je vuletov prelazak nas oslabio a ojacao partizane. A njega licno ne zalim - sam pao sam se i ubio, on je hteo da ide u "veliki klub" da "osvaja trofeje", eto mu sada trofeji nek mu je alal. Dok ovu drugu dvojicu plus celavog sibicara koji glumi trenera otvoreno prezirem, prema vuletu sam ravnodusan. On nas je svojim igrama ipak dosta zaduzio ali je morao znati da mu prelazak u :shit: nece biti oprosten. I sada kao igrac partizana nema vise pravo da Vojvodinu uzima u usta, ni on ni ostala tri izdajnika. Imaju svoj "veliki klub" pa nek pricaju o njemu do mile volje. Putuj igumane!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Passion »

Персона нон грата. Нит је Војводина његова, нити икога занима шта има да каже о Војводини. Још једна од милион марионета бивших управа, брига ме за његове квалитете. Марш!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

Nema prastanja!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ragazzi di Neoplanta »

Radoye wrote:Koga briga sta tamo neki igrac blizanaca ima da kaze o Vojvodini?

"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

Sto se mene tice, vule je najobicnija picketina i izdajnik i mali covek, jer kad posle svih kradja, posle onog finala kupa 2011. ti predjes u partizane... sta si drugo nego moralni pigmej i nula od coveka sa obrazom kao djonom od vojnicke cizme?!
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

laki wrote:Sto se mene tice, vule je najobicnija picketina i izdajnik i mali covek, jer kad posle svih kradja, posle onog finala kupa 2011. ti predjes u partizane... sta si drugo nego moralni pigmej i nula od coveka sa obrazom kao djonom od vojnicke cizme?!
Potpisano i podvučeno :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Brick Liman »

Mnogi su zaboravili, a mnogima nije ni dopr'o do mozga, istup ove cvale i moralnog pigmeja nakon prvog sazivanja Skupštine sa namerom da se iz kluba odstrani Bato, a koja je završena debaklom. Ako se sećate, tada je ta podguzna muva na konferenciji za štampu oplela po navijačima ljubeći skute tadašnjoj upravi. To je jedan ljudski šljam koji je svoj šljamovski status potvrdio kada je kao kapiten FKV (ne bilo koji igrač) otišao u redove smrtnog neprijatelja. Da je to ober šljam potvrđuje činjenica da posle svega patuljak ima obraza da komentariše šta se događa u Vojvodini. Super je što mu se ne sviđa šta se događa kod nas, takvom šljamu da se sviđa trebalo bi se zabrinuti. Tom čoveku želim sve najgore u daljoj karijeri i životu, dabogda mu obe noge slomio bilo koji prvotimac Vojvodine.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

Kako volim kada pročitam postove kao što je tvoj, Brick!
Sve što mi je u glavi izneo na pravi način neko drugi.
Bravo Brick Liman!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by johnny »

Pizda od čoveka.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Salvador »

Mene ne brine taj smrad o kome je sve bilo jasno još od tog incidenta koji je Brick spomenuo,
već naš klub koji ne uči iz prošlosti i dopušta da se slične stvari ponavljaju.
Kapiten Voše ne može biti svaki mrđa ili vulićević, a igračima, trenerima i upravi mora biti jasno šta sme i ne sme da se radi dok su u klubu.
Bez tog osnovnog kodeksa ponašanja i dalje ćemo biti provincijalni klub na koji može da se poserava ko stigne.
Locked